Sari la conținut

Rugaminte ajutor proba V-Strom 650


morphyus
 Share

Postări Recomandate

Salutari, dupa cum spune si titlul apelez la bunavointa unui coleg motociclist din Galati, detinator de Suzuki V-Strom 650 care are timp intr-una din zile (asta cand isi va mai reveni vremea), sa ma lase sa incalec un V-Strom de 650 pentru a-mi face o idee de cum merge, cat de grea este, inaltimea la sa. Specific ca doresc sa achizitionez acest model echipat cu ABS in primavara acestui an si nu am nici cea mai mica idee de cum se simte un astfel de model. In prezent detin un Kawasaki GPZ 500 S si m-am gandit ca este o trecere semnificativa de la o clasa la alta, fapt ce sigur necesita un studiu mai aprofundat. Va multumesc si asfalt uscat pentru cei ce au scos deja calutii


» Post actualizat in 17 Mar 2016 10:30

Nu gasim pe nimeni in Galati sau Braila, posesor de V-Strom 650 cu 30 de minute disponibile sa o probez? Chiar asa rar este modelul?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sunt uimit de cit de inactiv este grupul motociclistilor Galati-Braila pe acest forum...parca nici nu ar exista.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 11 months later...

:)

asa e....motociclistii pe forum, mai greu in ziua de azi.

Tot se implineste un an de cand intrebai. SI stiu ca intre timp ai si vandut-o :) De curiozitate...de ce a rezistat la tine doar cateva luni?

 

PS/

Sunt doar 9 vstroame in judetul Galati... :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...