Sari la conținut

Detinatori de Honda 900RR Fireblade


emylyo
 Share

Postări Recomandate

am avut un leo vince pe 919, am avut si micron si remus. Micron urla prea tare, leo vince avea sunetul cel mai grav si remus-ul nu mi-a placut. acum pe 954 am akrapovic scurtat cu 9cm si suna al dreacului de bine. serios.

 

uite buei borosz, te-am bagat si pe tine la prieteni (chiar daca nu stii sa joci baschet, da lasa....), sa nu mai fi suparat pe mine si sa nu mai trebuiasca sa stau ascuns cand vii in Ciuc..... :goodposting:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 8,8k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

prinderea bolt-on e cea originala, eu am avut norocul sa o iau cu un sistem full micron, la care am schimbat totusi finala si am pus un leo-vince care mi-a placut mai mult.

Stau si ma gandesc ca mai am o aripa spate (aparatoare de noroi) pentru sc33 si un stop spate original. cine le doreste sa ma anunte.

 

mertane, nu-mi faci si mie niste stickere pentru carenele laterale? le-am reparat si revopsit pe cele cu care am luat tranta si as vrea sa le fac ca noi.

Editat de dopeman1979
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

dopemane, pe mess cam rar.

 

am demontat aia, nu se potriveste. adic nu arata la fel, gaura de surub e in alta parte, pinii de contact la fel etc. am incercat sa o dau p'a mea jos sa le fac o p poza, da nu pot desuruba surubu' :goodposting:

 

mai incerc, daca nu, ti-o trim asa

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Initial am vrut mivv gp carbon,dupa am observat inconvenientul...prinderea bolt-on...asa ca m-as orienta spre micron sau leo vince... :agree: Ms pt sfat :goodposting:

Daca vrei sa scapi de bolt on, am eu ceva galerii race , fainute , si poti sa iti pui dupa aia cam ce vrei slip-on. Bafta !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

prinderea bolt-on e cea originala, eu am avut norocul sa o iau cu un sistem full micron, la care am schimbat totusi finala si am pus un leo-vince care mi-a placut mai mult.

Stau si ma gandesc ca mai am o aripa spate (aparatoare de noroi) pentru sc33 si un stop spate original. cine le doreste sa ma anunte.

 

mertane, nu-mi faci si mie niste stickere pentru carenele laterale? le-am reparat si revopsit pe cele cu care am luat tranta si as vrea sa le fac ca noi.

 

Si eu am LeoVince, si sincer nu imi place cum suna, cred ca o s-o scurtez.

 

Pe cbr f2, am avut un termignioni carbon !!! :agree: N-o s-o uit niciodat, si nici gabori !!

Aveau un sunet absolut bestial, de mi-se scula.... parul pe spate !! :kiss:

 

 

dopemane, pe mess cam rar.

 

am demontat aia, nu se potriveste. adic nu arata la fel, gaura de surub e in alta parte, pinii de contact la fel etc. am incercat sa o dau p'a mea jos sa le fac o p poza, da nu pot desuruba surubu' :goodposting:

 

mai incerc, daca nu, ti-o trim asa

 

Normal ca nu este, ca stea toata ziua la carciuma sa prinda curaj !!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Masoara-ti cuvintele inainte de a arunca cu ele in oameni pe care nu-i cunosti :) :goodposting:

Sa-si vada amicul tau, ala "misto", de lungu' nasului, ca n-are nime` nicio treaba cu oamenii care intra aici. :)

Si n-a fost doar in post. Au fost doua. Daca dupa primul post n-a inteles nimic si a postat inca o data, avand aceeasi atitudine, nu vad ce intelegi prin "misto". :D

 

Gixxule, daca stam bine si ne gandim, nimeni nu l-a pus sa intre aici si sa faca balci degeaba...asa ca oricat de "misto" ar fi omul...si-o merita.... :agree:

:kiss:

 

 

