Sari la conținut

Service si vulcanizare moto in judet ?


Cosmin3087
 Share

Postări Recomandate

Imi cer mii de scuze daca am gresit deschizand un nou topic,doar ca nu am gasit nici un topic recent sau vreo postare concludenta in ceea ce priveste un service bun sau cel putin cineva care se pricepe cu adevarat la motoare in micul nostru judet in 2016.Sunt nou atat in ceea ce priveste motociclismul cat si pe acest site deosebit, va rog daca este cineva care cunoaste sa-mi dea cateva detalii la cine sa apelez pentru a pune la punct un yahama r6 inainte de a face botezul.Cu siguranta mai sunt si alte persoane care au nevoie de aceste informatii am tot cautat si intrebat in stanga si in dreapta si nimeni nu ma indruma la cineva serios majoritatea isi mestesugaresc singuri bijuteriile.Va multumesc !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu,sunt din focsani.E inmatriculata pe AG ma intereseaza aici in oras daca e cineva care se pricepe,daca eram din arges cu siguranta nu era problema un banal service moto

Editat de Cosmin3087
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu,sunt din focsani.E inmatriculata pe AG ma intereseaza aici in oras daca e cineva care se pricepe,daca eram din arges cu siguranta nu era problema un banal service moto

Pai nu scrie la profil din ce oras esti si de asta am presupus ca esti din Arges :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

.Sunt nou atat in ceea ce priveste motociclismul cat si pe acest site deosebit, va rog daca este cineva care cunoaste sa-mi dea cateva detalii la cine sa apelez pentru a pune la punct un yahama r6 ...

 

Iti urez succes, dar aici ai aprins o flama in mediu puternic inflamabil. Ma mir ca n-a bubuit inca :)))

 

Daca te intereseaza schimbat de pneu te anunt ca eu mi l-am schimbat saptamana trecuta la o vulcanizare auto iar roata am echilibrat-o singur (gaseti metoda pe youtube).

 

Succes cu R -ul ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Imi cer mii de scuze daca am gresit deschizand un nou topic,doar ca nu am gasit nici un topic recent sau vreo postare concludenta in ceea ce priveste un service bun sau cel putin cineva care se pricepe cu adevarat la motoare in micul nostru judet in 2016.Sunt nou atat in ceea ce priveste motociclismul cat si pe acest site deosebit, va rog daca este cineva care cunoaste sa-mi dea cateva detalii la cine sa apelez pentru a pune la punct un yahama r6 inainte de a face botezul.Cu siguranta mai sunt si alte persoane care au nevoie de aceste informatii am tot cautat si intrebat in stanga si in dreapta si nimeni nu ma indruma la cineva serios majoritatea isi mestesugaresc singuri bijuteriile.Va multumesc !

Poţi apela la Romică ... are vulcanizare pe Unirea Principatelor, de la Big spre Vâlcele vezi unde e o spălătorie. Îţi poate schimba cauciucul şi echilibra cum trebuie. Pentru altceva, vorbeşti cu el direct.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 6 years later...
Acum 2 ore, Krimh a spus:

deci intreb precum colegul de mai sus: unde se pot echilibra si schimba gumele?

Ms.

 

In sat la noi pe centura la Pit Stop, dar trebuie sa te duci cu roata in mana.

Mai am nr. de tel al cuiva la Jorasti, daca il doresti.

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 1 oră, Krimh a spus:

Esti destept. Cred ca ti-a mai zis lumea, dar nu strica inca o confirmare. E Surubel la BZ, ca idee, care e mai aproape.

Oh, stai sa rosesc un pic :)))

Pai na, am vazut Vrancea, ce imi e Neamt, oleaca mai incolo :P

Daca ai la Buzau, treaba e clara.

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 year later...

Salut!

Au mai aparut informatii noi? Despre unde se poate servisa un motor?

La Suzuki GL, ultima data cand am fost mi-au rupt un aerisitor. Despre nenea Surubel mi-a zis un amic ca a fost recent, anul asta adica, si i-a desfacut motocicleta ca sa ii rezolve problema doar pe jumatate. S-a plictisit si ala de prea mult bine, cred.

 

 

Untitled.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...