Sari la conținut

informații utile/ponturi


Supa La Plic
 Share

Postări Recomandate

Salut, La lidl in Tătărași au pantaloni impermeabili cu bretele la 35 ron si solutie de curatat pentru frana, protectie metale, la 12lei

» Post actualizat in 27 Mar 2016 15:53

Plus accesorii pentru biciclisti:)

Și vopsea rezistenta la temperatura (mă întreb dacă se poate folosi pe galeriile de evacuare?)
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

Și vopsea rezistenta la temperatura (mă întreb dacă se poate folosi pe galeriile de evacuare?)

asa ceva nu mai aveau dar era pe olx ceva.eu vroiam sa imi vopsesc blocul motor si vânzătorul spunea ca nu necesită tratare la cuptor.poti sa discuti cu el sa vezi. http://olx.ro/oferta/spray-cu-vopsea-termorezistenta-stove-bright-ID3xDNN.html

» Post actualizat in 27 Mar 2016 17:06

Si daca cineva e interesat de o geaca si o pereche de pantaloni de piele sa arunce un ochi la "donatii in Iasi" Mulțumesc:)

Editat de fratzyk
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

asa ceva nu mai aveau dar era pe olx ceva.eu vroiam sa imi vopsesc blocul motor si vânzătorul spunea ca nu necesită tratare la cuptor.poti sa discuti cu el sa vezi. http://olx.ro/oferta/spray-cu-vopsea-termorezistenta-stove-bright-ID3xDNN.html

» Post actualizat in 27 Mar 2016 17:06

Si daca cineva e interesat de o geaca si o pereche de pantaloni de piele sa arunce un ochi la "donatii in Iasi" Mulțumesc:)

Eu am apucat sa cumpar un spray de vopsea. Dacă ai nevoie pt bloc motor ti-l împrumut.
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu am apucat sa cumpar un spray de vopsea. Dacă ai nevoie pt bloc motor ti-l împrumut.

mulțumesc, momentan il las asa pe cel de pe hornet.căutasem când aveam banditul ca aveam eu niste pitici sa ii fac niste modificari:D
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...