Sari la conținut

pareri echipament RST piele


Ahile
 Share

Postări Recomandate

Salut,

As vrea sa achizitionez echipament RST, initial geaca si peste ceva timp si pantalonii. Ma gandeam la un tractech evo2, insa as dori sa stiu daca sunt purtatori de RST pe aici sa-mi zica si mie 1-2 pareri.Ar fi ideal sa aiba cel putin 1-2 sezoane in echipamentul respectiv. Nu prea l-am vazut folosit pe la noi. Merci, asfalt uscat

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut,

Eu am echipament complet RST Tracktech EVO: geaca + pantaloni + cizme.

Geaca o am din decembrie 2013. Are pielea moale si de calitate, am mai vazut niste geci de la Arlen Ness si Berik de ziceai ca sunt scoarta de copac. Sunt f multumit de ea, s-a pastrat bine in 2 ani, nu are urme de uzura, folosita f des. SIngurul minus sunt aricii de la incheietura, nu prea mai stau inchisi.

Anul asta mi-am luat pantalonii (Tracktech Evo 2), i-am purtat la vreo 2-3 iesiri, la fel sunt multumit de ei.

Anul trecut la SMAEB mi-am luat cizmele RST. Sunt ok chiar si cand e cald, sunt ventilate bine, comode chiar daca le porti o zi intreaga si mai si mergi in ele.

Per total au un rapot calitate - pret f bun si le recomand.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...