Sari la conținut

Accident Bucuresti B-dul 1 Dec 1918


foxxbiker
 Share

Postări Recomandate

Nu inteleg aluzia ... probabil ca nu ai citit tot ce am scris ...

Dpdv legal , ala nu avea ce cauta pe motor la momentul respectiv punct . Restul fenomenelor supranaturale c-o fi si-o pati chiar nu sunt relevante . De ce incerci sa scoti in evidenta altceva decat este evident ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dpdv legal , ala nu avea ce cauta pe motor la momentul respectiv punct . Restul fenomenelor supranaturale c-o fi si-o pati chiar nu sunt relevante . De ce incerci sa scoti in evidenta altceva decat este evident ?

Ai perfecta dreptate, legea trebuie respectata de toata lumea si nu se bazeaza pe cat de bine ti la bautura. Daca intradevar a fost baut, atunci putea sa fie el cel lovit din spate si tot ar fi avut probleme dpdv legal...Indentic si daca mergea cu permisul suspendat . Nu incerc sa scot altceva in evidenta, ci doar am crezut ca sunteti interesati sa aflati detalii referitoare la subiect ( de la derularea accidentului pana la starea tehnica a motocicletei ), mai ales ca stirea din irealitatea este foarte distorsionata . Ramane de stabilit ca autoritatile sa stabileasca daca alcolemia a fost sau nu cea prezentata in stire .

Editat de CustoMania
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Odata ce se afirma ca era baut , nu stiu daca mai intereseaza pe cineva ce si cum . Astia nici nu merita atentia unei discutii , asta e parerea mea . Eu am incheiat aici si scuze ..

Editat de cobi
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...