Sari la conținut

Taxa intrare SMAEB


Skring
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 115
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Da, de obicei" asa este (a fost si in alti ani) cum zice SYther.

 

Clar NU....20 de lei este taxa pt o intrare. Daca vrei sa intri in fiecare zi trebuie sa platesti cate 20 de lei la fiecare intrare.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ok.

 

Avand in vedere ca vineri este 1/2 de program (unde mai pui ca majoritatea celor care lucreaza sau care vin din provincie ar ajunge doar pe la 18:00), frumos ar fi sa poti intra fie sambata, fie duminica, cu acelasi bilet.

 

Ma gandesc ca asta ar incuraja lumea sa se plimbe mai mult printre standuri (mai ales vineri, zi in care nu ma astept sa fie prea multa actiune), deci sa existe o sansa mai mare sa scoata bani din buzunare.

 

Dar daca nu e asa, nicio problema, ne conformam si venim odata cu multimea, sambata.

 

 

Asfalt uscat!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare!

 

 

Taxa de intrare de 20 RON achitata vineri este valabila pentru toate cele 3 zile ale Salonului?

 

 

Merci!

Salut Skring,

 

Biletul de intrare costa 20 RON per zi, si este comum pentru toate cele trei evenimente: SMAEB, EXPOBIKE si SAB-SE!

Din punctul de vedere al vizitatorului, ziua de vineri este una normala, chiar daca deschidem la ora 13, pentru ca este suficient timp pentru vizitarea completa a tuturor entitatilor expozante. Inclusiv pe partea de show outdoor (Terry, Zoltan, Titi Aur, pilotii de drift, etc) progamul este complet!

 

Pe viitor vom incude un abonament pentru cele trei zile, intrucat s-a mai cerut si in trecut.

 

Echipa SMAEB

www.smaeb.ro

Editat de SMAEB
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Unde mai pui ca la Budapesta e tot 20, dar de Euro!

 

Aici putem intra in multe alte polemici care nu isi au rostul pentru cei 20 RON :P

 

Dar ca sa nu o lasam chiar in coada de peste, chiar daca la noi se percepe taxa de intrare separata pt fiecare zi in parte, mi se pare o suma corecta, avand in vedere ca include si parcare gratuita toata ziua .

 

 

Salut Skring,

 

Biletul de intrare costa 20 RON per zi, si este comum pentru toate cele trei evenimente: SMAEB, EXPOBIKE si SAB-SE!

Din punctul de vedere al vizitatorului, ziua de vineri este una normala, chiar daca deschidem la ora 13, pentru ca este suficient timp pentru vizitarea completa a tuturor entitatilor expozante. Inclusiv pe partea de show outdoor (Terry, Zoltan, Titi Aur, pilotii de drift, etc) progamul este complet!

 

Pe viitor vom incude un abonament pentru cele trei zile, intrucat s-a mai cerut si in trecut.

 

Echipa SMAEB

www.smaeb.ro

 

Ma bucur sa aud ca vineri la 13:00 o sa fie expozantii pregatiti de vizita.

 

Multumesc pentru raspuns !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

incet incet si la noi mersul pe doua roti devine din ce in ce mai popular. sper ca si anul acesta sa fie de neuitat. anul trecut a fost foarte reusit. bravo pentru tot ce faceti! si hai sa fim seriosi, cine se zgarceste la 20 de lei mai bine sa stea acasa. este o suma mai mult decat decenta.

Editat de marcelius78
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut Skring,

 

Biletul de intrare costa 20 RON per zi, si este comum pentru toate cele trei evenimente: SMAEB, EXPOBIKE si SAB-SE!

Din punctul de vedere al vizitatorului, ziua de vineri este una normala, chiar daca deschidem la ora 13, pentru ca este suficient timp pentru vizitarea completa a tuturor entitatilor expozante. Inclusiv pe partea de show outdoor (Terry, Zoltan, Titi Aur, pilotii de drift, etc) progamul este complet!

