Sari la conținut

Dragi colege, o primăvară frumoasă.......


Dan Ny
 Share

Postări Recomandate

Imi pare rau dar este o MAGARIE. Rusine badaranilor (stiu ei care). Macar Simpson a fost simpatic.

Sustin mesajul initiatorului.

Sa ne traiti fetelor, km multi fara incidente.

Editat de PoliBuc
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 11 months later...

Sa reimprospatam topic-ul, zic.

Urez asadar, o primavara frumoasa, jumatatii mele mai bune care nu mai vrea sa se dea jos de pe scaunul din spate, coforumistelor si tuturor motociclistelor, o primavara frumoasa, nu prea rece dar nici prea calda, cu mult soare, asfalt uscat, km multi si cat mai putine incidente in trafic!

 

Multzan'!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 year later...

Pentru ca zambetul vostru este un semn de speranta in bine, pentru ca aveti mereu forta si rabdarea de a ne insenina zilele, voua, fetelor, va dorim un 1 Martie fericit si "La Multi Ani"!

 

 

 

 

Sa purtati mereu primavara in suflet!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dedic un martisor tuturor doamnelor si domnisoarelor familiilor voastre.

post-41801-0-67621000-1519970264_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La multi ani urmaselor Evei si numai de bine pentru oameni(urmasii lui Adam).

Sa fie cuminti(sau "cu minte" in cap) si sa aduca un pic de echilibru in lumea ce si-a pierdut busola.

M-am bucurat sa la vad la Gradina Icoanei si le multumesc.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La multi ani urmaselor Evei si numai de bine pentru oameni(urmasii lui Adam).

Sa fie cuminti(sau "cu minte" in cap) si sa aduca un pic de echilibru in lumea ce si-a pierdut busola.

M-am bucurat sa la vad la Gradina Icoanei si le multumesc.

Le-a primit si pe ele acolo? Maaare minune! Caci in Gradina Maicii Domnului(muntele Atos) nu au voie, in altar nu au voie, in biserica nu au voie daca in perioada "reviziei" si nici 40 de zile dupa ce nasc, pt ca sunt "necurate"...

La Multi Ani voua, reprezentantele sexului frumos, si va multumim ca ne inseninati viata!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bati campii si esti offtopic. Documenteaza-te sau intreaba pe cineva calificat. Ti -am dat un PM daca te ajuta.

Esenta dreptei credintei romanesti este exact Sfanta Fecioara. Presupun ca nu ai dubii asupra genului ei. Sa te ierte si sa lumineze Dumnezeu.

 

Din pacate fix ziua asta, ma rog, cea care trecu' a fost un calvar dpdv trafic. Pesemne au iesit baieteii cu masinile sa se plimbe ca doamnele sarbatoareau.

 

LMA tuturor doamnelor, indiferent de sex.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Este atat de evident ca femeile nu sunt tratate in mod cu barbatii de catre biserica ortodoxa, incat orice discutie pe tema asta mi se pare o risipa de energie...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 11 months later...

Anotimpurile vin şi trec, dar fiecare om păstrează în sufletul sau un anotimp. Primăvara înseamnă puritate, candoare, bucurie şi fericire, fie ca ea sa dainuiasca mereu in sufletul vostru.

 

Va urez un sezon frumos. La Mulţi Ani de 1 Martie! 🌹

 

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 year later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...