Sari la conținut

Mai multă atenție n-ar strica, părerea mea!


Postări Recomandate

Avem reclamă la Salonul Auto București. Buuun. Avem și topic, chiar dacă e închis. Buuuuuun tare!

 

Neștiind prea multe despre Salonul Auto București dar intrigat fiind de reclama făcută pe un site dedicat moto am căutat pe google să văd care-i șpîrla.

Și pătrund (triumfal, aș putea spune) în lumea virtuală de pe www.sab.ro.

 

Din prima sînt întîmpinat de o reclamă agasantă, aceeași prezentă și aici, care mă informază că în perioada 22-24 aprilie se întîmplă blablablaul

 

post-52708-0-94998200-1458121299_thumb.jpg

 

Închid reclama, hop! Se schimbă data. Ignor asta și mă apuc să citesc textul. N-am rezistat decît primului paragraf, pînă am aflat că deja am intrat în luna noiembrie ceea ce înseamnă că trebe să bag mobra la iernat :(

 

post-52708-0-15163800-1458121310_thumb.jpg

 

 

Mai multă atenție n-ar strica, părerea mea!

Editat de zĂŽmbesc
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu cred ca organizatorii SMAEB au vreo influenta asupra saitului SAB si am impresia ca postind aici nu comunici decit cu organizatorii SMAEB :peace:

 

In rest ai dreptate, incongruentele astea deranjeaza, sint percepute ca neglijenta sau indiferenta fata de prezenta in mediul virtual; care e cam viitorul, nu?

Editat de FLEX
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Păi mă gîndesc că dacă își fac reclamă reciproc se cunosc între ei proprietarii afacerilor și, na, poate se anunță unul pe celălalt :what:

 

Oricum, eu nu de asta postasem, ca să le fac lor o favoare și să-și corecteze erorile ci pentru a mă răcori, că eram nițel enervat de atitudinea asta sfidătoare vizavi de consumatori.

 

Acum sînt bine, mulțumesc motociclism.ro :blbl:

Editat de zĂŽmbesc
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

...plictiseala mare prin tecuci luna asta

 

Neah, ăsta e entuziasm. Vezi tu, de la 1 martie ne-au pus și nouă internet și-acum ne-au scăpat pe cîmpii...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Avem reclamă la Salonul Auto București. Buuun. Avem și topic, chiar dacă e închis. Buuuuuun tare!

 

...

Salutare,

 

Multumim pentru atentionare. Am informat organizatorii SAB despre eroare, si vor remedia imediat.

 

Cu stima,

Echipa SMAEB

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Poa' sa stea salcam pana in noiembrie, atunci vor fi la zi, fara sa se mai oboseasca! Site-ul l-o face vecinul de la 3, da' biletu' de intrare? Cat e biletu'? Tot ca intre vecini? Noooo, acolo e S A L O N, Geneva nu alta, la pret de restaurant, nu de cantina studenteasca! Unii au mers la scoala, au invatat cu sarg adunarea, dar cand s-a predat scaderea au lipsit. Asa-i daca au fost bolnaviori de mici...

Pe urma citim ca s-au furat niste casti care erau legate pe mobre, sau chiar mobre cu totu'. Sa pazesti incinta costa, si diminueaza cascavalul, nu mai ajung perisoare in supa etc.

Editat de john17
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Pai daca-si fac site-urile cu vecinii de la trei in loc sa lucreze cu profesionisti...

Sa fie ieftin, nu avem nevoie de programator sau designer, stiu io' pe cineva care se pricepe, mi-a instalat windowsul o data si mi-a downloadat si niste RAM in plus!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...