 

Pe viitor vom incude un abonament pentru cele trei zile, intrucat s-a mai cerut si in trecut.

 

Echipa SMAEB

www.smaeb.ro

 

:10:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

de exemplu te taie grav si vrei acasa sau intalnesti o domnisoara si mergi la cearsaf ssa o cunosti mai bine. fiecare stie ce e cel mai probabil pt el


» Post actualizat in 18 Apr 2016 05:15

p.s.

-> lista expozanti pe site = ciuciu (desi mai e ff putin)

-> parcarea masinii ma costa, nu e frumos..... (da, daca vin vreau sa vin cu masina. in cazul in care cumpar ceva echipament e mult mai ok drumul spre casa + ca ma seaca rau sa casc gura la standuri cu casca intr-o mana si geaca in aialalta )

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

 

Aici putem intra in multe alte polemici care nu isi au rostul pentru cei 20 RON :P

 

Dar ca sa nu o lasam chiar in coada de peste, chiar daca la noi se percepe taxa de intrare separata pt fiecare zi in parte, mi se pare o suma corecta, avand in vedere ca include si parcare gratuita toata ziua .

 

 

 

Ma bucur sa aud ca vineri la 13:00 o sa fie expozantii pregatiti de vizita.

 

Multumesc pentru raspuns !

parcare pentru auto este gratuita ?

 

n-as fi asa sigur !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu exista termen de comparație. Și nici nu e 20 euro e 3500 forinți pe zi, aproximativ 50 lei

categoric!, acolo-i miezu' ...

Editat de yuk
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

A mai intrebat cineva si nu am vazut sa se ofere vreun raspuns. Si oricat am cauta nu am gasit pe nicaieri informatia asta. La ce ore (macar cu aproximatie) vor fi show-urile de stunt/drift etc?

Editat de tzeapa
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

A mai intrebat cineva si nu am vazut sa se ofere vreun raspuns. Si oricat am cauta nu am gasit pe nicaieri informatia asta. La ce ore (macar cu aproximatie) vor fi show-urile de stunt/drift etc?

Din anii precedenti stiu ca erau in intervalul orar 12:00-13:30.

 

Dupa 15:00 al doilea show.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut Skring,

 

Biletul de intrare costa 20 RON per zi, si este comum pentru toate cele trei evenimente: SMAEB, EXPOBIKE si SAB-SE!

Din punctul de vedere al vizitatorului, ziua de vineri este una normala, chiar daca deschidem la ora 13, pentru ca este suficient timp pentru vizitarea completa a tuturor entitatilor expozante. Inclusiv pe partea de show outdoor (Terry, Zoltan, Titi Aur, pilotii de drift, etc) progamul este complet!

 

Pe viitor vom incude un abonament pentru cele trei zile, intrucat s-a mai cerut si in trecut.

 

Echipa SMAEB

www.smaeb.ro

 

 

Ar fi un lucru bun abonamentul, aproape in fiecare an am fost mai mult de o singura data.

Aveti idee, o sa fie totul pregatit vineri la deschidere? Ca as incerca sa vin atunci. Anii trecuti nu erau toti expozantii si toate standurile gata, i-am vazut abia a doua zi.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Taxa de intrare e universala? Fara limita de varsta? As veni cu doi copii, insa daca e sa dam 60 lei pentru 3 persoane atunci o lasam balta.

Man, un film este 20 lei si stai 3,14 c*r doua ore, doua beri in oras sunt 20 de lei, o pereche de chiloti sunt 20 lei si dai de fiecare data acesti bani fra sa te gandesti prea mult, dar daca este vorba sa dai 20 lei pentru fiecare copil astfel incat sa se plimbe printre motoare o zi intreaga (sau macar jumatate), sa viseze cu ochii deschisi, eventual sa le faci cate o fotografie calare pe un motor, cu alte cuvinte sa creezi amintiri pe care le vor avea toata viata lor, atunci consideri ca 20 de lei sunt prea multi bani ?!

Editat de Adixgl
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...