Sari la conținut

Detinatori de Honda 900RR Fireblade


emylyo
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 8,8k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Poze relevante cu locatia si si scena nu prea am... ar fi ceva poze, dar de betie ;) care nu cred ca are rost sa le pun aici :)

Ar fi site-ul oficial pentru mai multe informatii doar ca e in rusa cred si e cam greu sa intelegi ceva...

Cateva informatii daca vrei, se tine in orasul Odesa(care e un fel de constanta cu mamaia la noi), practic se tine la 10 metri de plaja(marea neagra)intr-un "parc inchis" destul de mare cu mancare si muuult alcool;se sta cu cortul,hotel si alte inventii ;) ;concerte faine in fiecare seara si nelipsitele petreceri ca la orice intalnire moto; parada a fost cea mai mare la care am participat vreodata,chiar impresionant. Anul viitor vreau sa merg neaparat,e distractie faina si merita,plus ca nu e scump deloc(benzina,tzigari,alcool etc.)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

la mine e ceata....... sper sa mai apuc sa ma dau anul asta.

 

haideti sa facem un clasament cine cat a mers anul asta....

Incepem cu borosz1978, se pare ca el a mers 37,3km cu al lui fireblade, binenteles, prin oras, in tricou, sa sa vada bicepsu...... ;)

eu am mers cam 13.000, cel mai lung drum, pana la mare.

 

Eu am ars anul asta 5 cauciucuri spate , 3 fata, nici un burn-out. NOI. Cam citi km or fi insemnat asta?

 

Apropo, am un set de Michelin Pilot Power 2CT, putin de tot folosit, 120euro setul. Vrea cineva care face touring?

Editat de JAGI
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bai, mi-e dor de voi... ;) Cu Hornetzica sunt singurel pe lumea asta... astia de la sectiunea Hornet n-au haz... si, in plus, ma dau cu Hornetul de parca-i SBK :) . Cred ca anul viitor ma voi opri la un SC28 dezbracat si cu ghidon de cross. Pt. mine, asta e solutia ideala.

Pana atunci... mai bag si eu nasul pe aici, con permesso :) .

Bafta tuturor!

 

Ai perna pe rezervor, sau nu ? Asta este intrebarea ? ;)

 

haideti sa facem un clasament cine cat a mers anul asta....

Incepem cu borosz1978, se pare ca el a mers 37,3km cu al lui fireblade, binenteles, prin oras, in tricou, sa sa vada bicepsu...... :P

eu am mers cam 13.000, cel mai lung drum, pana la mare.

 

Am fost atentionat de primarie, sa nu ma mai dau prin oras, in tricou, ca femeile nu mai pot de extaz, si sunt sanse sa fiu violat !! :P

Aproximativ 4700 km vara asta, cel mai lung drum, sf gheorghe-brasov-tg mures dus-intors.

 

Anul asta, chiar n-am avut nici bani si nici timp pt motor !!

 

merci fetelor!!

 

La multi ani, si sa-ti creasca mare !! (motorul sau .....)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

http://www.youtube.com/watch?v=BXoCB-Z9MeA...feature=related

ascultati melodia asta si lasati-ma in pace cu 900 ereru :unsure:

 

uai pana amu matzi iubit da de amu incolo....

avand in vedere avatarul

tine-ti minte nu am nimic cu honda dar ea reprezinta suma ignorantilor din romania

cam ceva in genul manelelor

e doar pt cei ce se simt

cel ce va da reply sigur se simte

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

http://www.youtube.com/watch?v=BXoCB-Z9MeA...feature=related

ascultati melodia asta si lasati-ma in pace cu 900 ereru :unsure:

 

uai pana amu matzi iubit da de amu incolo....

avand in vedere avatarul

tine-ti minte nu am nimic cu honda dar ea reprezinta suma ignorantilor din romania

cam ceva in genul manelelor

e doar pt cei ce se simt

cel ce va da reply sigur se simte

Mai iesi, ma, si mai da-te cu mobra... o sa te simti mai bine, iti promit.

 

Pe alte coordonate: maine dam o Sighisoara in ritm alert, muahahaha!

SD6, te astept, mestere!

Editat de Hellicks Hellmet
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salutare tuturor ,cumpar si eu o honditza 954 intre 2002 si 2004 .aveti care ,stiti p cineva?merci..apropo preferabil buc sau imprejurimi :D

 

O vand eu pe a mea :rock:

nu mai pot sa o tin..... o vreme raman conservar, din pacate.... :unsure:

E tzipla, ca noua - 2003, negru/rosu, 17.000 km. Am cazut cu ea, dar au fost doar plasticele sparte - s-au inlocuit cu nou-noutze la reprezentanta.

 

Da-mi PM si povestim daca te intereseaza.

 

Bafta!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salutare tuturor ,cumpar si eu o honditza 954 intre 2002 si 2004 .aveti care ,stiti p cineva?merci..apropo preferabil buc sau imprejurimi :D

 

O vand eu pe a mea :rock:

nu mai pot sa o tin..... o vreme raman conservar, din pacate.... :unsure:

E tzipla, ca noua - 2003, negru/rosu, 17.000 km. Am cazut cu ea, dar au fost doar plasticele sparte - s-au inlocuit cu nou-noutze la reprezentanta. In rest impecabila.

