Sari la conținut

Care Sunteti Din Braila Bai


FlorinSg
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 194
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

postati si voi aci daca sunteti din braila ca eu nam cu cine ma plimba pe aci cu motoarele ca smai nou si nu cunosc pe multi

 

Posteaza la sectiunea dedicata comunitatilor locale. :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut si bine ai venit in Braila! :crack: Din postul tau nu inteleg daca, cauti prieteni in Braila sau in Braila Bai. Oricum ar fi, ne vom gasi fie pe forum sau fie la fantana(asta daca se mai da careva pe vremea asta). Pt inceput am sa te rog frumos sa-ti completezi din datele personale din profil ca sa stim cu cine stam de vorba.

Ceva motoare si prieteni ai sa gasesti in Braila, si ne bucuram ca numarul nostru a crescut cu inca un motociclist; un club moto este aproape de infiintare, detalii gasesti tot pe forum....

Te salutam cu farul si-ti uram La multi ani...sa fi sanatos , tu si motorul tau si fara evenimente.

 

 

 

BINE AI VENIT!!!!! :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

deja ma gandeam cas singur in braila,am iesit la fantana acu 2 saptamani dar nu era decat un biker cu o yamaha midnight star de 1900 in rest nimeni cel putin cat ma-m mai invartit eu pe acolo na mai venit nimeni acu nu mai ies ca am bagat-o sa o vopsesc pe a mea

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cel cu care te-ai intalnit la fantana este viceprimarul Tilea

Si eu am un motor asemanator cu al tau numai ca al meu e suzuki iar maine plec calare la munte , si azi am facut o tura deci se mai plimba lumea pe vremea asta si in Br :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ioti ma ca nu stiam de unde sa va iau ,si acu care-mi spune unde sa vopsesc si eu motocicleta ?ca de demontat am demontat-o

o vopsesti acasa....... :crack: habar-nam

welcome to forum....

si eu sunt din Braila Bai!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da de la el de ce il cunosti? e baiat de treaba

da il cunosc.. voia sa faca schimb de moto cu mine..

vorbesc cu el pe mess zilnic

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

 

vreun milion jumate te costa...

 

si eu tot din braila sunt, sper sa ni te alaturi in clubul moto :D

 

din care Braila esti tu, ca eu nu te-am vazut! Ai motocicleta? Mergi cu ea? Ca la profil ai o poza facuta la Galati.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

din care Braila esti tu, ca eu nu te-am vazut! Ai motocicleta? Mergi cu ea? Ca la profil ai o poza facuta la Galati.

 

motociclisti sunt doar cei pe care ii vezi tu?! :D sunt din braila, membra in braila bikers club, da, nu am motor,nici permis, sunt pasagera, dar am facut mii de km pe motor, ador motoarele si in curand o sa fiu si eu "motociclista". :lol:

Editat de bunny_rider
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

din care Braila esti tu, ca eu nu te-am vazut! Ai motocicleta? Mergi cu ea? Ca la profil ai o poza facuta la Galati.

 

Frumuselule nu te lua de membri clubului ca nu e frumos.Bunny_rider este pasionata de motociclete cum rar am vazut si merita sa fie membra in club, cu sau fara permis sau motor.

Daca te intereseaza cauta-ma la Eurocar , Edi ma numesc si lamurim tot ce este neclar.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

motociclisti sunt doar cei pe care ii vezi tu?! :D sunt din braila, membra in braila bikers club, da, nu am motor,nici permis, sunt pasagera, dar am facut mii de km pe motor, ador motoarele si in curand o sa fiu si eu "motociclista". :lol:

care e treaba cu clubu asta?............unde e ?mai accepta membri ?sau tre sa ai super motoare sa intri?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

din care Braila esti tu, ca eu nu te-am vazut! Ai motocicleta? Mergi cu ea? Ca la profil ai o poza facuta la Galati.

 

 

Uite, vezi Belbody, de aia ti se ard placile de baza ....nu esti nici cooperant, nici ingaduitor si nici prietenos.

Bunny i-a dat un raspuns, a vrut sa-l ajute, iar tu ... gata sa o musti! :D

decat sa va :D mai bine :D

Mai bine vin-o in clubul nostru si nu mai arde gazu de pomana prin Cehia. :lol:

Ironia face ca Bunny sa vorbeasca chiar din exprienta....nu a ei personal ci a prietenului ei....cred

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

motociclisti sunt doar cei pe care ii vezi tu?! :D sunt din braila, membra in braila bikers club, da, nu am motor,nici permis, sunt pasagera, dar am facut mii de km pe motor, ador motoarele si in curand o sa fiu si eu "motociclista". :)

 

ce sariti fratilor asa? am intrebat doar...

 

n-am comentat nimic, am crezut ca are motocicleta, merge cu ea si n-am vazut-o eu, (adica oi fi eu mai chior...) chiar nu vreau ca peste un an sau doi prietena mea sa fie singura motociclista din Braila....

 

 

 

Uite, vezi Belbody, de aia ti se ard placile de baza ....nu esti nici cooperant, nici ingaduitor si nici prietenos.

Bunny i-a dat un raspuns, a vrut sa-l ajute, iar tu ... gata sa o musti! :D

decat sa va :D mai bine :lol:

Mai bine vin-o in clubul nostru si nu mai arde gazu de pomana prin Cehia. :D

Ironia face ca Bunny sa vorbeasca chiar din exprienta....nu a ei personal ci a prietenului ei....cred

 

 

pai nu-l ard de pomana... e pentru un tel nobil... o capra noua!

p.s. in viata civila (haha) sunt foarte cooperant, prietenos si ingaduitor...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...