Sari la conținut

Caut sa inchiriez garsoniera/apartament 1 camera in IASI


Supa La Plic
 Share

Postări Recomandate

Salutari,

 

Caut o garsoniera sau un apartament cu 1 camera in Iasi de inchiriat, sa fie mobilat decent, intr-o zona ok, gen Pacurari(Moara de Foc), Tatarasi, chiar si zona Nicolina spre Cug.

De ce caut aici ? Prefer sa inchiriez de la o persoana fizica si sa ii platesc inca o luna in plus chiria decat sa dau bani la o lipitoare de la vreo agentie.

Ce am gasit pe site-urile gen OLX nu as putea spune ca ma incanta, deci daca stiti pe cineva sau aveti voi stimabilii care cititi acest anunt va rog nu ezitati sa ma contactati.

 

Legat de pret as fi dispus sa ofer undeva la 170 de euro, tinand cont de perioada, inchirierea va fi pe termen lung minim un an, voi locui eu si prietena mea.

Daca este ok din punctul de vedere al proprietarului se poate sa locuiasca si o pisica(inca nu o am dar prietena vrea una :D)

 

Pentru oferte va rog mesaj aici sau PM si voi raspunde in cel mai scurt timp.

 

Multumesc, si asfalt uscat fara incidente tuturor.

 

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut. Nu iti pot face nici o oferta dar in schimb iti pot da un sfat: fereste-te de agenti si agentii imobiliare.

Pe langa faptul ca le dai o groaza de bani pentru nimic practic, te mai si mint in fata gen "uite ce bine arata camera asta. uite ce bun e patul" si de fapt patul era batut in cuie ca sa nu se darame. Eu unul am avut de aface cu ei si am ramas cu un gust amar.

Incearca sa-ti gasesti direct de la proprietar.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut. Nu iti pot face nici o oferta dar in schimb iti pot da un sfat: fereste-te de agenti si agentii imobiliare.

Pe langa faptul ca le dai o groaza de bani pentru nimic practic, te mai si mint in fata gen "uite ce bine arata camera asta. uite ce bun e patul" si de fapt patul era batut in cuie ca sa nu se darame. Eu unul am avut de aface cu ei si am ramas cu un gust amar.

Incearca sa-ti gasesti direct de la proprietar.

Exact de asta prefer sa gasesc un proprietar, am avut de-a face cu agenti, unul m-a dus la un cotet ca altfel nu pot sa ii spun, si ma lua cu dume exact cum spui tu, am deschis dulapul si era sa pice usa, si imi zicea ca e nou mobilierul, masina de spalat ruginita si mai vroia si 180 de euro...

 

Si ideea e ca lucrez in vanzari de multi ani si stiu si eu cum e cu vrajeala, si dupa cum am mai spus-o prefer sa vorbesc direct cu proprietarul sa ii dau lui banii nu la o lipitoare de asta de agent imobiliar care se mai uita si urat la tine cand ii spui ca te mai gandesti.

Editat de fratzyk
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...