Sari la conținut

CAUT INJECTOARE Magneti Marelli model IWP 162


oha
 Share

Postări Recomandate

Salutare !

 

Caut 2 injectoare Magneti Marelli model IWP 162 si nu gasesc decat pe Ebay si poate cineva de aici ma poate ajuta cumva, modelul asta de injectoare se gasesc pe urmatoarele mobre: Harley Davidson, Ducati, Mv Agusta, Moto Guzzi ....

 

Multumesc

post-74122-0-46975400-1459453701_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Maine la munca ma uit sa vad ce gasesc... lucrezcu toti furnizorii mari din tara, sper sa gasesc ceva. Sa-mi amintesc poti sa ma suni maine intre 9-17. 0765731258

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ok am sa te sun

du-te la un magazin de piese auto care lucreaza cu UNIX AUTO sau AUTONET si le dai codul: 214310004310

piesa este livrabila in 10-15 zile lucratoare

pretul difera in functia de adaosul vanzatorului (oricum ar trebui sa fie in jur de 200 lei/buc)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut, am eu ceva injectoare, le caut si iti zic codul. Sunt de auto, ti le dau pe ambele cu 200 ron.

 

OK aștept sa mi spui ce cod sunt

» Post actualizat in 01 Apr 2016 13:37

Salut,

am IWP 025, cu 4 gaurele.

Injectoarele astea ale tale au alte caracteristici

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare !

 

Caut 2 injectoare Magneti Marelli model IWP 162 si nu gasesc decat pe Ebay si poate cineva de aici ma poate ajuta cumva, modelul asta de injectoare se gasesc pe urmatoarele mobre: Harley Davidson, Ducati, Mv Agusta, Moto Guzzi ....

 

Multumesc

Ce s-a intamplat cu ale tale? Ce problema ai cu ele?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

De la 50 la 500 cc in functie de presiunea din sistem. Ele provin de pe un unnmotor cu cilindree de 2000cm cubi, deci, cam 500 cm cubi per injector.

» Post actualizat in 01 Apr 2016 21:45

De la 50 la 500 cc in functie de presiunea din sistem. Ele provin de pe un unnmotor cu cilindree de 2000cm cubi, deci, cam 500 cm cubi per injector.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Man nu pot face teste pe mobra mea, apreciez interesul dar nu, caut injectorul specific și cam atât, sa fac ce zici tu ar însemna să am 2 de un fel și 2 de altul... totuși nu merge pe deviza românească ( merge d-le)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Observ ca este același model, totuși timpul de livrare este cam mare, ceva mai repede nu se poate? Adică 1-2 săptămâni maxim

din pacate doar varianta asta am gasit-o si eu nu lucrez cu materomul...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...