Sari la conținut

Plimbari cu maxi scutere in zona Bucuresti


anpetre
 Share

Postări Recomandate

Va salut!

 

Nu am gasit un topic pe tema asta pe acest forum, pe burgman.ro e cam liniste, pe FB, la fel.

 

M-am gandit ca poate exista amatori de mici plimbari in WE, pe vreme buna. Nu cred ca e cazul sa mai mentionez ce inseamna plimbarea in mai multi. Fiecare stie asta pentru el insusi. Mie imi face mai multa placere sa merg intr-un grup (restrans) decat de unu singur. Mai schimbi o vroba la opriri, daca se intampla ceva, macar nu esti singur, etc.

 

Daca cineva are propuneri, il rog sa scrie aici si poate reusim sa ne adunam cativa (asa cum fac si motociclistii)

 

Asfalt uscat si sa ne vedem cu bine

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

in week asta este Moto-gp-ul, Mugello, greu de ratat, maine daca vrei dam o goneta pana la Bulgari in Ruse sa servim pranzul ;) , am un Burgman de 650 si sunt incepator pfffffff

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ma bag si eu la plimbarii...dar nu in acest weekend!

Deh am de sarbatorit in familie cu Elene si Constantini :rusinica: :alcy: :peace:

Editat de Gabikia
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ma bucur sa vad ca sunteti amatori. Maine vad ca se cam anunta ploaie si uitasem si de Constantin si Elena. Dar, daca nu ploua, poate ne decidem "din scurt" si mancam la Happy.

 

Duminica, insa, am vazut soare pe accuwarher.

 

PS: B650 e dat naibii, sper ca nu il pui la treaba serios ca nu ma pot tine dupa tine si se duce tot fun-ul


» Post actualizat in 22 May 2016 06:56

Salutare

 

Merge cineva spre Cheia sau spre Sinaia azi? As propune plecarea de la Petrom Miorita pe la 12.


» Post actualizat in 28 May 2016 19:29
Merge cineva mâine 29.05 la Happy - Russe?
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

Mai încerc o propunere pentru mâine 10.07.2016. Poiana Brașov? Dar sunt deschis și la alte destinații în limita a 200 km. Plecare pe la 10-11. Amatori?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Buna intrebare, multumesc. E corect sa se discute asta INAINTE si nu IN TIMPUL. Se evita neintelegeri si nervi. Eu merg cu 90 - 110. In localitati 70-80.

Editat de anpetre
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...