Sari la conținut

kodu
 Share

Postări Recomandate

Salut.

Incepand cu luna februarie am deschis service moto in Bacau!

Va stam la dispozitie pentru orice operatiuni de intretinere si reparatie a motocicletelor dumneavoastra, precum si consiliere in domeniul moto.

Cateva din serviciile oferite sunt: reparatii la motor, schimburi lant si pinioane, reglaje la carburatoare, revizii, schimburi kit-uri ambreaj, service furca, precum si multe alte reparatii. In caz de nevoie va asiguram si transportul motocicletei la service cu masina noastra .

Mecanicii nostri au experienta necesara pentru a va ajuta cat mai bine si rapid posibil, totodata pentru orice lucrare de service pe care o efectuam motocicletei va oferim garantie.

Pentru mai multe detalii si programari va rugam sa vizitati site-ul nostru http://www.servicemotobacau.ro/programari/ sau la numarul de telefon 0747825802 - Adrian.

 

12654199_966072293473381_480885468646955

 


» Post actualizat in 09 Feb 2016 16:16

Oferta service.

 

12715661_971454306268513_752291281239245

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 years later...
  • 4 weeks later...
La 19.11.2019 la 22:31, Voinea Alin a spus:

Salut 
Ma scuzati de deranj 
Am si eu un ateveu si trebuie sa ii schimb toata partea electrica creca stiti la ce ma refer si as vrea sa stiu daca se poate si cat ar costa ca eu sunt din Onesti si nu e chiar asa aproape

postare din 2016, nu a mai postat nimic, si crezi ca se uita aici. Nu mai bine suni? Zic si eu...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...