Ma duc sa-mi spal motorul, dupa-masa mergem la nunta unui motociclist. :D

Editat de Stau-De-6
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hai sa ne calmam toti ! :goodposting: Gusfrabaaaa! :) A dreq ea de vreme, de asfalt si de gume ! :kiss: Cred ca omul a inteles ca a gresit prin atitudinea lui pe care a afisat-o si nu va mai face, nu-i asa? :agree:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

betzigash, daca nu se potriveste, nu te chinui. n-o da jos pe a ta. las ca gasesc eu undeva, nu e asa de important.

borosz, nu prea stau in carciuma, la cati dusmani este, nu-mi permit sa fiu beat..... :)

cand naiba se incalzeste vremea? m-am saturat sa mai stau cu mobra in garaj. o vand....

Editat de dopeman1979
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca vrei sa scapi de bolt on, am eu ceva galerii race , fainute , si poti sa iti pui dupa aia cam ce vrei slip-on. Bafta !

 

Ms pt oferta,dar tocmai asta e problema,imi place sistemul bolt on...E mai usor de pus si de dat jos :D :)

 

Ca tot veni vb...o toba bolt on cine are de vanzare...Mi-as fi luat noua da' acum nu prea ma lasa "inima" sa dau 300 e pe toba :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Subscriu 100% !!! :)

Sa nu uitam ca acesta este un topic de gentleman-i, respectiv ladies.

:) chill, everybody!!!

singurii pe care vreau sa-i vad intzepandu-se sunt borosz cu dopemanu', care fac deliciul topicului :duel:

 

Revenind la ale noastre, am o tema de cercetare/poll pentru voi:

 

Am langa mine la dreapta 2 "bombe" cu vopsea de jante culoarea "gold" iar la stanga jantele de la 954 negre si cam zgariate.... :D

Voi ce ziceti? Ar merge neshte roate aurii, cum mai sunt de ex pe Blade editiile HRC ??? :( nu ma pot hortari daca le las negre sau nu.....

n-as vrea sa dau in prost gust.......

Motoreta e combinatia negru/rosu....

 

cam culoarea asta ar iesi rotile

post-38716-1222507308_thumb.jpg

Editat de Kata San
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Subscriu 100% !!! :)

Sa nu uitam ca acesta este un topic de gentleman-i, respectiv ladies.

:D chill, everybody!!!

singurii pe care vreau sa-i vad intzepandu-se sunt borosz cu dopemanu', care fac deliciul topicului :duel:

 

Revenind la ale noastre, am o tema de cercetare/poll pentru voi:

 

Am langa mine la dreapta 2 "bombe" cu vopsea de jante culoarea "gold" iar la stanga jantele de la 954 negre si cam zgariate....

Voi ce ziceti? Ar merge neshte roate aurii, cum mai sunt de ex pe Blade editiile HRC ??? nu ma pot hortari daca le las negre sau nu.....

n-as vrea sa dau in prost gust.......

Motoreta e combinatia negru/rosu....

 

cam culoarea asta ar iesi rotile

 

Cu telescoape aurii merg :( Arata super :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hai sa ne calmam toti ! :) Gusfrabaaaa! :duel: A dreq ea de vreme, de asfalt si de gume ! :D Cred ca omul a inteles ca a gresit prin atitudinea lui pe care a afisat-o si nu va mai face, nu-i asa? :)

Sigur ca daaa...

va urmaresc din umbra zi si noapte, iar daca nu stii cu cine te certi, iti aduc aminte ca am luat un filtru K&N de la tine la intalnirea de la Brasov. Imi pare rau daca nu am fost bine inteles, nu o sa va mai stresez. Daca pe strada nu putem sa ne intrecem, macar pe forum sa facem asta si nu le mai laudati atata, ca iar nu ma pot abtine

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Subscriu 100% !!! :)

Sa nu uitam ca acesta este un topic de gentleman-i, respectiv ladies.

