Sari la conținut

ROC in Romania


JCDenton
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 73
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

ce mentalitate de ca/cat aveti unii . primiti puncte bonus la benzinarii / service / echipament daca nu faceti de ras lumea motociclismului ? de ce fortati atata cu imaginea motociclistilor in Romania ? fiecare e liber sa faca ce vrea si ce doreste. luati-va mobre comuniste caci va reprezinta .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

fiecare e preocupat de propria lui persoana, tinere. daca din cauza unui câcat mic si reisăr imi face mie sicane taximetristul, ca stie el ca asa sunt toti motociclistii, atunci prefer sa il calc eu personal pe micul reisăr cu masina si sa imi pastrez respectul in trafic. simplu. :)

Editat de zahei
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

80% din ei si-o ardeau la treling adibas si maneca scurta cu casca de la Lidl pe cap.... asta e imaginea motociclismului in Romania, reisari ieftini de Victoriei care nu au una de un leu in buzunar si se strang noaptea facand cheta pentru 2 pungi de seminte, vai de steaua lor... iar apoi cand se imprastie pe jos sau ajung pe la Belu ii plang toti de mila si arunca vina pe conservari si drumuri si mai stiu eu ce. Ipocrizia salveaza Romania !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

80% din ei si-o ardeau la treling adibas si maneca scurta cu casca de la Lidl pe cap.... asta e imaginea motociclismului in Romania, reisari ieftini de Victoriei care nu au una de un leu in buzunar si se strang noaptea facand cheta pentru 2 pungi de seminte, vai de steaua lor... iar apoi cand se imprastie pe jos sau ajung pe la Belu ii plang toti de mila si arunca vina pe conservari si drumuri si mai stiu eu ce. Ipocrizia salveaza Romania !

+1

 

Adică nici pantaloni nu aveau?

:crack: :crack: :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Adică nici pantaloni nu aveau?

 

vara asta se poarta fara :)

 

aseara pe cand ma intorceam de la mare a depasit (printre masini) o vitezana (eu aveam cam 130) si erau "imbracati" in costum de baie si casca..

 

baiatul avea slip deschis la culoare si tricou si fata costum de baie negrul pe juma de buca si rucsac (in picioare parca erau papuci) :)

Editat de cosmin tudor
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Aham. Pacat de 'fraierii' aia care tot ies la marsuri de constientizare si suie boraci pe mobre, gandindu-se la imaginea de motorist in rromania. fuuuuck.... vad ca de la caldura asta o ia lumea 'pe ulei'. Astia cu o imagine cocalareasca isi bat joc de rahaturile alea de mobre, altu' dat pe jos de un kamikaze, altii 'vanati' si ei, mai unul infipt intr-un copac... trist bre. Trist. Dar parca ma bucur ca nu mai am mobra.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

80% din ei si-o ardeau la treling adibas si maneca scurta cu casca de la Lidl pe cap.... asta e imaginea motociclismului in Romania, reisari ieftini de Victoriei care nu au una de un leu in buzunar si se strang noaptea facand cheta pentru 2 pungi de seminte, vai de steaua lor... iar apoi cand se imprastie pe jos sau ajung pe la Belu ii plang toti de mila si arunca vina pe conservari si drumuri si mai stiu eu ce. Ipocrizia salveaza Romania !

Crezi ca toata lumea are bani cz tine sa-si ia costum full si sa mearga cu 60km/h, ca-i consuma putin

Nu dormi tu noaptea ca-si lasa Fane pielea pe asfalt

O sa se uite americanii la roc Rommales si o sa se ca**ce pe ei de invidie

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Crezi ca toata lumea are bani cz tine sa-si ia costum full si sa mearga cu 60km/h, ca-i consuma putin

Nu dormi tu noaptea ca-si lasa Fane pielea pe asfalt

O sa se uite americanii la roc Rommales si o sa se ca**ce pe ei de invidie

 

Bai nu, sunt convins ca nu toti au bani ca mine dar nu e vina mea ca nu le-a placut scoala si ca au baut cerneala. Una peste alta nici eu nu umblu la costum full si nu merg cu 60km/h, nu-s ipocrit si nu ma ascund dupa deget. Insa geaca, casca, manusi, protectie spate, ghete moto, brau + blugi cu intarituri nu lipsesc nici la 37 de grade.

 

Subliniam faptul ca astia ne reprezinta in trafic si suntem toti vazuti la fel, atunci cand se intind pe jos automat li se pune eticheta pe frunte si apar celebrele zicale "motociclistii mereu de vina, vitezomani etc" si cand ii vezi ca au niste troace amarate pe care le regleaza si repara in benzinarii ( vezi filmuletu de mai sus ) si fac mai mult zgomot pentru nimic, vai si amar.

 

Cat despre somn, n-ai idee cat de adanc e, chiar mi se rupe in 14 de toti care se dau motociclisti dar sunt slapari sau care daca s-au inclinat odata pe un viraj au impresia ca sunt vreun Rossi :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nici nu stiu de ce mai intru pe forumu' asta

Nu am vazut nici macar un militian echipat full(si aia se pi**sa pe 90/% di reisari de tastatura), la intalnirile voastre am impresia ca sunt inconjurat de niste copii care cer bani de benzina parintilor...plus multe, multe altele

 

Sa-ti fie de bine ca te--ai dus la scoala, nu vteau sa intru in polemica cu voi, dar...eu zic sa va bagati benzina in rezervor, sa plecati unde vreti, cu ce viteza/echipament doriti voi, sa nu mai judecati pe altii si sa faceti doar bine, daca puteti

Daca nu, mai bine iti vezi de treaba ta

Sunt dezgustat de motociclistii de tastatura si pt asta ma si retrag...nu mai vreau sa na incarc cu ca**caturi de pe forum-ul adta

Va doresc drumuri bune si minte multa, ca noi romanii avem nevoie!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...