Sari la conținut

Cine monteaza proiectore ?


yusuf
 Share

Postări Recomandate

daca pentru montat doua becuri e atata scriptologie.....

 

asta se face linistit in fata blocului, cu o bere langa , si cu un prieten. Conditie de baza : sa nu fi facut Fizica la fara frecventa ... plm notiuni de baza in clasa a zecea....

Pai sa vezi cate pagini se adunasera pe un simplu anunt de ulei ieftin la emag, 34, bine ca a facut moderatorul ordine, asta ca si-a bagat coada alexen_ul.

Pana la urma publicitatea fie pozitiva sau negativa tot in fata te scoate.

Editat de vlad58
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 72
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

12422435_1097751670256496_830835141_o.jp12823175_1097751683589828_1262761356_o.j

 

 

TOTAL 27 LEI - 45 MINUTE PIERDUTE LA CATERINCA - mai trebuie pus varnis peste papuci la instalare si asta a fost tot !!!


» Post actualizat in 10 Mar 2016 17:10
Buna ziua, am vorbit cu colegul mecanic si mi-a spus ca lucrarea ar dura undeva la 6-7 ore de manopera (~450 de lei)


Va multumim

Benny Motors

0734575616


ALTA OFERTA SOC !!! Editat de yusuf
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

TOTAL 27 LEI - 45 MINUTE PIERDUTE LA CATERINCA - mai trebuie pus varnis peste papuci la instalare si asta a fost tot !!!

Asta daca a trebuit sa cauti sculele pe unde sunt. Pun pariu ca a doua oara iti iese in maxim 10 minute si daca iti iei papuci gata izolati (sunt aia cu plastic pe ei, pe culori - care semnifica grosiimea firului pt care sunt buni) - deja bati recorduri.

 

Asa cum ti-am zis - partea scarboasa e sa gasesti unde le agati pe mobra ca sa lumineze bine pe strada :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am rezolvat si asta si buton cu lumina dat gaura in carena fixat firele pe ea masurat desigur cum baga curent , etc, o sa atasez si poze

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pe mine ma enerveaza luminile suplimentare in bord pe timpul noptii. A trebuit sa pun nizte banda izolatoare si pe becul martor de faza lunga - lumina "prea tare" noaptea si ma obosea. Astea sunt chestii de preferinte personale pana la urma.

 

Referitor la benny motors - alt caracter pe aici - buzoianu - poti sa te uiti pe forum sa vezi ce si cum :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

TOTAL 27 LEI - 45 MINUTE PIERDUTE LA CATERINCA - mai trebuie pus varnis peste papuci la instalare si asta a fost tot !!!

 

 

patentul ala de la ikea l-ai imprumutat de la alexen?

post-36094-0-77443600-1457643820_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

e cel mai nefericit loc pentru montaj - sunt expuse la damage la orice culcare a mobrei; la mersul printre masini, etc.... mie mi-a fost mila sa le pun asa


» Post actualizat in 10 Mar 2016 21:11

Oricum - felicitari pentru reusita instalatiei.

Succes la baut banii economisiti :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu am avut banii sa iau cu imprumt, daca culc mobra ultima grija sunt proiectoarele :)) mersi , o sa revin zilele astea cu schema completa si poze pentru mokangii :))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

» Post actualizat in 09 Mar 2016 21:31

 

Vezi ca e unu pe forum, Zidu', ala ti le monteaza gratis, doar ca tre sa mergi la el acas si sa stai un pic la coada, ca o sa mai fie multi mokangii la el, adunati.

Incet dar sigur o iei pe urmele lui dafway. Parca va vad cum va luati mana de mana, va suiti intr-un mig si incepeti raiduri aeriene si bombardamente cu pepeni.

 

yusuf, felicitari pentru treaba. Lumineaza de ceva? Din pozele tale par anemice rau. Eu vreau sa-mi fac singur dar nu am gasit lentile ok.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

12422435_1097751670256496_830835141_o.jp12823175_1097751683589828_1262761356_o.j

 

 

TOTAL 27 LEI - 45 MINUTE PIERDUTE LA CATERINCA - mai trebuie pus varnis peste papuci la instalare si asta a fost tot !!!

» Post actualizat in 10 Mar 2016 17:10

Buna ziua, am vorbit cu colegul mecanic si mi-a spus ca lucrarea ar dura undeva la 6-7 ore de manopera (~450 de lei)

 

 

Va multumim

 

Benny Motors

 

0734575616

 

 

ALTA OFERTA SOC !!!

 

Ca si termen de comparatie si complexitate, ma costa mai putin sa imi fac distributia la masina (si nu la service de cartier):

 

dx2dpl1.png?1

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@Endurache - proiectoarele astea chinezest sunt geniale. Nu merita munca sa le faci acasa avand in vedere pretul care il au. E imbatabil.

 

Daca vrei sa faci ichebane pentru distanta scurta exista o solutie si mai ieftina dar cu semn de intrebare in privinta etanseitatii. Da lumina de imprastiere, nu pentru distanta. pm daca vrei sugestii - sa nu poluam realizarea omului

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@Endurache - proiectoarele astea chinezest sunt geniale. Nu merita munca sa le faci acasa avand in vedere pretul care il au. E imbatabil.

 

Daca vrei sa faci ichebane pentru distanta scurta exista o solutie si mai ieftina dar cu semn de intrebare in privinta etanseitatii. Da lumina de imprastiere, nu pentru distanta. pm daca vrei sugestii - sa nu poluam realizarea omului

 

ar merita pus aici... poate sunt si altii doritori

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

Vreau eu vreo 5 instalatii d' astea, 2 pe masina fata/spate, cate una pe cele doua mobre si una pe pisica ca umbla foarte mult noaptea.

matza nu are ochi de pisica?
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 year later...
  • 2 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...