Sari la conținut

Care Sunteti Din Braila Bai


FlorinSg
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 194
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Salutare! mai nou sunt si eu acum din Braila.

 

ce sa zic nu cunosc pe nimeni sa zicem ca e primul an in care incep sezonul pe moto ..da stiu sunt incepator pe R6.. sper sa terminam aman2 sezonul intregi :)) (am botez facut la 80 km/h nu e senzatie),

Si daca am nevoie de sfaturi sau ceva sa stiti ca o sa apelez la voi ca observ ca sunt foarte multi oameni cu experienta!

 

Asfalt uscat! si nu calcati frana spate tare in curba!!

 

Salut! Si eu am fost incepator pe R6 si pana acum nu am avut incidente. Secretul e sa fii cat mai matur, constient de riscul din acel moment si sa ai spirit de anticipare (miscarile conservarilor) . In rest vreme buna si gaz in rezervor. :)

Editat de aka`
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 weeks later...
  • 3 months later...
  • 2 weeks later...
  • 5 weeks later...

L.am postat mai sus, acum cateva zile.

» Post actualizat in 31 Aug 2014 12:37

Fost-am duși la plimbare. Din cauza timpului nu am făcut decât o parte din traseu. Traseu frumos Luncavita-Nifon. De la Nifon la Horia insa, drumul lasa mult de dorit. Drumul de intoarcere Horia-Macin e usor denivelat, dar se poate merge cu 110. Bacul costa 15 ron.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

Sambata s-a desfasurat in Braila un eveniment comemorativ de talie nationala la care au participat motociclisti din mai multe orase simultan si prin care am vrut sa demonstram ca suntem o forta care raspunde cu promptitudine si unitate in conditiile in care unul de-al nostru pateste ceva (am in vedere aici incidentele de la Sanziei de acum o luna).

Stirea cu evenimentul: http://www.digi24.ro/embed/Stiri/Regional/Digi24+Galati/Stiri/Au+strigat+in+tacere?video=0&width=600&height=400" scrolling="no" width="600" height="400

In continuare se va organiza un mars de protest chiar la locul faptei, la Sanzieni, sambata 20 sept.

Eu unul merg si ma gandeam ca ar fi frumos sa mergem mai multi din Braila.

Ce ziceti?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...