Sari la conținut

Detinatori de Honda 900RR Fireblade


emylyo
 Share

Postări Recomandate

ieri am mai cumparat un 954rr din 2002, avariat, dar perfect functional mecanic.

cine are asa ceva sau ma poate ajuta, raman dator. Jagi, ma bazez pe tine

carena frontala

far

bord +suport bord partea superioara

scarita fata dreapta

oglinzi

sea spate

comenzi stanga

cauciucuri noi noute (mac)

amortizor ghidon si o toba mai normala :cheers:

 

poze nu pun pentru ca inca nu e de pozat motorul, dar mai frumos decat un 954rr nu e nimic decat doua 954rr si eu le am in garaj.... :friends:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 8,8k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

ieri am mai cumparat un 954rr din 2002, avariat, dar perfect functional mecanic.

cine are asa ceva sau ma poate ajuta, raman dator. Jagi, ma bazez pe tine

carena frontala

far

bord +suport bord partea superioara

scarita fata dreapta

oglinzi

sea spate

comenzi stanga

cauciucuri noi noute (mac)

amortizor ghidon si o toba mai normala :lol:

 

poze nu pun pentru ca inca nu e de pozat motorul, dar mai frumos decat un 954rr nu e nimic decat doua 954rr si eu le am in garaj.... :friends:

 

 

esti chiabur.... :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ieri am mai cumparat un 954rr din 2002, avariat, dar perfect functional mecanic.

cine are asa ceva sau ma poate ajuta, raman dator. Jagi, ma bazez pe tine

carena frontala

far

bord +suport bord partea superioara

scarita fata dreapta

oglinzi

sea spate

comenzi stanga

cauciucuri noi noute (mac)

amortizor ghidon si o toba mai normala :lol:

 

poze nu pun pentru ca inca nu e de pozat motorul, dar mai frumos decat un 954rr nu e nimic decat doua 954rr si eu le am in garaj.... :cheers:

 

l-ai luat pt asigurari?? :friends:

hai ca glumesc.

sa vina calduraaaaaaaaaaa....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

buna gluma otto, stiai ca lucrezi in asigurari sau doar ai nimerit-o?

N-as face asa ceva, vreau doar sa-l repar, impart garajul cu un prieten bun si ne trebuie doua motoare.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

buna gluma otto, stiai ca lucrezi in asigurari sau doar ai nimerit-o?

N-as face asa ceva, vreau doar sa-l repar, impart garajul cu un prieten bun si ne trebuie doua motoare.

am nimerit-o. :friends: azi e ziua mea norocoasa...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ieri am mai cumparat un 954rr din 2002, avariat, dar perfect functional mecanic.

cine are asa ceva sau ma poate ajuta, raman dator. Jagi, ma bazez pe tine

carena frontala

far

bord +suport bord partea superioara

scarita fata dreapta

oglinzi

sea spate

comenzi stanga

cauciucuri noi noute (mac)

amortizor ghidon si o toba mai normala :)

 

poze nu pun pentru ca inca nu e de pozat motorul, dar mai frumos decat un 954rr nu e nimic decat doua 954rr si eu le am in garaj.... :lol:

 

:friends: bafta la munci batrane

orice'i nevoie just let me know ..vezi ca am promotie la furtune de frane directe racing ..preturi super faine :cheers: , iar cu gumele nu'i pb

 

sunt curios sa testezi placutele alea sa imi spui ce impresie ai ..vezi sa nu fortezi franele prea mult ..nu de alta da iti sar ochii din cap

 

ps. avem o pb cu carenele racing ptr cbrica ta ..te sun cand esti in tara sa te anunt

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hmmm, cum asa , ar fii fost frumos , deja am intrebat care mai mere :friends:

 

pai ii cam doare in tzeava pe toti. nu se arata interesati de ideea in sine.

 

de mentionat e ca am vrut sa o fac la intrunirea care va avea loc la predeal, mai exact asta: http://www.motoflash.ro/stiri/evenimente/e..._show_2009.html

 

 

vroiam doar sa ne adunam toti intr-un coltz al nostru, cu un banner legat de motoare, prin a ne face putin cunoscuti ca grup de firebladisti. poate faceam si o sigla, sa ne punem pe motoare, si de ce nu patch-uri pentru geci.

Editat de hondafan
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Azi am iesit si eu prima oara cu noua achizitie. Nu am cuvinte, diferenta enorma intre F4i sport si 954 RR :cheers:...la consum nici nu mai zic am facut 200 km cu 70 RON :lol:

Cine ma poate ajuta cu o pedala de frana, si triunghiurile alea doua de care-s prinse schimbatorul si frana? :friends:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Azi am iesit si eu prima oara cu noua achizitie. Nu am cuvinte, diferenta enorma intre F4i sport si 954 RR :cheers:...la consum nici nu mai zic am facut 200 km cu 70 RON :lol:

Cine ma poate ajuta cu o pedala de frana, si triunghiurile alea doua de care-s prinse schimbatorul si frana? :friends:

 

 

ebay.com ebay.de ebay.it ebay.co.uk

 

 

cat despre fireblade fest........... am sa mai vad eu. am sa incerc sa fac o sigla.......... ce nu fac eu pentru aceasta comunitate!!!

Editat de hondafan
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ai ca ne strangem noi macar 15 - 20 de firebalisti sa fim si tot e ceva..... Sa Fim cu un Baner Acolo....La Cati suntem Pe Forum si Mai ALes Cati vad Prin BUc Cu FIrebalisti ii opresc de acum si le iau numaru de tel... ca sa ne strangem + ca cunosc si eu cativa :kiss:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ai ca ne strangem noi macar 15 - 20 de firebalisti sa fim si tot e ceva..... Sa Fim cu un Baner Acolo....La Cati suntem Pe Forum si Mai ALes Cati vad Prin BUc Cu FIrebalisti ii opresc de acum si le iau numaru de tel... ca sa ne strangem + ca cunosc si eu cativa :rolleyes:

"FiRebaListIi" astia vin de la... "Fireball"? :kiss:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut,

 

Daca se face acea intalnire a Fireblade-istilor ma bag .... :kiss:...(de fapt suna interesant orice astfel de intalnire asa ca astept un semn oricand)...

 

Taiku (Razvan 0722.240.266)

 

 

o sa se tina.... :rolleyes: daca am ajutorul de care mi s-a promis.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

recomanda cineva alt ulei decat motul 300v dublu ester? care e pretul cel mai mic la care poate fii cumparat un bidon de 4 litri si de unde daca aveti idee?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

recomanda cineva alt ulei decat motul 300v dublu ester? care e pretul cel mai mic la care poate fii cumparat un bidon de 4 litri si de unde daca aveti idee?

 

Eu folosesc Repsol 10w 50 si e ok raport pret calitate. :kiss:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am auzit ca ii bun bardahl sau ceva de genu .. mac cred ca zicea..

 

e foarte ok ..honda italia numai asta baga in motoare la service, pb e ca nu importa nima in romania

poate poate ma apuc ..dar nujtu cati ar cumpara vazand ca nu cunosc ..pretul e f bun pe deasupra iar uleiul exceptional

 

iti recomand un silkolene full sintetic pe baza de esteri, pret bun, calitate super :kiss:

Editat de mac
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...