Sari la conținut

Veste piele moto


sco.
 Share

Postări Recomandate

Salutare!

Impreuna cu cativa prieteni de la mine din oras ne'am gandit sa ne luam niste veste de piele si sa le brodam(vrem sa facem ceva premergator unui club moto)

Intrebarea este pentru colegii care s au mai ocupat de asta:de unde putem sa luam vestele(acelasi model) si o indicatie spre o firma de broderie.

Multumesc frumos!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare!

Impreuna cu cativa prieteni de la mine din oras ne'am gandit sa ne luam niste veste de piele si sa le brodam(vrem sa facem ceva premergator unui club moto)

Intrebarea este pentru colegii care s au mai ocupat de asta:de unde putem sa luam vestele(acelasi model) si o indicatie spre o firma de broderie.

Multumesc frumos!

Huo, sarpe crescut la san! MIe de ce nu mi-ai spus de actiunea asta? Gata, am vandut motoreta si deja m-ai scos de la prieteni? Ce, daca nu mai am motoreta eu nu pot sa iau o vesta d-asta sau ce?

 

In plus, nici nu-mi placea de tine!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:funny: :)) si neaparat sa apara aceste doua cuvinte: angels si hell

:) Nu prostiti lumea. Sfatul meu e sa ia legatura cu cineva dintr-un club din zona sa stea de vb cu el apoi sa vada cum se poate infiinta in localitatea lui un grup sau club. Atentie deci, nu se face asa peste noapte ce vrea initiatorul. Atentie: si culorile conteaza!

Editat de kato_arad
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Huo, sarpe crescut la san! MIe de ce nu mi-ai spus de actiunea asta? Gata, am vandut motoreta si deja m-ai scos de la prieteni? Ce, daca nu mai am motoreta eu nu pot sa iau o vesta d-asta sau ce?

 

 

In plus, nici nu-mi placea de tine!

Ieri a inceput discutia pe grupul de pe facebook,nici nu am apucat sa'ti spun ca nu am mai vorbit.

Normal ca nu o sa'ti facem vesta:))

:) Nu prostiti lumea. Sfatul meu e sa ia legatura cu cineva dintr-un club din zona sa stea de vb cu el apoi sa vada cum se poate infiinta in localitatea lui un grup sau club. Atentie deci, nu se face asa peste noapte ce vrea initiatorul. Atentie: si culorile conteaza!

Stiu ca nu se poate face asa ceva peste noapte.Ideea unui club moto e destul de veche in Alexandria,dar,din pacate,niciodata nu s'a materializat.

Am sa ma implic personal de aceasta data si sper sa reusesc ceva.

si neaparat sa apara aceste doua cuvinte: angels si hell

Numele nu e o problema.Sa rezolvam intai cu partea materiala si dupa o sa fie usor.
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...