Jump to content
Sign in to follow this  
Metal Heart

SMAEB 2016 - cand, cum unde cum?

Recommended Posts

Cum numai saptamana viitoare nu-i luna lui martisor si deja lumea umbla in pantaloni scurti pe strada, ce se stie de SMAEB 2016?

Mai are loc? Unde? Cand? Ceva liste cu posibili expozanti?? Intreb pentru ca ma intereseaza o a doua motocicleta si cum banii nu cresc in pom, mi-as face niste calcule si as cam incepe sa dau niste mailuri pe la cei din tara care aduc motociclete si vor veni atunci cu ele la Bucuresti...

Auzisem la radio ceva de aprilie,pe 22-24,sau asa ceva....dar era cu auto\moto (nu stiu daca e acelasi lucru),si se tine la Piata Constitutiei.

Sam - auto moto, cum puii mei sa le amesteci? Cati ani trebuie sa treaca pana va prindeti?

Smaeb - inca liniste, de obicei aici era anuntat, probabil in 2 3 sapt aflam, cam asa se intampla de cativa ani.

Sam - auto moto, cum puii mei sa le amesteci? Cati ani trebuie sa treaca pana va prindeti?

Scuze colegu, sunt incepator. :what: :D

Daca esti incepator iti spun eu care e procedura...scrii aici ca esti super interesat de smaeb...de sam...de toti nebunii...ca vrei sa faci cumparaturi si sa vezi mobre si sa mananci mici cu mustar...asta este pt facut prezenta...iar dupa ce vizitezi...vi si te plangi ca a fost mai naspa decat in 1997 , ca micii erau ramasi de pe-atunci...ca berile erea calde si curtoashele scumpe...ca mobre n-au prea fost...ca femeile la care baleste tot salonul cand se aude muzica...pe principiul lui Pavlov...erau de fapt niste nasoale...si asa mai departe...

Dar o sa te prinzi tu pe parcurs :))

Supapa, ai uitat de nesimtitul de la Ducati!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Mai are BOMBONEL" tricouri cu BOICOT?????

astept YAMAHA cu noul model .....

Mai era un topic asta toamna pe tema asta :)

Daca esti incepator iti spun eu care e procedura...scrii aici ca esti super interesat de smaeb...de sam...de toti nebunii...ca vrei sa faci cumparaturi si sa vezi mobre si sa mananci mici cu mustar...asta este pt facut prezenta...iar dupa ce vizitezi...vi si te plangi ca a fost mai naspa decat in 1997 , ca micii erau ramasi de pe-atunci...ca berile erea calde si curtoashele scumpe...ca mobre n-au prea fost...ca femeile la care baleste tot salonul cand se aude muzica...pe principiul lui Pavlov...erau de fapt niste nasoale...si asa mai departe...

Dar o sa te prinzi tu pe parcurs :))

Anu trecut am fost prima oara...micii nu au fost rai :) ....cat despre fete ,nu imi dau cu parerea pt ca fiecare are gusturile lui :D .Per total nu am fost dezamagit...am luat-o ca pe un prilej de a ma plimba cu motorul, avand in vedere ca abia asteptam sezonul si orice ocazie sa ma plimb cu el.

Mai are loc? Unde? Cand?

As presupune ca ar avea loc 25-27 martie, cand e anuntat salonul bicicletei.

In ultimii 4-5 ani au fost intotdeauna in aceeasi perioada si in aceeasi locatie, nu stiu daca chiar exista vreo legatura la nivel organizational.

Data o sa fie anuntata in cateva zile (dupa ce se va termina salonul) :)))

Salonul Bicicletei are alt organizator, concurent, vs. SMAEB. Nu au legatura evenimentele.

In calendarul Romexpo nu e trecuta nici o expozitie moto, insa 2 pt biciclisti, asta e, dam jos motoarele de pe mobra si le punem pedale

Mai era un topic asta toamna pe tema asta :)

Ihi...si raspunsul a fost ca e prea devreme sa intrebam. :)

Daca as fi in in locul celor de la SMAEB as pune "circul" in saptamana dinainte de SAM....asa in ciuda p**ii.

http://www.smaeb.ro/

detalii in curand...

Bine că nu scrie „detalii în poponeațăand”

Edited by zĂŽmbesc

Supapa astept smaeb pt micii si berea de pe vremea cand venea, antal ca invitat special

:)) pai au gasit astia carne congelata de 40 de ani intr-un magazin...asa ca avem toate sansele :))

Mai este ceva carne ramasa de la antene...nu au putut-o inghiti pe toata. 😈

Edited by Adixgl

Din cite am auzit , defapt mi se pare normal pt tara asta de c..., SMAEB va fi in acelasi weekend cu SAM , doamne cit imi doresc sa fiu prost informat.

De ce...la sam oricum nu e nimic de vazut...vin doi dealeri aiuriti si foarte multi cocalari...aaa da...si un club moto isi expune mobrele, la smaeb ai aproape toti vanzatorii din tara, echipamente cu tonele ca sa poti proba si alege varianta cea mai buna si asa mai departe.

Domnilor!

O plimbare, un mic si o bere(d-aia nu iau motoru cu mine) cui face rau? Daca mai apare o dama bine la orizont....

Imi plac carcotasii. Altfel cum ne-am mai intelege?

Abia astept SMAEB si jur sa nu injur dupa....

O bere la SMAEB.

» Post actualizat in 24 Feb 2016 12:16

Sigur SUPAPA_jr

Cum sa nu! Am uitat. Mai probam un echipament, mai cumparam......o bricheta. Pana la urma toate bune si frumoase. Hai la SMAEB, vizitam si bicicletele, pedalatul este gratis..

S-auzim de bine. .ca de rele la tot pasu.

Mici da, bere ba....nu de alta dar face burta si de abia ce am slabit 15kg. :)

La SAM ma duc de amorul artei....asa ca sa pierd vremea, asta daca nu este in acelasi timp cu SMAEB-ul. Trebuie sa fie si la SAM o pitzi, o tzatza, o buca.

Oricum tot miezul despre motociclism este la SMAEB, asa ca ne vedem acolo.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...