Sari la conținut

Caut ofertă simeringuri și ulei furcă în Buzău


proffroad
 Share

Postări Recomandate

Salut!

 

Dacă este cineva prin Județul Buzău care se ocupă cu piese de schimb pentru motociclete, îl rog să caute pentru BMW R1150RT 2003 simeringurile și uleiul pentru furcă și să-mi trimită oferta cu prețul acestora. Dacă se recomandă și schimbarea garniturilor de praf, includeți-le și pe acestea în ofertă.

 

Vă mulțumesc!

 

Cu respect,

Florin

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ti le comanzi frumos de pe romimoto din catalogul motomike.eu (de unde 80% din firmele din romnia comanda toate piesele ) si le ai acasa cu 20 lei transport toata lada de piese.... iti poti face singur cautare si comanda in 10 minute....nu lasa pe altii sa faca ce poti tu sa faci........restul cu banii de manopera,aia e alta treaba separata.......cand ai piesele toate,alta e socoteala....spor

Editat de mad_max_86
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
Va multumesc!
Voi lua in calcul ambele soluții.
Sorin, prețul ofertat cu montaj pe ce producător este? Include și uleiul și garniturile de praf? Care ar fi doar prețul pentru simeringuri ulei, garnituri praf şi uleiul necesar?

» Post actualizat in 03 May 2016 17:29

Cât ulei trebuie pus în fiecare parte?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Am găsit OEM simeringurile de ulei la 40 lei bucata si capacele de praf la 38 lei bucata; after market simeringurile costă cam 40 lei setul; ulei Repsol Fork oil 10w costă 28 lei. Ce mă sfătuiți să aleg? Dacă le pun OEM aș schimba și capacele de praf, AM aș schimba doar simeringurile de ulei. Cât ulei se pune in fiecare parte?

Editat de proffroad
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...