Sari la conținut

accident Boldesti-Scaeni


johnnyk
 Share

Postări Recomandate

Si ce invatam noi din urarile de bine (nu ca nu ar fi meritate, dar ar putea fi transmise in privat)?

Sa fim Oameni... parca sunt oleaca mai ok ca RIP-urile, si sunt sanse chiar si mici sa ajute... (zic si io sa ma bag in seama) :peace:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dupa ultimul accident am stat din 5 iulie pana in 30 noembrie 2014 pe dreapta(avand 3 operatii si placa cu suruburi).

Cand m-am suit in sa si a fost o senzatie placuta ce nu se poate povesti in cuvinte!

Crede-ma ca nu vei uita momentul primei urcari in sa dupa accident! :peace:

Editat de CRISTIAN 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cred că ce dorea JAGI să spună este că această comunitate ar avea de câștigat dacă victima accidentului ar oferi detalii legate de modul în care s-a produs tărășenia și eventuale măsuri care ar fi putut să ducă la evitarea lui sau cel puțin la diminuarea consecințelor. Din urări de bine nu poate nimeni să învețe nimic.

@Paul

Bine că nu ești rănit grav, recuperare grabnică și sper să nu mai ai parte de așa evenimente pe viitor.

Când te simți în stare poate vei accepta să povestești ce și cum, sunt șanse ca cineva să "prindă" ceva din întâmplarea asta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Detalii:viteza nu o mai stiu exact dar nu era mare, pasagera mea a suferit doar o simpla contuzie la genunchi eu...ca eu...purtam protectii complete combinezon dainese cisme nitro etc.pasagera doar casca (aici vor veni critici) veneam dinspre valenii de munte spre Ploiești la un moment dat o duba alna la aprox 5 metrii in fata mea se hotaraste sa faca stanga (de pe sensul opus).I.am intrat fix in partea dreapta.am reușit sa imi protejez pasagera de impact preluand eu tot socul.m.am trezit sub duba in dreptul cardanului..imi amintesc cum am fost tras afara si eu si ea ...soferul a zis ca nu ne.a observat si ca si.a pus mainile la ochi...cum vine asta nu stiu...acum astept externarea declaratiile si restull...si sa tinem cont ca dubistul avea asig pe bulgaria.scuzati greselile de caligrafie. .avand mana stanga pilaf si eu fiind stângaci imi este destul de greu sa scriu. Ptr alte nelămuriri astept intrebari

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...