Sari la conținut

Comenzi eBay.co.uk | amazon.co.uk | orice site din UK


Garcya

Postări Recomandate

Salut!

 

Pentru cei care doresc un pret mai bun decat ceea ce se gaseste la noi in comert, o solutie buna este importul din afara.

 

Eu personal imi comand absolut orice din Anglia pentru motor, fara taxe vamale si alte prostii.

 

Daca doriti sa va comandati ceva pentru motorul vostru astept un mesaj aici cu ce doriti si o sa va fac o oferta de pret cu transportul direct la voi acasa.

 

Astfel nu trebuie sa asteptati sa ajunga piesa la mine, apoi eu sa o trimit la voi si sa mai platiti si transportul aici in tara.

 

Pentru a va face o idee despre istoricul meu pe ebay spre exemplu vezi paginea mea de pe ebay (Din 2008, 100% pozitiv) sau pagina mea pe okazii.ro unde sunt utilizator verificat din 2007 cu 100% pozitiv. Toate acesta va garanteaza o tranzactie fara probleme din partea mea!

 

Astept mesaj DOAR de la cei cu adevarat interesati, ceilalti sa nu ma incurce aiurea!

 

Puteti sa cereti info si pe id-ul Garcya17

Mesaj completat

Puteti sa va cautati si singuri piesele dorite, consumabilele, etc in felul urmator:


  1. Intrati pe
ebay.co.uk
Introduceti in casuta de cautare ceea ce doriti sa cautati
Dupa ce va apar rezultatele apasati pe butonul "Buy it now" acolo unde sunt 3 butoane All items, Auction Only si Buy it now.
Din lista ce ramane selectati linkul cu produsul dorit si puneti-l aici iar eu va spun costul total pana acasa.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Acum cateva zile mi-am comandat pentru Hornetul meu o toba de la BOS din carbon.

Pe louis.de costa 529 EURO (vezi link pe louis) iar eu am dat pe ea 270 noua, in cutie!

Pentru cine mai intereseaza tobe de hornet de la BOS sa-mi spuna!

post-40610-1288716569_thumb.jpgpost-40610-1288716582_thumb.jpg

Mesaj completat

Am pe stoc o geaca textil second hand, impecabila, arata ca noua.

Singura problema este la buzunarul din exterior lateral s-a rupt fermoarul, trebuie schimbat. Geaca este rezistenta la apa, vant, etc. Are protectii soft la umeri, coate, spate.

Pret 40 EURO sau 170 lei.

0767 291 049 sau 0743 190 173

post-40610-1288718998_thumb.jpgpost-40610-1288719013_thumb.jpg

Mesaj completat

Am de vanzare toba originala de la Hornet, din 2003.

Fara zgarieturi, indoituri, rugina, etc. Stare perfecta.

Pentru pret astept un pm sau 0767 291 049.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 weeks later...

Salut ma intereseaza membrane pentru carburator la o Honda Transalp din 97 sau kit de repare al lor un pret :) :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...
Salut!

 

Pentru cei care doresc un pret mai bun decat ceea ce se gaseste la noi in comert, o solutie buna este importul din afara.

 

Eu personal imi comand absolut orice din Anglia pentru motor, fara taxe vamale si alte prostii.

 

Daca doriti sa va comandati ceva pentru motorul vostru astept un mesaj aici cu ce doriti si o sa va fac o oferta de pret cu transportul direct la voi acasa.

 

Astfel nu trebuie sa asteptati sa ajunga piesa la mine, apoi eu sa o trimit la voi si sa mai platiti si transportul aici in tara.

 

Pentru a va face o idee despre istoricul meu pe ebay spre exemplu vezi paginea mea de pe ebay (Din 2008, 100% pozitiv) sau pagina mea pe okazii.ro unde sunt utilizator verificat din 2007 cu 100% pozitiv. Toate acesta va garanteaza o tranzactie fara probleme din partea mea!

 

Astept mesaj DOAR de la cei cu adevarat interesati, ceilalti sa nu ma incurce aiurea!

