Jump to content
BitKode

Moto adus din italia

Recommended Posts

Salut, vreau sa aduc motocicleta din italia din zona: Palermo sau Vittoria. Cine se ocupa cu asa ceva si cam cat ma costa? Multumesc

Din Palermo? :)

Ei:

Am ras mult, acum serios, stiti pe cineva?:)) Edited by BitKode

Fratìi Biris ?

Un numar de telefon, pret, macar profilul de pe forum

Pff N-am la indemana . Daca nu iti da nime pana maine cand aajung la un calc caut .

» Post actualizat in 16 Apr 2016 21:06

0039 329 841 8846 ... Mail cos75mari@yahoo.it ... Facebook Marilena si Cosmin Biris

Tot de pe forum am luat cu copy paste

Fratii Biris se desfasoara in zona de Nord a Italiei, mai exact Milano.

Cred ca e important, vrei doar transport sau sa se ocupe de tot ce este legat de achizitie si transport in tara?

Pff N-am la indemana . Daca nu iti da nime pana maine cand aajung la un calc caut .» Post actualizat in 16 Apr 2016 21:060039 329 841 8846 ... Mail cos75mari@yahoo.it ... Facebook Marilena si Cosmin Biris » Post actualizat in 16 Apr 2016 21:06Tot de pe forum am luat cu copy paste

Multumesc mult, o sa ii sun maine, daca mai sunt si altii care aduc, mai astept pareri:)

» Post actualizat in 16 Apr 2016 21:12

Fratii Biris se desfasoara in zona de Nord a Italiei, mai exact Milano.

Cred ca e important, vrei doar transport sau sa se ocupe de tot ce este legat de achizitie si transport in tara?

Sa se ocupe de tot, in nord am si eu un prieten care poata sa trimita, am nevoie de cineva care chiar se pricepe si poate sa mearga pana in Palermo...

Pe ''fratii Birisi '' i-am frecat si eu 1 luna, dar am avut sansa sa-mi iau de aici ce am dorit.

Cel putin din discutiile pe mail si telefonice ( watsupp ) avute cu ei , nu am ce sa le reprosez si-i recomand cu placere.Foarte comunicativi si deschisi la orice propunere de bun simt.

RECOMAND!

+1! Idem si la fel, am vb cu ei dar in final am gasit aici.

Doar ca, din cate imi amintesc, activeaza numai in nord si mai aveau o varianta cu Roma, mai la sud nu.

Gluma ca gluma, dar din sudul Italiei nu prea aduce nimeni, procentul de anunturi false si tepe este foarte mare acolo, e zona saraca, infractionalitatea la ea acasa si disperarea mare.

Am remarcat si eu pe subito.it si pe moto.it ca preturile sunt mai mici (cateodata suspect de mici) in zona sudului, dar e un fel de Nigerie a Italiei :) , asa ca mai bine pas.

Buna seara, recomand si eu familia Boris, doamna Marilena si domnul Cosmin se ocupă de verificarea, negocierea si cumpararea motocicletei, ti-o trimit în România, la Oradea si de acolo fratele, Boris Răzvan o trimite în tara contra cost, am vorbit cu doamna Marilena pentru un Transalp si au gasit una la un pret bun, au mai negociat ceva în favoarea mea, au trimis-o la Oradea, acolo Răzvan mi-a facut RAR-ul, fara nici un avans, vineri la prânz am trimis banii în cont si sâmbătă la 5 dimineata am avut motorul în fața blocului, fara bătăi de cap, super multumit, recomand.

» Post actualizat in 17 Apr 2016 20:08

Buna seara, recomand si eu familia Boris, doamna Marilena si domnul Cosmin se ocupă de verificarea, negocierea si cumpararea motocicletei, ti-o trimit în România, la Oradea si de acolo fratele, Boris Răzvan o trimite în tara contra cost, am vorbit cu doamna Marilena pentru un Transalp si au gasit una la un pret bun, au mai negociat ceva în favoarea mea, au trimis-o la Oradea, acolo Răzvan mi-a facut RAR-ul, fara nici un avans, vineri la prânz am trimis banii în cont si sâmbătă la 5 dimineata am avut motorul în fața blocului, fara bătăi de cap, super multumit, recomand.

Tastatura asta..?..

Biris

Recomand si eu familia Biris. Am luat un CBF 500 cu ei in decembrie.

Super seriosi oamenii. Au avut rabdare sa imi explice tot, sa ma sfatuaisca de ce un anunt pare mai ko decat altul, au si negociat din pretul din anunt....de nota 10!

Motocicleta a ajuns in tara impecabila...am fost cu ea la Honda la verificare, unde mecanicul a confirmat ca era foarte bine intretinuta.

Nu am dat nici un ban avans. La cerere pot sa se ocupe si niste colaboratori de-ai lor in tara de rar si restul.

Mergi cu incredere!

Pff N-am la indemana . Daca nu iti da nime pana maine cand aajung la un calc caut .

0039 329 841 8846 ... Mail cos75mari@yahoo.it ... Facebook Marilena si Cosmin Biris

Tot de pe forum am luat cu copy paste

buna

va multumim tuturor pentru apreciere!

ne straduim mult mult!!

numarul de telefon s-a schimbat intre timp

putem fi contactati acum pe 0039 327 58 18 788 si pe w-app sau mail cos75mari@yahoo.it

cu stima!

Edited by cos75mari

V-am trimis mesaj pe w-app in legatura cu ktm exc 300. sper sa rezolvam! Stima!

Daca vreau sa aduc un moto din italia...cum se procedeaza?Se plateste un avans pentru motor sau pentru transport?Multumesc

Daca vreau sa aduc un moto din italia...cum se procedeaza?Se plateste un avans pentru motor sau pentru transport?Multumesc

Nu se plătește nimic. Suna sau scrie pe mess

Din pacate nu am ce zice decat nota 10+ptr familia biris daca sunteti interesati apelati cu incredere,eu am apelat si le multumesc mai ales ptr cuvintele adresate din partea doamnei, adresate mie;)cine stie se prinde;)

Familia Biris +10 , am apelat si eu o pentru o Yamaha FJR din Italia, Oameni de cuvant , tot respectul din partea mea.

Am achizitionat prin Familia Biris un Suzuki Bandit ,in luna octombrie ,

Oameni de nota 10+ atat doamna Marilena cat si Cosmin ca de altfel si domnul Vasile de la Bucuresti pe care l an stresat zi de zi si dansul mi a raspuns politicos la toate intrebarile si mi a livrat motorul intact ,impecabil si curat

Recomand cu cea mai mare incredere sa achizitionati prin ei motociclete din Italia ptr ca au experienta ,prezinta incredere si sunt seriosi

Multumesc inca o data ptr tot ce ati facut ptr mine !!!!

Profesionisti, mi-au achizitionat si adus un Diavel luna asta. I-am stresat cu mai multe anunturi gasite si au fost de fiecare data rabdatori.

Motorul a fost exact cum mi l-a descris Cosmin.

RECOMAND!