Jump to content
Sign in to follow this  

Recommended Posts

Ești un cocalar trist.azi e a 2 a oara în cariera de moterist când ma simt de rahan.1 scuter 49 cu boxe sub sa și manele la maxim 2 azi la afi când un Coca pe cioapar,avea ceva boxe la v2 s asculta rock(la maxim).avea Jeaca deaia cu hell angels.mi a fost pur și simplu rușine în trafic cu gibonul metalist.cwoaie.sa moara femelea ta de adevărat.scite boxele de pe ciopar ca ești de rahat

Daca avea bembew ca in link :

era coioss....altfel ...cu ''cioapar'' este coca.... plm cine va mai intelege.... :lol:

Ce faci in caz de insolatie:

Până la sosirea medicului, stai într-un loc răcăros, sau cel puţin nu la soare. Poartă cât mai puţine haine, pentru ca pielea să intre în contact direct cu aerul. Câteva comprese cu apă rece pe tâmple şi pe braţe sunt foarte utile, ai grijă însă ca apa să nu fie de la gheaţă, altfel rişti să faci şoc hipotermic. Băile cu apă rece sunt strict interzise!

Ești un cocalar trist.azi e a 2 a oara în cariera de moterist când ma simt de rahan.1 scuter 49 cu boxe sub sa și manele la maxim 2 azi la afi când un Coca pe cioapar,avea ceva boxe la v2 s asculta rock(la maxim).avea Jeaca deaia cu hell angels.mi a fost pur și simplu rușine în trafic cu gibonul metalist.cwoaie.sa moara femelea ta de adevărat.scite boxele de pe ciopar ca ești de rahat

Pentru tine limbajul si felul in care scrii nu conteaza deloc. Poate nici pentru el nu conta ca tie nu iti plac manelele sau "Jeaca cu hell angels".

Daca nu iti place ce asculta, nu sta langa el. Poate maine o sa trec pe langa tine in trafic si o sa ma injuri ca nu iti place tie cum mi se potriveste culoarea castii cu "Jeaca" moto.

Fiecare e liber sa poarte pe el ce haine doreste si sa asculte ce vrea. E o tara libera. :peace:

Un roker manelist cu muzica aferenta.am avut ghinionul de a sta la distanta de o mașină,la semafor.. După aia am mers catinel sa se duca balaurul,unde a înțărcat mutu magaru

103 persoane (guest 85) citesc asta, te-n pana mea...ce postare corecta!

Edited by Ciprian-Yamaha

Un roker manelist cu muzica aferenta.am avut ghinionul de a sta la distanta de o mașină,la semafor.. După aia am mers catinel sa se duca balaurul,unde a înțărcat mutu magaru

Nu faci decit sa aduci dovada incontestabila ca si pentru tine , precum si pentru multi altii , tupeul este doar la tastatura.

In lumea reala induri si taci si cind pui degetele pe taste te descarci.

Din primul tau post nu am inteles nimic, la al doilea nici nu m-am obosit. Sa sti ca punctul(.), virgula(,) au un rol important in gramatica limbii romane.

Era aiurea sa fie pe ciopăr cu geaca Hells Angels si sa asculte manele la maxim.

Edited by Csj

Nu mai sta pe ganduri, comanda o geaca de pele Bandidos si va intalniti la urmatoarea intersectie.

Am Jeaca di chelii,cascheta,manusi di chelii,pantalini de cârpă Gore tex .partea trista și depresiva,cum a remarcat sinistru'.n am muzica pe scuter și ma roade rău invidia.la cat spațiu am sub sa,apai băgam tot sistemul home cinema,subwoofer cu tot cu seteliti

Întotdeauna, după ce dau câteva pedale labe :lol:

Si pana la urma...care e supararea...?...unu cu manele...s.au unu cu muzik rock ?

Edited by SethRo

Din primul tau post nu am inteles nimic, la al doilea nici nu m-am obosit. Sa sti ca punctul(.), virgula(,) au un rol important in gramatica limbii romane.

Hai fi serios ca nu te cred.

Întotdeauna, după ce dau câteva pedale labe :lol:

te rog.fac laba numai cand ma rog la parintele Arsenie Boca

tu?

» Post actualizat in 15 Feb 2016 17:36

Si pana la urma...care e supararea...?...unu cu manele...s.au unu cu muzik rock ?

...eh,acum si tu cu curiozitatea ta

te rog.fac laba numai cand ma rog la parintele Arsenie Boca

Cum bre sa strici asa ceva pe A.B. .... de Marilyn Monroe nu ai auzit !!!

Pai na...cand sta la semafor cate un bmw ori alta marca de masina cu muzica la maxim...atunci ce mai e...te roade invidia ca unii pe chopper au muzica,iar altii nici macar pe masini nu au...