 

Puteti sa cereti info si pe id-ul Garcya17

Mesaj completat

Puteti sa va cautati si singuri piesele dorite, consumabilele, etc in felul urmator:


  1. Intrati pe
ebay.co.uk
Introduceti in casuta de cautare ceea ce doriti sa cautati
Dupa ce va apar rezultatele apasati pe butonul "Buy it now" acolo unde sunt 3 butoane All items, Auction Only si Buy it now.
Din lista ce ramane selectati linkul cu produsul dorit si puneti-l aici iar eu va spun costul total pana acasa.

 

 

Salut! o intrebare am si eu: de pe ebay.com nu poti aduce? ce caut eu nu am gasit pe ebay.co.uk! Produsul este acesta : http://cgi.ebay.com/ebaymotors/02-Suzuki-G...sQ5fAccessories

Daca poti aduce spune mi cat ma costa sa l aduc in Ro mai exact in bucuresti!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut,

 

Ti-l pot aduce, dar e din america si asta inseamna extrem de mult la transport.

Produsul este $20 si transportul $55 iti dai seama ca nu se merita nu ?

Daca totusi il vrei, pana la tine totul costa 260 lei

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

O sa-ti dau un raspuns indata ce-mi spune cat costa transportul spre ro.

Cand am raspunsul iti zic pretul final

510 lei este kitul fara transport

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

O sa-ti dau un raspuns indata ce-mi spune cat costa transportul spre ro.

Cand am raspunsul iti zic pretul final

510 lei este kitul fara transport

mersi frumos....toate bune!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut,

 

Ti-l pot aduce, dar e din america si asta inseamna extrem de mult la transport.

Produsul este $20 si transportul $55 iti dai seama ca nu se merita nu ?

Daca totusi il vrei, pana la tine totul costa 260 lei

 

 

Am inteles...nu pot sa zic daca sau nu se merita,dar in conditiile in care ptr o scarita mi s a cerut 120 RON (si nu prea am gasit scarita originala in tara) eu zic ca e convenabil cu tot cu suportul acela! Cat dureaza sa ajunga in Romania ? Maine sau cel tarziu poimaine iti zic sigur daca iau produsul acesta si totodata sa faci comanda! Multumesc :rolleyes:

Mesaj completat

Salut,

 

Ti-l pot aduce, dar e din america si asta inseamna extrem de mult la transport.

Produsul este $20 si transportul $55 iti dai seama ca nu se merita nu ?

Daca totusi il vrei, pana la tine totul costa 260 lei

 

 

Inca ceva: Daca mai iau un produs tot de la aceelasi vanzator mai trebuie sa platesc si ptr acesta transportul ? deci as avea 260 + 25 dolari ( 80-90 RON) = undeva pe la 350 sau se mai adauga inca un trasport ptr al 2-lea produs?

Ma intereseaza si acest stop http://cgi.ebay.com/ebaymotors/00-03-Suzuk...=item43a1eb286c

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@Rufus cum doresti tu, eu iti pot comanda.

Din state cam in 2 saptamani ajung, acum insa cu sarbatorile, noul an, etc probabil o sa ajunga prin ianuarie, a doua saptamana din ianuarie.

O sa intreb daca-ti poate combina pachetul si sa platesti o singura data transportul desi ma indoiesc. In cel mai fericit caz o sa platesti mai putin pentru al doilea produs la transport, dar nu gratis.

Revin cand stiu ceva sigur.

 

@rommel mi-a raspuns vanzatorul: 710 lei este totalul cu tot cu transport pana in romania.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@Rufus cum doresti tu, eu iti pot comanda.

Din state cam in 2 saptamani ajung, acum insa cu sarbatorile, noul an, etc probabil o sa ajunga prin ianuarie, a doua saptamana din ianuarie.

O sa intreb daca-ti poate combina pachetul si sa platesti o singura data transportul desi ma indoiesc. In cel mai fericit caz o sa platesti mai putin pentru al doilea produs la transport, dar nu gratis.

Revin cand stiu ceva sigur.

 

@rommel mi-a raspuns vanzatorul: 710 lei este totalul cu tot cu transport pana in romania.

 

 

OK ! vezi ce zice vanzatorul de pe ebay ... Eu asa stiu ca la al 2-lea produs de la aceelasi vanzator platesti doar o data transportul ( dar asta depinde doar de vanzator din cate mi dau eu seama,cat de "generos" este)!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Rufus nu-i asa. De pe ebay orice cumperi platesti transportul integral pentru primul produs si eventual o reducere la urmatoarele, dar niciodata urmatoarele gratis. Mai ales la cele voluminoase si mai grele.

