Sari la conținut

Accident Lugoj (Tipari)


adi_fred2000
 Share

Postări Recomandate

Da mergeti pe topicul de rca si dati-va in cap, nu ne intereseaza. Asta e topic pt altceva, nu sa-l fwta doi destepti/filosofi !!

 

Pai poate pe om il intereseaza despre existenta acelui fond si despre sansele reale sau mai putin reale de a rezolva ceva. Eventual ne explica JUST4TNT cum a procedat si cat l-a costat, ca poate mai invata si altii (daca renteaza sau nu, evident).

 

Insa contributia ta este total inutila pe acest topic.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nici n am avut de gand sa contribui in vreun fel! Cum ai dedus asta? Citesti invers?

 

Pai nu ai vrut poate, dar involuntar ai contribuit (inutil) prin afirmatia ta. Iar daca vei continua asa, nu faci decat sa te adancesti in offtopic. Succes.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cat ghinion , o masina era pe strada aia si in ea dat.

You got a backbone like an earthworm and the only reason you remain upright is that your head is full of hot air

Not so loudly. You lower the IQ of the entire street

You consume too much Oxygen, fortunately there is enough gas between your ears to compensate.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Weekendu trecut m-am intors de la Hateg, cred ca este aceeasi mobra, riderul impreuna cu o pasagera rupea lantul mobrei pe un drum judetean pe langa Lugoj.

Sanatate si recuperare rapida.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Weekendu trecut m-am intors de la Hateg, cred ca este aceeasi mobra, riderul impreuna cu o pasagera rupea lantul mobrei pe un drum judetean pe langa Lugoj.

Sanatate si recuperare rapida.

Nu conteaza cum mergi . Cum te opresti este important . Au dat altii de Terra care nu au trecut de 100 . Nu tine nimeni cont de cum ai mers pana la ca sa faca in asa fel incat sa poti continua de la . . . . .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

You got a backbone like an earthworm and the only reason you remain upright is that your head is full of hot air

Not so loudly. You lower the IQ of the entire street

You consume too much Oxygen, fortunately there is enough gas between your ears to compensate.

:lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...