Sari la conținut

Pareri MV Agusta Brutale 1090 2010 !


MotHorik
 Share

Postări Recomandate

Salutare la toata lumea!!!!

 

As vrea sa va cer parerea despre MV Augusta Brutale 1090 2010. Locuiesc in Irlanda de ceva timp, acasa am avut mult timp un Hornet 600 si vroiam sa-l schimb cu un CB 1000r cand am plecat din tara, am stat pe tusa cativa ani si acum m-am hotarat sa-mi iau iarasi motor.

 

Destul de scumpe in Irlanda.Un cb 1000r din 2008-2012 se vinde intre 7450-8950E , cautand am dat peste anuntul asta :

 

https://www.donedeal.ie/motorbikes-for-sale/mv-brutale-1090/11998568

 

E vorba despre o MV Augusta Brutale 1090 2010 cu carte service la zi impecabila, cu un ultim pret de 7300E.

 

Acum dupa ce am citit review-uri online, motoreta asta pare o bijuterie tehnologica si ca pret ar fi atractiva avand in vedere ca ea aici noua a costat vreo 16000E.

 

a avut cineva? se merita?

 

 

Astept pareri.

Va Multumesc!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu intreba romanii despre motociclete italiene! :) "stiu ei" ca-s proaste... :) cica nu gasesti piese sau mecanici... in rromanistan gasesti piese, mecanici.... nu stiu daca-s 10 in toata tara, restul sunt vai de mama lor! dar poti sa te duci la alexen, are soft de iti spune pretul! :)))))

performance solutions?!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare la toata lumea!!!!

 

As vrea sa va cer parerea despre MV Augusta Brutale 1090 2010. Locuiesc in Irlanda de ceva timp, acasa am avut mult timp un Hornet 600 si vroiam sa-l schimb cu un CB 1000r cand am plecat din tara, am stat pe tusa cativa ani si acum m-am hotarat sa-mi iau iarasi motor.

 

Destul de scumpe in Irlanda.Un cb 1000r din 2008-2012 se vinde intre 7450-8950E , cautand am dat peste anuntul asta :

 

https://www.donedeal.ie/motorbikes-for-sale/mv-brutale-1090/11998568

 

E vorba despre o MV Augusta Brutale 1090 2010 cu carte service la zi impecabila, cu un ultim pret de 7300E.

 

Acum dupa ce am citit review-uri online, motoreta asta pare o bijuterie tehnologica si ca pret ar fi atractiva avand in vedere ca ea aici noua a costat vreo 16000E.

 

a avut cineva? se merita?

 

 

Astept pareri.

Va Multumesc!

am vazut ceva la smaeb......prea ozn pt noi..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

performance solutions?!

L-ai nimerit :crack:

Mi s-a parut suspect de saptamana trecuta cand zicea ca el are triumph de 6 ani(sa isi arate caracterul de flamer).Una peste alta,sunt curios cat o sa stea si cu contul asta,pana o sa isi ia alt block

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...