:) chill, everybody!!!

singurii pe care vreau sa-i vad intzepandu-se sunt borosz cu dopemanu', care fac deliciul topicului :duel:

 

Revenind la ale noastre, am o tema de cercetare/poll pentru voi:

 

Am langa mine la dreapta 2 "bombe" cu vopsea de jante culoarea "gold" iar la stanga jantele de la 954 negre si cam zgariate.... :D

Voi ce ziceti? Ar merge neshte roate aurii, cum mai sunt de ex pe Blade editiile HRC ??? :( nu ma pot hortari daca le las negre sau nu.....

n-as vrea sa dau in prost gust.......

Motoreta e combinatia negru/rosu....

 

cam culoarea asta ar iesi rotile

 

Eu zic ca arata misto, daca motorul are culoarea neagra.

Ce ma deranjeaza pe mine, daca ai jantele de culoare deschisa, ca se vede murdaria pe ele !!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sigur ca daaa...

va urmaresc din umbra zi si noapte, iar daca nu stii cu cine te certi, iti aduc aminte ca am luat un filtru K&N de la tine la intalnirea de la Brasov. Imi pare rau daca nu am fost bine inteles, nu o sa va mai stresez. Daca pe strada nu putem sa ne intrecem, macar pe forum sa facem asta si nu le mai laudati atata, ca iar nu ma pot abtine

Acum stiu cine esti....dar faptul ca te-am vazut 2 min. cat ti-am dat filtrul ce mi l-a lasat Adi pentru tine, asta nu inseamna ca te cunosc ...Defapt, daca imi aduc bine aminte, eram foarte adormita :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

motorul are aceleasi culori ca al lui dopeman.

ma mai gandesc...... si mai astept opinii.

murdaria se spala :)

 

Ai motorul ca a lui Dopeman ? Urata, urata :)

 

 

 

Acum stiu cine esti....dar faptul ca te-am vazut 2 min. cat ti-am dat filtrul ce mi l-a lasat Adi pentru tine, asta nu inseamna ca te cunosc ...Defapt, daca imi aduc bine aminte, eram foarte adormita :D

 

Pe mine ma cunosti panteruto pink, ca nici noi n-am vb mai mult de 2 minute ? :duel:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ai motorul ca a lui Dopeman ? Urata, urata :)

 

 

 

 

 

Pe mine ma cunosti panteruto pink, ca nici noi n-am vb mai mult de 2 minute ? :duel:

Buey, cum adica urata? Ca si-a mea e ca ale lor ! :)

 

Pai pe tine te cunosc ca esti "dulapior" si daca nu-s de accord cu tine ma bati :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Buey, cum adica urata? Ca si-a mea e ca ale lor ! :)

 

Pai pe tine te cunosc ca esti "dulapior" si daca nu-s de accord cu tine ma bati :D

 

Dati-ma in judecata !!! muuuhahahaha

 

Nu-ti fie frica, ca nu te bat, iti fac altceva, dar o sa-ti placa :duel:

 

Am iesit la o tura prin oras cu bestia, dar este nasol, n-ai aderenta mai deloc. :)

 

Cred ca ma mut in Cipru !!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

n-o mai dati incolo-ncoace, tot negru cu galben e cea mai frumoaza....

:) pai combinatia noastra se cheama "wining red", pentru ca e...castigatoare. La negru/galben cum ii zice? :duel: KFC ?!? :D

:)

@ mertan: ti-am votat poza

@ borosz: cipru e prea aproape de noi, gaseste-ti si tu alta insula mai departe, sa nu te ajunga bratul lung al justitiei :(

Editat de Kata San
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai combinatia noastra se cheama "wining red", pentru ca e...castigatoare. La negru/galben cum ii zice? KFC ?!? :)

:)

@ mertan: ti-am votat poza

@ borosz: cipru e prea aproape de noi, gaseste-ti si tu alta insula mai departe, sa nu te ajunga bratul lung al justitiei :D

 

Acelasi brat care a lasat-o pe aia azi sa dea peste politisti si sa plece linistita...nu? :duel:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...