Sari la conținut

Accident Arges


SpeciaL
 Share

Postări Recomandate

Vizitator goe 75

nici nu a anceput sezonul moto si din pacate a aparut si primul accident moto .

ansanatosire grabnica motociclistului si viata grea conservarului daca el a fost vinovatul !

Au fost cel putin 4 pina acum.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nici nu a anceput sezonul moto si din pacate a aparut si primul accident moto .

ansanatosire grabnica motociclistului si viata grea conservarului daca el a fost vinovatul !

nu e primul. cel putin 3-4 au fost doar in Buc.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In reportajul de la ineputul topicului zice ca motociclistul a intrat in depasire, iar soferul (care nu l-a vazut) a facut brusc dreapta sa intre in curte. Asta ar insemna ca depasirea s-ar fi facut aiurea, prin dreapta masinii.

Dar din poze se vede ca lovitura a fost in stanga masinii, si asta era cu rotile tot spre stanga...deci banuiesc ca reportajul a fost aiurea..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In reportajul de la ineputul topicului zice ca motociclistul a intrat in depasire, iar soferul (care nu l-a vazut) a facut brusc dreapta sa intre in curte. Asta ar insemna ca depasirea s-ar fi facut aiurea, prin dreapta masinii.

Dar din poze se vede ca lovitura a fost in stanga masinii, si asta era cu rotile tot spre stanga...deci banuiesc ca reportajul a fost aiurea..

Te-ai gandit o miime de secunda, macar, ca poate curtea in care vroia ala sa intre era pe stanga drumului in sensul lor de mers?! :moron:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Te-ai gandit o miime de secunda, macar, ca poate curtea in care vroia ala sa intre era pe stanga drumului in sensul lor de mers?! :moron:

Evident ca m-am gandit la asta, dar daca ai fi ascultat ce a zis reporterul, am reprodus mai sus ca a spus ca " a facut brusc DREAPTA sa intre in curte"

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Evident ca m-am gandit la asta, dar daca ai fi ascultat ce a zis reporterul, am reprodus mai sus ca a spus ca " a facut brusc DREAPTA sa intre in curte"

Pai daca am ajuns sa ne uitam in gura "jurnalistilor" din Vintu' de Jos o sa facem cercetara penala la Vintu de Sus...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai daca am ajuns sa ne uitam in gura "jurnalistilor" din Vintu' de Jos o sa facem cercetara penala la Vintu de Sus...

Tocmai de aia am scris "deci banuiesc ca reportajul a fost aiurea.."

Tineai tu musai sa te contrazici putin?

Editat de Titishor
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

"Antelegi?"

Nu trebuie sa fii rautacios, dupa nick colegul nostru poate fi de etnie maghiara, e greu pentru multi romani sadea sa utilizeze corect in scris nenorocirea asta de litera, a reusit Academia sa faca o bulibaseala in lege.

 

In alta ordine de idei, e al doilea accident de la inceputul anului pe acelasi tipic, masina face stinga si ia cu ea motociclistul venind din spate, aflat (probabil) in depasire.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

De acord. Dar cu siguranta nu este singurul de aici de alta nationalitate,sau cum vrei sa spui..etnie. Mai sunt o gramada. Asta nu este o scuza sa ai dreptul sa strici o limba,fie ea si romana. Pe mine ma deranjeaza "in ochi" cand vad chestii. Stiu,nici eu nu-s perfect,nimeni nu e. Si nu e necesara gramatica aici,clar! Dar totusi..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Tocmai de aia am scris "deci banuiesc ca reportajul a fost aiurea.."

Tineai tu musai sa te contrazici putin?

Tineam sa TE contrazic (pe tine), nu sa MA contrazic (pe mine).

Ideea e: nu-ti mai crea dileme dupa scrierile imbecile ale idiotilor din presa online.

» Post actualizat in 20 Feb 2016 11:14

a reusit Academia sa faca o bulibaseala in lege.

Mie mi se pare foarte simplu si limpede. Cu toate ca, dupa nume, par a fi de alta nationalitate conlocuitoare, vorba lu Ceausescu...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Un alt accident a avut loc in urna cu cateva minute in jud. Arges.

 

Accident motocicleta, posibil persoana decedata, Budeasa, Valea Marului. Sambata 20.02.2016 ora 16:30

Sursa: SMURD.

 

Nu cunosc alte detalii. Daca vreti sa faceti topic nou, sa mute cineva.

Editat de ChrisRR
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Tineam sa TE contrazic (pe tine), nu sa MA contrazic (pe mine).

Ideea e: nu-ti mai crea dileme dupa scrierile imbecile ale idiotilor din presa online.

Nu ma refeream la faptul ca te contrazici (pe tine) sau ca ma contrazici (pe mine). Ma refeream la ideea ca tie iti place sa te contrazici (in general, cu oricine).

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...