Sari la conținut

pareri manusi moto oxford MESH RP4


Adriana Lepadatu
 Share

Postări Recomandate

Am impresia ca am exact acelasi model (trebuie sa verific cand ajung acasa) si nu le recomand. Dupa 2 luni s-au cam "tocit", mai ales pe interiorul palmei

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu mi-am luat RP-2. Sunt varianta lunga. Din pacate sunt incepator si nu stiu ce sa zic. Am mai probat cateva manusi la 2 firme din brasov, si exceptand un model pe la 450 de lei, astea mi s-au partu cele mia confortabile. Cat de durabile sunt? Dumnezeu cu mila! Oricum, pentur mine ca incepator e mai important sa ma simt bine in ele.

 

Apropo, la ce pret le-ai gasit? Eu am dat 239 pe ale mele!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Buna! Imi poate spune cineva ceva despre manusile OXFORD MESH RP4? Cat de bune sunt?

Multumesc!

Ce te intereseaza? Cat sunt de rezistente in timp? Cat te protejeaza in caz de accident? Cat sunt de confortabile? Cat sunt de aerisite? Cata priza au pe mansoane si pe manete? Daca se spala usor? daca se decoloreaza repede la soare?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ai vazut si ca sunt la lichidare...iar momentan nu sunt in stoc nu?...nu m-as fi bagat in discutie dar cand lumea tot discuta despre preturi sub 100 de euro la manusi...macar sa fim un pic obiectivi...nu sunt gp-pro...dar nici nu costa 239 de euro.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce conteaza daca sunt la lichidare sau nu? pretul este foarte bun ideea era sa cauti putin

 

Si nu sunt out of stock trebuie doar sa selectezi marimea, m si s sunt in stoc pe toate culorile...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

Salutari,

 

Am probat azi manusile Oxford RP4 si am ramas placut surprins de cat de bine stateau pe degete. Calitatea este destul de ok pentru cei 250 lei. Au protectii in toate cele trei puncte ale degetelor, piele mix cu textil, foarte bine ventilate ceea ce vara co teaza foarte mult.

 

Cel mai bine Adriana este sa dai o fuga intr-un mag moto, eu am fost la my moto din B. si acolo iti vei face o mai buna parere. Nu comanda on-line, este foarte important sa le probezi inainte.

 

Cu bine,

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...