Sari la conținut

Ghiciti personajul


Dan Cata
 Share

Postări Recomandate

Ma suna cineva, ma intreaba daca nu am timp sa ii schimb nush ce la furci la un preten de-al lui. Ii zic ca nu am timp si ii sugerez sa incerce la service-uri, sau si mai bine, sa isi faca el un service moto. Apoi inchid telefonul. Nimic tentant pana acum...

 

Primesc SMS1:

 

Era pt un prieten la un supertenere din 2010. E ok sa-mi spui ca nu poti, sfaturi stiu da si eu. Scuze pt. deranj :)

 

2 ore mai tarziu primesc SMS2:

 

Voiam doar sa-mi ajut prietenul, nu sa te deranjez! Imi pare enorm de rau ca am facut-o, a fost pentru ultima data in ce te priveste! Sa-mi stergi definitiv numarul de telefon! Sa ai spor la tot ce-ti doresti in viata! <se semneaza>

 

 

Acuma fac un apel la logica si intelegerea voastra, sa incercati sa identificati personajul. Precizez ca nu am initiat NICI O DATA nici un fel de dialog cu persoana in cauza :) Am fost doar interpelat de-a lungul vremii, niciodata interpelator :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ma suna cineva, ma intreaba daca nu am timp sa ii schimb nush ce la furci la un preten de-al lui. Ii zic ca nu am timp si ii sugerez sa incerce la service-uri, sau si mai bine, sa isi faca el un service moto. Apoi inchid telefonul. Nimic tentant pana acum...

 

Adica? N-am inteles partea bolduita. :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

...

Zoran cu G, sau tipul cu Africa Twin, de era moderator. Cine mai era prin Cluj...Cristian, dar el zicea ca lucreaza pe la service, deci nu ar avea logica asocierea... Aprilia si nu stiu cum mai era prin Cluj si el, dar el avea Hayabusa, nu se joaca cu altii cu ST-uri... Razvan cu FZS1000-le, dar el are ochi doar pt. mobra proprie, nu are timp de prieteni si toanele lor... Mai bag o bere si ma mai gandesc.

Editat de catranel
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hai Catranel ca poti

Galen? Dar nu cred, are AT, insa un posesor de honda nu poate fi prieten cu cineva care are Yamaha... Mai bag o fisa... Razvan - celalalt, dar a zis ca a renuntat la tot ce tine de motociclism, deci probabil si prieteni motocilisti...

Editat de catranel
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Catranel: eu inca mai am Hayabusa.....

Iar de service si motociclete m-am lasat de aproape 9 ani :) .....si nici nu o sa ma reapuc.....

Iar in alta ordine de idei, e musai sa fi fost vreun coleg din CJ care a vorbit cu Dan Cata?

Stiu ca Dan serviseaza mobre din toata tara...

 

Deci deocamdata multe necunoscute are ecuatia :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Catranel: eu inca mai am Hayabusa.....

Iar de service si motociclete m-am lasat de aproape 9 ani :) .....si nici nu o sa ma reapuc.....

Iar in alta ordine de idei, e musai sa fi fost vreun coleg din CJ care a vorbit cu Dan Cata?

Stiu ca Dan serviseaza mobre din toata tara...

 

Deci deocamdata multe necunoscute are ecuatia :)

Ei...si tu acum. Luam prin eliminare si incepem cu cei de.ai locului :))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

asta-i ca la 6/49 ..... daca nimerim ce ne iese ?

buna intrebare!

 

Oricine ar fi fost...macar stim sigur ca nu il mai suna pe dan

bistoş

 

Elodia

:10:

 

Ei...si tu acum. Luam prin eliminare si incepem cu cei de.ai locului

atunci dii Catra, diiiiii!

Editat de apriliacluj
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...