Sari la conținut

Accident cheia


motanelul
 Share

Postări Recomandate

Primit un INFO de la un prieten ...accident la cheia un F4i cu auto ,auto nu s-a asigurat ...riderul e conștient Ok(nu stiu exact cat înseamnă Ok asta )

» Post actualizat in 28 May 2016 14:20

Poza

post-90015-0-08755700-1464445233_thumb.jpeg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Riderul era in depasire, soferul cu dacia aflat pe același sens de mers nu s.a asigurat la schimbarea directiei de mers spre stanga nici semnalizat iar rideruk nu a mai avu t timp sa schiteze nimic nici frana nimic, soferul baut.i.au fost recoltate probe biologice direct din salvare, riderul pana acum ce stiu piciorul rup.motocicleta franjuri

» Post actualizat in 28 May 2016 16:58

Da domnu lewo:)) nu eram eu nu mai cobiti:)))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Riderul era in depasire, soferul cu dacia aflat pe același sens de mers nu s.a asigurat la schimbarea directiei de mers spre stanga nici semnalizat iar rideruk nu a mai avu t timp sa schiteze nimic nici frana nimic, soferul baut.i.au fost recoltate probe biologice direct din salvare, riderul pana acum ce stiu piciorul rup.motocicleta franjuri» Post actualizat in 28 May 2016 16:58Da domnu lewo:)) nu eram eu nu mai cobiti:)))

Da nu cobesc.Acuma il internez ,Luni sper sal operez.Drumuri bune tuturor.
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sofer beat, nu raspunde asiguratorul. sa vezi distractie dupa ce se face bine...

 

Sanatate multa si nervi de fier :/. vei avea nevoie de ambele

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Asiguratorul raspunde!!!

Este data decizie ICCJ cu privire la raspunderea asiguratorului in cazul in care soferul este baut, masina nu are ITP sau altele... Asiguratorul se va judeca apoi cu asiguratul sau...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...