Sari la conținut

Hornet 600 usor bibilit :)


cosminake
 Share

Postări Recomandate

Salut,

Asta-i prima mea motocicleta, sunt legat sentimental de ea, nu o vand pana mor, indiferent ca voi cumpara si altele, este aici sa ramana, rog nevasta sa ma ingroape cu ea :)

sunt la sezonul 2, inca incepator ...

 

 

bafta

 

 

 

post-19375-0-20277200-1459407855_thumb.jpg

post-19375-0-87792400-1459407869_thumb.jpg

post-19375-0-67811300-1459407876_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

kawasaki e hater pt ca nu are si el una :)

@ cosminake cam asta e feelingul tuturor posesorilor de hornet. Cine nu a avut asa ceva nu intelege. Asfalt uscat si la cat mai multe sezoane fara incidente

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu o vand pana mor, indiferent ca voi cumpara si altele :)

 

Daca te razgandesti da-mi un P.M. :D

Caut un Hornet din Februarie si gasesc numai prastii neintretinute sau prost reparate.

 

Pana atunci s-o stapanesti sanatos si fara incidente :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu ma inteleg bine si cu haterii :)) nu-i bai cand primesc talonul de pensii fac o poza impreuna cu hornetul :)

 

Mai așteaptă până te îndrăgostești iremediabil de alta, nu mai poți dormi noaptea și-ți dai seama că mai ai nevoie de 1000-2000€ ca s-o achiziționezi. Instant ajunge Hornetul pe Bikeshop :)

 

Până atunci, bucură-te de ea și fă-i promisiuni pe care nu o să le poți ține.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca te razgandesti da-mi un P.M. :D

Caut un Hornet din Februarie si gasesc numai prastii neintretinute sau prost reparate.

 

Pana atunci s-o stapanesti sanatos si fara incidente :)

 

over my dead body, la propriu :) , iti dau nr de tel a ficei mele poate ea o va vinde, la un moment dat ...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca te razgandesti da-mi un P.M. :D

Caut un Hornet din Februarie si gasesc numai prastii neintretinute sau prost reparate.

 

Pana atunci s-o stapanesti sanatos si fara incidente :)

/index.php?/topic/736104-vand-honda-hornet-2002-sau-schimb-cu-f4i/?hl=%2Bhonda+%2Bhornet

 

/index.php?/topic/732832-honda-hornet-600-cb600f/?hl=%2Bhonda+%2Bhornet

 

Anunturi care par mai serioase :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

Multumesc pentru sugestii. Scanez OLX-ul si bikeshop de cateva ori pe zi.

 

A doua a fosta vandut-o cu cateva ore sau o zi inainte sa vorbesc cu proprietarul.

 

Prima momentan, nu se mai vinde. In plus eu am cautat pana acum modele 2003-2004 sau 2005-2006. Daca nu o sa gasesc o sa iau in cosiderare si modele mai vechi(1998-2002), dar as fi preferat ceva, care sa aiba macar un led in bord care sa te atentioneze in legatura cu nivelul de combustibil.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc pentru sugestii. Scanez OLX-ul si bikeshop de cateva ori pe zi.

 

A doua a fosta vandut-o cu cateva ore sau o zi inainte sa vorbesc cu proprietarul.

 

Prima momentan, nu se mai vinde. In plus eu am cautat pana acum modele 2003-2004 sau 2005-2006. Daca nu o sa gasesc o sa iau in cosiderare si modele mai vechi(1998-2002), dar as fi preferat ceva, care sa aiba macar un led in bord care sa te atentioneze in legatura cu nivelul de combustibil.

Bondarul meu e din 2000 si am indicator in bord in cazul in care raman fara benzina :)

@Initiatorul topicului scuze de Off topicuri :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mai așteaptă până te îndrăgostești iremediabil de alta, nu mai poți dormi noaptea și-ți dai seama că mai ai nevoie de 1000-2000€ ca s-o achiziționezi. Instant ajunge Hornetul pe Bikeshop :)

 

Până atunci, bucură-te de ea și fă-i promisiuni pe care nu o să le poți ține.

 

Nu este vorba numai atasamentul emotional fata de motocicleta ci si de investitiile ce le-ai facut.

 

Eu am Horneta din 2010 si nu ma gandesc sa o vand, din ambele motive:

 

1. chiar m-am atasat de ea in toti acesti ani si am trecut prin multe

2. la cat am investit in motor pana acum si daca as vinde-o la un pret bun, sa zicem, tot nu se merita sub nici o forma

 

Sigur ca ma bate gandul la ceva mai sport-touring in viitorul apropriat spre mediu, insa Horneta ramane in curte sau poate ii fac un loc special in living ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

hornetu e de 600 sau 900 ? ca nu ma pricep la ce difera ca design . m-am dat o tura cu un 600 o data si va spun ca ptr mine e motocicleta de incepatori perfecta dar de care te saturi rapid , mai mult mi-a placut un banal Honda Dominator decat Hornetu de 600 , de 900 n-am condus , sper sa fie alta mancare mai serioasa .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...