Sari la conținut

Accesorii/utile pe care va doriti sa le gasiti la SMAEB


Postări Recomandate

Deschid acest topic pentru ca anul trecut am cautat gentura de picior cateva ore bune doar doua modele fiind disponibile...evident le-am achizitionat pe amandoua deoarece modelul doi era cel cautat si prima am vandut-o...

 

Anul asta vreau sa cumpar 2-3 viziere bubble, o trusa de scule moto si o lanterna cub magnetica. Gasesc la cineva?

 

https://www.biltwellinc.com/c60/buy/bubble-shields/

 

https://www.motionpro.com/product/08-0161

 

Voi ce aveti pe lista anul asta?

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu de fiecare dată spun că merg doar să casc ochii și de fiecare dată mă rup în două la buget.... In general cu echipament.

 

Anul ăsta sper să mă pot abține.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

as fi interesat ori de side bags la un pret corect (nu vreau givi la 900 lei, ceva la 300-450 lei ar fi super). eventual un rucsac de 30+ litri (sa incapa ceva haine de schimb pentru ceva zile). ori, ce as prefera, ar fi un rucsac de montat la saua pasagerului (am vazut conceptul de rear bag, se leaga sub saua din spate).

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Deschid acest topic pentru ca anul trecut am cautat gentura de picior cateva ore bune doar doua modele fiind disponibile...evident le-am achizitionat pe amandoua deoarece modelul doi era cel cautat si prima am vandut-o...

 

Anul asta vreau sa cumpar 2-3 viziere bubble, o trusa de scule moto si o lanterna cub magnetica. Gasesc la cineva?

 

https://www.biltwellinc.com/c60/buy/bubble-shields/

 

https://www.motionpro.com/product/08-0161

 

Voi ce aveti pe lista anul asta?

Ia-ti o astfel de lanterna si n-o sa-ti mai trebuiasca o alta...http://flashlight.nitecore.com/product/mh20

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ești tu dealer sau de ce ? E plin Aliexpresu de lanterne cu led cree XM, XML XMJ XMG etc de 1-5W.

Nu mai poti face o sugestie ca gata ai ceva interese ascune. Afla ca nu am niciun interes. Este una din cele mai bune, daca nu cea mai, lanterne de pe piata la acea dimensiune. La Emag si PC Garage, si nu numai, o gasesti la un pret (379 Ron) mai mic decat la orice alt site din afara, plus ca o poti lua si in rate...

 

Si nu lucrez nici la Emag si la niciun alt magazin online. Prietenii, rudele, cunostintele etc, n-au nicio legatura cu asa ceva..

 

Numai spirite mercantile pe aici...

» Post actualizat in 13 Mar 2016 12:10

P.S. Eu am Olight SR52-UT...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare! Tinand cont ca nu am mai fost pana acum la vreun smaeb (am auzit ca ar fi preturi mai mici decat in magazine) voiam sa intreb daca merita sa astept pana in aprilie ca sa iau o geaca de piele si o pereche de gume.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare! Tinand cont ca nu am mai fost pana acum la vreun smaeb (am auzit ca ar fi preturi mai mici decat in magazine) voiam sa intreb daca merita sa astept pana in aprilie ca sa iau o geaca de piele si o pereche de gume.

Asteapta. Si berea o astept si eu atunci acolo :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare! Tinand cont ca nu am mai fost pana acum la vreun smaeb (am auzit ca ar fi preturi mai mici decat in magazine) voiam sa intreb daca merita sa astept pana in aprilie ca sa iau o geaca de piele si o pereche de gume.

 

anul trecut si eu am vrut sa schimb echipamentul...aveau geci de piele numai marimi mari, eu avand 1.73 si 75 kg nu am gasit nimic, nimic. din toate standurile aveau doar dainese marimea mea (geaca gen 1800 lei) si ixon un combinezon dintr-o bucata verde cu alb (mar 50 pe la 4300 lei). atat.

 

la casti, manusi si cizme da, preturi ok, mai bune ca ce gasesti pe net noi din RO, dar geaca si nadragi doar sa ai noroc la marimi, altfel ciuciu

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Asteapta. Si berea o astept si eu atunci acolo

:cheers:

 

 

anul trecut si eu am vrut sa schimb echipamentul...aveau geci de piele numai marimi mari, eu avand 1.73 si 75 kg nu am gasit nimic, nimic. din toate standurile aveau doar dainese marimea mea (geaca gen 1800 lei) si ixon un combinezon dintr-o bucata verde cu alb (mar 50 pe la 4300 lei). atat.

 

la casti, manusi si cizme da, preturi ok, mai bune ca ce gasesti pe net noi din RO, dar geaca si nadragi doar sa ai noroc la marimi, altfel ciuciu

 

Sunt destul de mare, deci s-ar putea sa am noroc, multumesc pentru informatii :D

 

 

S-ar putea să merite să aștepți. Cred că nu lipsesc șmecheriile de marketing, dar bănuiesc că ai pus deja ochii pe ceva și le știi preturile!

Dap, m-am documentat inainte

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In general gama de oferte pe Topcase si alte tipuri de bagaje (inclusiv prinderi specifice modelelor moto populare la noi) e foarte saraca in cadrul SMAEB. Nu ar strica si cate ceva pe partea de scule :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Anul acesta am sa postez foto cu standurile care fac bisnita, adica cele care cumpara reduceri de afara, scot reducerile, si mai pun si ceva pe deasupra. Intrebarea care o puneti e nelalocul ei pentru ca la o expozitie moto, in cazul nostru expozitia moto (e singura) trebuie sa gasesti de toate : echipamente noi si sh, motorete, accesorii pt toate categoriile noi si sh , haine cu specific,bijuterii pt motociclisti etc.

post-60065-0-21359100-1458243444_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Anul acesta am sa postez foto cu standurile care fac bisnita, adica cele care cumpara reduceri de afara, scot reducerile, si mai pun si ceva pe deasupra. Intrebarea care o puneti e nelalocul ei pentru ca la o expozitie moto, in cazul nostru expozitia moto (e singura) trebuie sa gasesti de toate : echipamente noi si sh, motorete, accesorii pt toate categoriile noi si sh , haine cu specific,bijuterii pt motociclisti etc.

 

Poti te rog sa reformulezi ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu eram interesat de o motocicleta SH dar se pare ca s-au aranjat lucrurile. Cat de cat. :)

 

Mi-ar placea sa-mi gasesc o pereche de blugi cu protectii, masura mai speciala - lati in talie si mai scurti. De asemenea, cred ca pentru muiere vor trebui ceva investitii - manusi sigur, poate o protectie de spate, poate si o geaca noua, niste nadragi...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Poti te rog sa reformulezi ?

ce nu ai inteles ? ca la o expozitie moto e normal sa gasesti de toate? sau partea ca la noi in tara toate articolele de la motoare la cagule sint mai scumpe ca afara si de multe ori umflate preturile tip bisnita?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...