Sari la conținut

Detinatori de Honda 900RR Fireblade


emylyo
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 8,8k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Vizitator ALINU
Tu vorbesti de comunitate dupa raspunsurile astea?!

 

Bine ca esti baiat cool la scoala acum cu superbike la 17 ani.

 

Mizerie de generatie fara gram de cultura sau bunsimt.

Stai linistit ca eu nu ma duc cu motocicleta la scoala . Stii tu cata cultura am eu?Esti doar un alt mancator vad..Si da eu vorbesc de comunitate ca am participat , ajutat , sustinut , creeat mai multe evenimente ce tin de comunitatea moto , comunitate cu care sunteti paraleli ...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mai stiu cativa ca si tine pe aici pe forum.....problema este ca se vede cand sare lumea si can mia mlti au dreptate inseamna ca gresesti undeva si chiar nu ai dreptate tu....dar esti prea incapatanat sa admiti ca ai gresit si arunci cu cuvinte jignitoare la adresa tuturor...dar cine sunt eu sa iti tin predica.Vezi sa nu te intalnesti cu cei pe care ii injuri!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pentru ca suntem o comunitate de r...., nu vei mai primi nici un raspuns, cauta-ti raspunsurile pe alte topicuri sau forumuri.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pentru ca suntem o comunitate de r...., nu vei mai primi nici un raspuns, cauta-ti raspunsurile pe alte topicuri sau forumuri.

 

Daca n-o faceai tu , o faceam sigur eu , bv! :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai zi si tu Gixule, topicul asta si ala de 600F erau cele mai relaxate si prietenoase, nu? :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu stiu sa-mi cer scuze si nu am de ce.Am fost nehotarat tot timpul cat am avut banii in mana si pana am luat ce am luat sunt multumit si nu ma intereseaza de el . am fost si eu sunat de multe ori cu fosta motocicleta dar nu i-am cautat pe forumuri sa le bat obrazul mi se pare ceva normal.
:laugh:

vomit-5.gif

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce activitate pe topicul asta, acum ceva timp credeam ca nu mai are nimeni 900rr :laugh: .Nu stiu de ce dar nu prea il vad bine pe baiatul asta, nu doresc rau nimanui dar atitudinea asta nu ii va fi de ajutor pe nicaieri, sper sa ma insel.Nu ma pot considera prea departe de generatiile la care voi faceti referire insa ca in orice padure exista si uscaciuni, mai ales celor carora le pica din cer (parinti), poate sunt eu rau...dar sincer e vina parintilor:bani pt motoare de 1000,lipsa educatiei de bun simt si asa mai departe...revenind la topic sper sa imi afisez si eu motoreta pe aici curand ca din pacate mai am ceva de lucru pe la ea

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator ALINU
Ce activitate pe topicul asta, acum ceva timp credeam ca nu mai are nimeni 900rr :laugh: .Nu stiu de ce dar nu prea il vad bine pe baiatul asta, nu doresc rau nimanui dar atitudinea asta nu ii va fi de ajutor pe nicaieri, sper sa ma insel.Nu ma pot considera prea departe de generatiile la care voi faceti referire insa ca in orice padure exista si uscaciuni, mai ales celor carora le pica din cer (parinti), poate sunt eu rau...dar sincer e vina parintilor:bani pt motoare de 1000,lipsa educatiei de bun simt si asa mai departe...revenind la topic sper sa imi afisez si eu motoreta pe aici curand ca din pacate mai am ceva de lucru pe la ea

aici ai gresit , motocicleta este cumparata din banii mei , facuti de mine.cu voi nu are rost sa imi bat capul am vazut ca nu va duce.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

aici ai gresit , motocicleta este cumparata din banii mei , facuti de mine.cu voi nu are rost sa imi bat capul am vazut ca nu va duce.

 

Daca nu ai observat nu ma refeream neaparat la tine ci la generatiile mai recente dar te-ai simtit si te-ai "gandit" sa jignesti.Sunt sigur ca la 17 ani ai venituri independente de cele de la parinti.....chiar te rog (inveti si tu o formulare noua) nu-ti mai bate capul ca ti-l bati degeaba, ai demonstrat suficient ce poate

Editat de ZLD_moto
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator ALINU

Le intorci acum , de ce te-ai fi referit la "generatie" in general fix dupa o discutie de 2 bani in care eram implicat eu , unul ce facea parte din generatie si pe care tu nu il vezi bine.

Editat de ALINU
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Buna baieti,

plimbandu-ma pe topicul asta mi-am adus aminte ca de 1 an jumate vreau sa pun o intrebare si nu am mai apucat: la pompa de benzina, in dreptul filtrului din sita am gasit un burete de sarma de spalat vase. Si eu si sotul meu ne-am scurtcircuitat creierii incercand sa aflam de ce doamne iarta-ma a fost pus acel burete acolo. Evident ca l-am scos si nu am observat nicio deosebire intre CU si FARA. O singura data am avut probleme cu benzina, in sensul ca aveam mai mult de 1/4 de rezervor si totusi se ineca ca si cum am ramas fara benzina [insa asta poate fi si din consistenta benzinei si a impuritatilor].

Cand am descoperit buretele, evident ca l-am sunat pe cel de la care am luat motocicleta , insa a facut pe prostul, ca nu stie , bla-bla-bla. Vrajeala.

 

Deci, de ce credeti ca a fost pus ala acolo?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

desi pare ciudat, este pus din fabrica.Si eu m-am mirat un pic cand l-am vazut insa am intrebat pe cineva priceput si am aflat rapid ca e de acolo.Iti recomand sa il pui la loc daca l-ai scos daca vrei sa nu infunzi pompa de benzina

asta chiar ca e ciudat, mai ales ca arata exact ca un burete ordinar din piata/magazin. Macar sa fi avut un design mai aparte.

O sa ii pun un burete din sarma dar am uitat cum era pus. Ma descurc eu.

Dar tot e ciudata faza.

Ms de raspuns.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...