Sari la conținut

Lansare carte "Flash-uri din sens opus"


Postări Recomandate

Salutare,

 

Am deschis acest topic pentru ca vreau sa sustin un om special si cu mult caracter.

 

Probabil multi dintre voi ati citit anecdotele politistului de la rutiera din Brasov - Marian Godina.

Celor care inca nu au facut-o le recomand cu caldura. https://www.facebook.com/marian.godina?fref=ts

 

Zilele trecute si-a publicat cartea "Flash-uri din sens opus". Daca i-ati gustat umorul pana acum, va va placea cu siguranta.

In curand va avea parte de o lansare oficiala si, ca motociclist, s-ar bucura de sustinerea a cat mai multi dintre voi. The more the merrier.

 

Voi reveni in cel mai scurt timp cu detalii despre locul si ora lansarii.

 

 

 

PS: daca nu am ales corect categoria rog un admin sa mute postarea. multam.

Editat de Junioruenjoyz
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vreau si eu cartea !

http://www.curteaveche.ro/carti/noi-aparitii/marian-godina.html

 

 

O astept si eu, am comandat-o ieri. :rolleyes:

 

L.E. Cartile comandate pana in data de 17 februarie vor pleca de la editura cu semnatura lui.

Editat de Stau-De-6
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

imi vine sa injur doar ca e politist, dar tare mi-e ca e genul de politist bun, corect, care-si face bine treaba. pentru acestia jos palaria. pentru cei corupti nu. respect Marian Godina, sper sa fii un exemplu de urmat ( aviz tablagiilor )

Editat de marcelius78
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hai că s-a rezolvat problema poliţistului:

 

Serviciul de control intern al IGPR a finalizat ancheta în cazul polițistului brașovean Marian Godină și a venit cu o soluție pentru detensionarea situației create la nivelul inspectoratului județean. Astfel, s-a luat decizia demiterii polițistului Marian Godină și înlocuirea acestuia cu fiul Luanei Minea, directoarea de la Crucea Roșie ce l-a reclamat.

Pentru fiul doamnei de la Crucea Roșie a depus mărturie chiar mama lui, care-l cunoaște, spun surse autorizate, încă de mic. „Mie imi spune tot timpul unde e, că sunt mama lui. Nu mă trezesc cu vreo surpriză în intersecție, dacă-l prind că pune mâna pe chitanțier îl urechez de nu se vede, că eu l-am crescut. Dar e băiat respectuos, îi știe pe toți șefii din poliție, prietenii mei”, a declarat d-na Minea.

Șeful poliției Brașov, chestorul Ion Aron, a apreciat imediat activitatea înlocuitorului lui Godină. „Pare un tip pe care te poți baza, nu a dat vreun indiciu că ar ști să scrie, deci nu o să avem probleme cu vreo postare de Facebook. Și, în definitiv, Godină ăla e un prost și o rușine pentru poliția română, cărțile nu le scrii tu, le copii de pe internet și-ți faci doctorate din ele. Beletristica e pentru labagii”, a precizat Ion Aron.

http://timesnewroman.ro/life-death/compromis-la-politia-rutiera-brasov-godina-demis-si-inlocuit-cu-baiatul-doamnei-de-la-crucea-rosie

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut,

 

Am revenit, asa cum am promis. Lansarea are loc PE 24 Februarie, Ora 17:30. Detalii mai jos sau pe pagina lui Marian.

Vă invităm miercuri, 24 februarie 2016, începând cu ora 18.00, să sărbătorim împreună cu Marian Godină şi invitaţii săi lansarea volumului "Flash-uri din sens opus", apărut la Curtea Veche Publishing.

 

Evenimentul va avea loc în Aula Bibliotecii Centrale Universitare “Carol I” din București. Intrarea este liberă și accesul în sală se face începând cu ora 17.30

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...