Sari la conținut

Care Sunteti Din Braila Bai


FlorinSg
 Share

Postări Recomandate

la felul cum merg eu nu ajung chiar asa de devreme .... :(

Mesaj completat

cine vrea sa mearga la ploiesti vineri la ora 17 si juma ne gasim pe buzaului colt cu centura la omv

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 11 months later...
  • Răspunsuri 194
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

  • 4 weeks later...

dintre cei care nu sunt la pietre care ajuta un NOU camarad brailean cu o informatie!!! unde gasesc consumabile moto in braila sau in galati si ceva un service de curatzat carburatoare sincronizat si alte treburi, mai ieftin asa! :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

vad ca ai kawasaki la profil. gasesti un baiat f priceput si la potdul de la apollo. nu ai cum sa ratezi pt ca e o pancarda mare cu Kawasaki + Aprilia. Are serviceul de peste 10 ani.

 

LE: la ce am comandat eu de la el preturile au fost mai mici sau egale cu ce gaseam pe net.

Editat de LUCIBR
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...
  • 2 months later...

Salut motociclistii din Braila si nu numai ! Sunt proaspat posesor de permis categoria A. De fapt, A B C D E, dar A`ul il asteptam cu nerabdare. A trecut vara pana m-am hotarat eu sa imi misc oasele sa dau de permis. Sper sa ne vedem prin oras. O sa calaresc, fara incidente sper, o Yamaha YZF 600r. Sa auzim de bine !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

Multumesc baietilor care mi-au raspuns la posting asta vara in legatura cu consumabile moto!! Am fost la baieti de la kawasaki de langa podul de la apollo imi aduceau placutze cu 5 milioane m-am lasat la mana mea si am gasit in alta parte ceva mai ieftin!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 weeks later...

am si eu nevoie de un service din braila pt a pune 2 sigurante la partea electrica, nu merg semnalizarile, povetse veche, imi puteti spune si mie niste locatii, sau macar sa posteze baietii cu service-urile?unu e ala la apolo, la pod, l-oi gasi eu, altceva ce mai stiti?va rog mult ca trebuie sa rezolv problema aia si sa pot inscrie motorul.e vorba de o Honda 954 din 2003.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Salut motociclistii din Braila si nu numai ! Sunt proaspat posesor de permis categoria A. De fapt, A B C D E, dar A`ul il asteptam cu nerabdare. A trecut vara pana m-am hotarat eu sa imi misc oasele sa dau de permis. Sper sa ne vedem prin oras. O sa calaresc, fara incidente sper, o Yamaha YZF 600r. Sa auzim de bine !

 

 

 

asfalt uscat.....ne vedem in trafic

 

 

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

am si eu nevoie de un service din braila pt a pune 2 sigurante la partea electrica, nu merg semnalizarile, povetse veche, imi puteti spune si mie niste locatii, sau macar sa posteze baietii cu service-urile?unu e ala la apolo, la pod, l-oi gasi eu, altceva ce mai stiti?va rog mult ca trebuie sa rezolv problema aia si sa pot inscrie motorul.e vorba de o Honda 954 din 2003.

 

poate ca ai rezolat problema cu sigurantele si ai si imatriculat motoru daca nu da un semn poate reushim sa iti rezolvi problema singur !!

 

 

 

De ce nu mai posteaza nimeni nimic pe zona Braila??????Trist

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

In weekend daca doresti ne gasim mai multi in port sa in lac beer.gif

La ce ora in port?La ce ora in parc? Vineri,sambata sau duminica? Traseu???

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Salut.

Am si eu o rugaminte, poate ma poate ajuta careva, mai exact pe un prieten de al meu.

El si cu prietena lui, s-au intalnit anul trecut pe centura orasului Onesti cu un cuplu din Braila, sot si sotie, ei aveau o Honda visinie, nu mai stie de care. Din ce mi-a zis motorul cuplului din braila era destul de nou si a costat destul de mult. Prietenul meu era cu un BMW de 850.

Cand s-au despartit prietenul meu a uitat sa ii ceara tipului din braila numarul de telefon. Am uitat sa mentionez, ca prietenul meu e din Sf. Gheorghe, Covasna iar numele lor este Robi si Ionela.

Am rugamintea, daca cumva datele care le-am lasat va zice ceva (stiu ca sunt putine si vagi) sau ii cunoasteti spuneti-mi cum ar putea sa i-a legatura cu ei.

Merci si asfalt uscat.

Bafta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...