Sari la conținut

Detinatori de Honda 900RR Fireblade


emylyo
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 8,8k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

'Tu-i ceapa lui de surub... iertati-ma, dar nu pot sa ma abtin... Cum naiba ai ajuns tu la concluzia ca se scrie "surubu-l" ??? Sau "unu-l" ??? Nu zic sa fim toti George Pruteanu sau critic literar, dar nici chiar asa, las-o-n Dumnezeul ei de limba romana! Sau nu esti din Romania? Atunci imi cer scuze!

 

Gata, m-am calmat. Succes cu "surubul"!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ai facut mane poze la horneata?

 

vad ca si scaritele spate nu-s, e ceva home-made acolo...

:drink: Ai dreptate, e home-made 100%! A trebuit sa improvizez ceva provizoriu rapid ca sa imi pot cara nevasta pe Bondar. Dar stai linistit, sunt LSL-uri si pentru spate! Numai ca nu le-am pus inca sus... Mai trebuie sudata o ureche de prindere la scaritza din spate stanga - o rezolv saptamana asta.

Ma stiu baietii, sunt om serios, nu umblu cu shmekerii. Mai umblu eu cu perna pe rezervor din cand in cand, dar nah... asta e, fiecare cu problemele lui :moto: .

 

Incerc sa fac azi poze si un filmulet, dar e jegoasa rau si e prea frig sa o spal :sick: ...

Editat de Hellicks Hellmet
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ai facut mane poze la horneata?

 

vad ca si scaritele spate nu-s, e ceva home-made acolo...

[/quote

 

 

Salut baieti,ce se mai aude de surubu ala?

:drink:

Editat de puiu929
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Betzigash, i-am bagat azi un shooting session la Bike. Te-astept la un sharing pe mess. Hai ca sunt trendy deja cu termenii astia :sick: . Noroace! :drink:

gata mane, vin pe mess

 

betzigash, vrei Hornet?

poi ma gandeam initial pt. fratioru' meu ce in vara tot cauta o horneata.... da' acu' s-a sucit si-si cauta masina.

 

Salut baieti,ce se mai aude de surubu ala?

:moto:

io inca n-am ajuns pe la curte unde tin motoretele si nu sunt 100% daca printre surubri si surubele mai am si alea de pe spate ce le cauti tu. de-aia astept sa ajung p'acolo si daca e dau un pm, asta in cazul in care n-ai facut rost

 

bafta

 

 

 

dope, cum a fost perioada dintre cele doua drumuri (dus/intors)? bizara? hehehe....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut la toti ,deci de unde sa incep :

Am un honda cbr 900 din 99 si de cand am luat-o am luat-o cu bord fara display din ala de model 99 are cadrane clasice ,la modelu de 99 avea si un mic display la km si nu mai stiu ce, si ma intreb cum se paote asa ceva ,ii pot cumpara bord din acela de 99 ? si ma mir ca bordul asta care il are cu cadrane este functionabil adica ma gandesc cum naiba poate functiona bordu asta clasic pe cand motocicleta altfel de senzori .Ma lamureste cineva ca ceva nu e in regula ,trebuia sa aiba bord din acela de model 99 .astept raspuns .

Asfalt uscat ,

Editat de Impostorul
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

E asezata la caldura :sick: Pana la primavara nu i-o montez...Oricum in cateva zile o bag in casa :drink:

 

 

Stopul cu leduri e luat de pe Louis :moto:

ciudat eu am cautat tot louis`u si nu am gasit acu cati ani ai luat stopu ? imi poti da si mie codu ca sa imi comand si eu unul poate tu il gasesti pe louis ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...