Oricum cand stiu ceva sigur, te anunt.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Rufus nu-i asa. De pe ebay orice cumperi platesti transportul integral pentru primul produs si eventual o reducere la urmatoarele, dar niciodata urmatoarele gratis. Mai ales la cele voluminoase si mai grele.

Oricum cand stiu ceva sigur, te anunt.

 

 

Am inteles! doar ca eu ziceam ca de la acelasi vanzator sa fie o singura taxa de transport! ( doar daca erau vanzatori diferiti mi se parea logic sa platesc taxe de transport din doua parti ) intr un final eu nu vreau sa te contrazic doar sa ma "aflu in treaba" tu stii mai bine despre ce e vorba! Ms mult de raspunsuri si astept un semn! O seara buna si scuza ma daca te a suparat ceva din ce am scris aici!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 months later...
Salut!

 

Pentru cei care doresc un pret mai bun decat ceea ce se gaseste la noi in comert, o solutie buna este importul din afara.

 

Eu personal imi comand absolut orice din Anglia pentru motor, fara taxe vamale si alte prostii.

 

Daca doriti sa va comandati ceva pentru motorul vostru astept un mesaj aici cu ce doriti si o sa va fac o oferta de pret cu transportul direct la voi acasa.

 

Astfel nu trebuie sa asteptati sa ajunga piesa la mine, apoi eu sa o trimit la voi si sa mai platiti si transportul aici in tara.

 

Pentru a va face o idee despre istoricul meu pe ebay spre exemplu vezi paginea mea de pe ebay (Din 2008, 100% pozitiv) sau pagina mea pe okazii.ro unde sunt utilizator verificat din 2007 cu 100% pozitiv. Toate acesta va garanteaza o tranzactie fara probleme din partea mea!

 

Astept mesaj DOAR de la cei cu adevarat interesati, ceilalti sa nu ma incurce aiurea!

 

Puteti sa cereti info si pe id-ul Garcya17

Mesaj completat

Puteti sa va cautati si singuri piesele dorite, consumabilele, etc in felul urmator:


  1. Intrati pe
ebay.co.uk
Introduceti in casuta de cautare ceea ce doriti sa cautati
Dupa ce va apar rezultatele apasati pe butonul "Buy it now" acolo unde sunt 3 butoane All items, Auction Only si Buy it now.
Din lista ce ramane selectati linkul cu produsul dorit si puneti-l aici iar eu va spun costul total pana acasa.

cat costa asta ?

http://cgi.ebay.co.uk/Streetfighter-Street...=item4aa7f2d7b8

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 months later...

SALUT, am gasit pe ebay o carena care ma intereseaza, iti trimit limk-ul.Ma intereseaza pretul final.Multumesc. SEBASTIAN . kiru_seb69@yahoo.com , 0744532069 . http://cgi.ebay.co.uk/HONDA-VFR800F-LEFT-L...=item2563349361

Mesaj completat

si asta ma intereseaza , http://cgi.ebay.co.uk/HONDA-VFR800F-INSTRU...=item256334c2b7

Mesaj completat

http://cgi.ebay.co.uk/HONDA-VFR800F-LEFT-F...=item2563350932

Mesaj completat

http://cgi.ebay.co.uk/HONDA-VFR800-VFR800F...=item19c4ea91f3

Mesaj completat

http://cgi.ebay.co.uk/vfr-800-98-01-top-fa...=item2eb4c4c550

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut, toate sunt la licitatie deci nu am cum sa-ti spun un pret final.

Imi spui tu pe prv care este suma maxima care vrei sa o dai pe ele si licitez daca doresti, e mai complicat totusi...

Cauta cu buy it now only

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

la orice produs se liciteaza.

ebay nu-i okazii :blbl:

Nu pot sa licitez aiurea, sper sa intelegi.

incearca sa gasesti cu buy it now

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

ceva piese second ptr.un suzuki gsx600f poti sa aduci?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Kristian K changed the title to Comenzi eBay.co.uk | amazon.co.uk | orice site din UK

Arhivat

Acest topic este acum arhivat și este închis pentru alte răspunsuri.

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...