 

Da-mi PM si povestim daca te intereseaza.

 

Bafta!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pe alte coordonate: maine dam o Sighisoara in ritm alert, muahahaha!

SD6, te astept, mestere!

 

La 10:00 ies din casa. La 10:15 sunt la tine. :unsure:

Mai vine cineva maine la o cafea in Sighisoara?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salutare tuturor ,cumpar si eu o honditza 954 intre 2002 si 2004 .aveti care ,stiti p cineva?merci..apropo preferabil buc sau imprejurimi :rock:

 

 

Salut,

poate te intereseaza un 929 in stare excelenta...o vand pt ca vreau sa-mi iau 1000rr

:unsure:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

http://www.youtube.com/watch?v=BXoCB-Z9MeA...feature=related

ascultati melodia asta si lasati-ma in pace cu 900 ereru :D

 

uai pana amu matzi iubit da de amu incolo....

avand in vedere avatarul

tine-ti minte nu am nimic cu honda dar ea reprezinta suma ignorantilor din romania

cam ceva in genul manelelor

e doar pt cei ce se simt

cel ce va da reply sigur se simte

 

se pare ca in loc sa faci pipi pe honda ai facut pe langa olitza ..ti'o spune unul care le'a avut pe toate si acum e pe suzi :unsure:

no hard feelings :rock:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sergiu n-are o problema cu Honda, chiar ii place Honda, el are o problema cu cei care afirma ca honda e cea mai cea mai samd.

e baiat bun altfel.

Inseamna ca este un baietel foarte plictisit, daca asta a gasit el sa-si faca problema. Eu, de exemplu, am o problema cu banii de benzina. Sau de vreo 3 motoare. Sau de o tura a Europei pe mobra. Sau de reactoru' lu peste, ala de la Geneva. Sau, hai - fie, foametea mondiala.

:unsure:

 

In rest, phutu-i. Dimineatza a fost ceatza, deci SD6 nu a mai venit. Deci nu am mai dat tura de Sighisoara. Deci sunt grampi.

Editat de Hellicks Hellmet
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Azi am scos impreuna cu Laur(DucatiR1der) fetele la o tura de forja sa-i spunem :rock: Am colindat un pic scumpul nostru oras si dupa ce ne-am plictisit(destul de repede) am dat o tura pana la Lehliu,la dus am mers pe drumul vechi...iar la intoarcere am mers pe autostrada :D A fost ocazia perfecta sa testez un pic noul cauciuc fata...dar a fost mai ales ocazia sa vad cat poate fiara...La 290 am cedat eu,atat sunetul din casca cat si emotia cauzata de asfaltul usor valurit m-au facut sa nu cer mai mult :D Plimbarea s-a incheiat cu o serie de giumbuslucuri banale caracterizate cel mai bine de Laut "The circus is in town" :unsure:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In rest, phutu-i. Dimineatza a fost ceatza, deci SD6 nu a mai venit. Deci nu am mai dat tura de Sighisoara. Deci sunt grampi.

 

 

Dap, am bifat si noi condica azi, un Sighisoara + retur in forja... pfff, o sa imi fie dor, cu iarna asta pe cap.

SD6, pacat ca nu ai venit azi...

 

Am pierdut pe-o parte, am castigat pe alta. Am reusit sa-mi urc prietena pe motor. Am mers pana-n Cluj si inapoi. Am o singura problema acum: I-A PLACUT! A zis ca ar trebui sa mai iesim. Apoi eu nu pot sa ma duc tare cand o am in spate, mi-e frica.

O dor mainile. I-am zis ca o schimb si ca urmatoarea (oricare ar fii in clasa SS) o sa fie muuuult mai incomoda. Poate-poate gasesc vreun capac monopost. :unsure:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am pierdut pe-o parte, am castigat pe alta. Am reusit sa-mi urc prietena pe motor. Am mers pana-n Cluj si inapoi. Am o singura problema acum: I-A PLACUT! A zis ca ar trebui sa mai iesim. Apoi eu nu pot sa ma duc tare cand o am in spate, mi-e frica.

O dor mainile. I-am zis ca o schimb si ca urmatoarea (oricare ar fii in clasa SS) o sa fie muuuult mai incomoda. Poate-poate gasesc vreun capac monopost. :rock:

 

Nici mie nu-mi place sa am pe cineva in spate !!

 

Din mai multe motive, prima ar fi ca nu vreau sa fiu responsabil pt viata cuiva.

Adica daca imi rup gatul, mai bine sa zica oamenii ca smecherul asta care se plimba prin oras cu motorul in tricou (cel putin asa zice Dopeman) si-a facut cu mana lui, decat sa zica, ca criminalul a mai luat pe cineva cu el !!!

 

In al doilea rand, comportamentul bestiei se schimba radical daca ai cineva in spate, si nu in bine :unsure:

 

Asa ca NO THANX

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...