Sari la conținut

Claxon de masina


Postări Recomandate

  • Admin

Am cumparat de la un nene care are dezmembrari o emblemă capota originală Mercedes SH cu 100 ron. I-am spus ca îmi doresc și un claxon pentru moto si omul mi l-a dat aproape gratis, i-am mai dat 20 RON băiatului lui. 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 20 minute, Spaceghost a spus:

Nu Mai incurajati bijnita asta cretina cu dez

 

Daca taceai filozof ramaneai, un claxon de calitate e minim 80 lei. La 30 lei cumperi un stift ordinar, turcesc probabil.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Admin
Acum 29 minute, Spaceghost a spus:

un claxon nou e 30 ron pe autokarma

Chiar îți iei 2 cu 20 ron, care te țin o viață 😂

Te las pe tine să ți le pui, eu prefer un Bosch sau Denali sh de 15 ani 😏

Screenshot_20200325_122435_ro.mercador.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 23 minute, Spaceghost a spus:

un claxon nou e 30 ron pe autokarma

 

am gasit la Dez Mai scumpe decat now cu facture so bon

 

 

Nu Mai incurajati bijnita asta cretina cu dez

 

 

Am avut unul nou montat si m-a tinut exact 2 luni.La prima ploaie s-a dus dracului,de la aerul umed,nu de la apa directa,caci pozitia e ferita de apa directa.

Am luat tot unul din dezmembrari(de Fiat,ca mi s-a parut mai tipator la sunet) si-l am si azi,adica de aproape 3 ani.Si da,un clacson de masina e mai strident decat unul de moto.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da, am fost putin cam nechibzuit cu vorbele, insa din experainta cu piata de sh am doar nostalgii" fericite(cu ghilimele)  .  Logic ca nu toti oamenii sunt la fel, insa eu am fost pacalit mergand pe incredere.  Si de atunci nu vreau sa mai aud de sh.

In plus cumparand nou mai platesti un tva ,se mai platesc taxe la stat care mai ajuta economia; vezi situatia de acum cu spitale si etc. nevoie de bani.  

 

Fiecare e liber sa faca ce vrea,sa cumpere ce si de unde doreste.  Pana la urma urmei e un forum deschis unde fiecare nimeni ca mine isi da cu parerea, asta nu inseamna ca am sau nu dreptate

 

sa fim sanatosi

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 11 ore, Spaceghost a spus:

cumparand nou mai platesti un tva ,se mai platesc taxe la stat care mai ajuta economia; vezi situatia de acum cu spitale si etc. nevoie de bani

Mai ales dacă iei de la tarabele din autovit, doraly, dragon & co, cei mai mari plătitori de taxe... 

Editat de john17
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...