Sari la conținut

Caut Tinichigiu-Vopsitor bun in Timisoara


LEON77
 Share

Postări Recomandate

Salut,dupa cum spune si titlul,caut un atelier care sa faca "lucrarea" bine, nu neaparat ieftin ...

Am de vopsit la o masina aripa din spate,gura de alimentare care este cu rugina si un bandou de plastic care imbraca aripa si este zgariat.

Daca din experienta voastra sau a cunoscutilor ma puteti ajuta cu un numar de telefon,nume,adresa sau pareri...

Nu strica nici niste remarci de genul: Aici sa nu mergi!

 

Va multumesc .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut,dupa cum spune si titlul,caut un atelier care sa faca "lucrarea" bine, nu neaparat ieftin ...

Am de vopsit la o masina aripa din spate,gura de alimentare care este cu rugina si un bandou de plastic care imbraca aripa si este zgariat.

Daca din experienta voastra sau a cunoscutilor ma puteti ajuta cu un numar de telefon,nume,adresa sau pareri...

Nu strica nici niste remarci de genul: Aici sa nu mergi!

 

Va multumesc .

LGP Zentrum - Sorin - 0762 030976 ( aici s-ar putea sa nu aiba timp mai devreme de doua saptamani , o luna din cauza volumului mare de munca )

Fox Paint - Sandu - 0745 388076 ( si aici este aglomerat dar poate ai o sansa )

Preturile sunt pe masura calitatii .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 weeks later...

Multumesc frumos tuturor,am rezolvat problema :)

Pai si nu ne spui si noua unde si in ce masura esti multumit de lucrare , calitate , eventual pret ? Vor ajunge si altii in situatia ta si un feedback ar prinde bine .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut,la recomandarea unui coleg motociclist am mers la Gil,la Auto Xpert.Sunt foarte multumit de cum a iesit lucrarea cat si de faptul ca omul e serios si punctual.S-a ocupat de reparatie cap-coada,spun asta pentru ca au mai fost si niste cleme rupte la bandoul din plastic,lucru pe care nu-l stiam (l-am aflat cand am vazut masina). Reparatia a costat 500 ron.Recomand. :)

Daca pot fi de ajutor...PM :)

Cu aceasta ocazie, multumesc inca o data tuturor.Asfalt uscat si drumuri frumoase.

Editat de LEON77
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...