Jump to content

SMAEB - ziua a doua. Oameni si motociclete.

kikiroz

transport moto cu remorca specializata

Recommended Posts

ofer servicii de transport moto cu remorcă specializată, in Bucuresti si in țară, pentru verificari / inspectii / inmatriculare la RAR, interventii in caz de defectiune, recuperare de pe traseu si deplasare la service / garaj / domiciliu, recuperare moto dupa accident, cumparare din provincie, orice situatie ce impune deplasarea motocicletei pe remorca.

Pentru transport in Bucuresti pretul este de 70 lei (RAR, accident, .... orice alta problema). Pentru transport inafara Bucurestiului pretul este de 0,9 lei / km pentru primii 150 km, apoi putem negocia.

Alte relatii la numarul de telefon 0764656703.

Interesat . scriu doar ca sa te pot gasii usor pe aici . la nevoie .

Pot confirma seriozitatea si profesionalismul prestatorului, am avut de transportat o motocicleta de la Bucuresti la Galati...si cu toate ca s-a schimbat si ziua transportului si ora transportului de mai multe ori, omul m-a inteles si si-a facut treaba fara repros. Si din punct de vedere al costului...cel mai bun pret. Recomand oricui are de transportat motociclete.

Am transportat și eu o motocicleta alaltăieri. Totul a fost foarte ok, recomand! Dacă voi mai avea nevoie, știu la cine sa apelez.

Multumesc frumos de ajutor, omul este serios, recomand!

Cu multa placere, multumesc si eu pentru recomandare

» Post actualizat in 08 May 2016 08:06

transport moto Braila-Bucuresti:

» Post actualizat in 08 May 2016 08:06

transport moto Braila-Bucuresti:

» Post actualizat in 08 May 2016 08:08

transport moto Bucuresti-Tecuci

post-4036-0-86843400-1462694809_thumb.jpg

post-4036-0-80732500-1462694886_thumb.jpg

Am avut si eu azi nevoie de serviciile lui, sunt multumit si il recomand mai departe :thanks:

Am apelat si eu, sunt multumit si recomand totul super ok

Multumesc pentru recomandare, te astept cu urmatoarea cursa la "curse" ;)

» Post actualizat in 31 May 2016 18:58

..... si dovada ;)

» Post actualizat in 08 Jun 2016 07:56

o motocicleta "bucuroasa" ca a ajuns la "doctor" aseara

» Post actualizat in 08 Jun 2016 08:11

anunt, cu parere de rau, ca pretul serviciilor oferite pentru Bucuresti se majoreaza, din motive economice, la 85 de lei

post-4036-0-80476100-1464721105_thumb.jpg

post-4036-0-78013400-1465372543_thumb.jpg

post-4036-0-55730200-1465372578_thumb.jpg

salut, un transport moto Bcuresti Constanta cat costa?

Super de treaba omul, in mai putin de 4 ore de la prima convorbire telefonica motorul meu era deja la service.

Recomand

multumesc pentru apreciere, aceasta este si "dovada" ;)

» Post actualizat in 24 Jun 2016 21:25

moto a ajuns la service

post-4036-0-41975800-1466803475_thumb.jpg

post-4036-0-53558000-1466803504_thumb.jpg

Recomand. Prompt si de incredere.

Si eu il pot recomanda pe Vali, a fost prompt si m-a ajutat cu transportul la/de la RAR Voluntari. A ajuns la ora stabilita, a incarcat moto pe remorca cu ajutor minim din partea mea (la intoarcere eu fiind la coada la acte s-a descurcat chiar si singur). Moto a fost bine asigurata pe remorca, totul a decurs asa cum trebuie. Ba mai mult, din greseala am uitat actele motocicletei la el in masina si el a venit si mi le-a adus pana f aproape de casa. Mersi Vali!

In concluzie superok, recomand! :10:

Edited by andreiandrei53

multumesc domnilor pentru recomandari.....

» Post actualizat in 15 Jul 2016 20:47

inca un transport reusit, o Cagiva s-a plimbat de la Bucuresti la Turda ;)

Salutare , am si eu de transportat un RR din zona Tartasesti la un service de pe Bd Timisoara Bucuresti ..in jur de 40 km distanta.

Se poate rezolva? mersi , toate bune.

Salutare , am si eu de transportat un RR din zona Tartasesti la un service de pe Bd Timisoara Bucuresti ..in jur de 40 km distanta.

Se poate rezolva? mersi , toate bune.

Salut,

Iti recomand sa il suni. Daca este pe drum nu o sa vada la timp mesajul tau. Vezi ca are numar de telefon pus. Este mai rapid asa.

Bafta!

Il recomand pe Vali. A venit la ora stabilita si motocicleta a fost foarte bine asigurata. Voi mai apela la el daca va fi nevoie.

post-41831-0-82599600-1473421244_thumb.jpg

bine v-am regasit dupa o suspendare serioasa pe care am primit-o de la DOMNUL moderator CHIVU, un fel de CNA al acestui forum....suspendare pe deplin nemeritata dar uite, foarte folositoare, care m-a facut sa inteleg ca unii sunt mai "fo(ru)muisti" decat altii si au mai multe oo.....

dar sa lasam aceste motive de filozofare deoparte, intre timp am mai ajutat cativa colegi motociclisti, o Busa accidentata a ajuns inapoi la Bucuresti, un Shadow micut, de 125 a schimbat si el domiciliul de la Oradea la Bucuresti, am mai plimbat 2-3 motociclete de ici colo prin Bucuresti, o dihanie de 1100, VX Dragstar Classic a ajuns si el la Bogdan Padure adus din Arad.....numai fapte bune s-au intamplat perioada aceasta....

multumesc colegilor pentru recomandarile pozitive, doamne -fereste sa aveti nevoie dar va stau oricand la dispozitie cu aceeasi seriozitate si atentie la transportul motocicletelor voastre.

s-auzim numai de bine !

Salut,

Si eu il recomand pe Vali. Am mers cu el + motocicleta de la Sibiu la Brasov. Punctual si serios ( m-a asteptat 24 de ore ), conversatie de calitate, pretul OK.

Mersi, ne mai auzim...

Toate bune!

O motocicleta din colentina pana in Craiova, vineri, plecare din buc pe la 7 cel târziu, încărcarea de preferat joi seara.merg si eu cu ea si rămân acolo.un pret? Multam.

salut ursuletule, multumesc in primul rand pentru interesul acordat, modul de calcul pentru pretul unui transport moto l-am prezentat chiar de la inceputul topic-ului pentru transparenta, dar iti pot spune si aici cat costa transportul unei kotociclete pe traseul Colentina-Bucuresti la Craiova: sunt 240 km asta inseamna 2x240x0.9=430 lei.

pentru mai multe amanunte te rog transmite-mi pe PM numarul tau de telefon ca sa te sun eu sau da-mi tu te rog un telefon la numarul 0764656703. daca cumva nu poti sa iei legatura cu mine (n-am semnal, nu pot vorbi) sun eu inapoi cat pot de repede. astept un semn daca decizi sa colaboram.

asfalt uscat!

» Post actualizat in 26 Oct 2016 03:54

inca un proprietar fericit de motocicleta....o frumusete de Ducati 748 s-a plimbat de la Campulung moldovenesc pana la Bucuresti:

post-4036-0-97174500-1477454020_thumb.jpg

post-4036-0-67348000-1477454044_thumb.jpg

Super tare omul, Vali multumesc mult pt ajutorul acordat! Recomand maxim omul, e serios, punctual, transport sigur al actelor si al motoretei iar pretul este cel corect! Multumesc pt 748, acum o sa il resuscitam!