Sari la conținut

Festivalul Lupii Liberi, editia a III-a


gildutza
 Share

Postări Recomandate

Lupii Liberi este festivalul libertatii, al muzicii bune, al prietenilor de peste tot si al oamenilor buni, indragostiti de rock, de motoare, de libertate.

 

Da! E adevarat! Lupii Liberi Editia a III-a se desfasoara in aceasi locatie intre 22-24 Iulie 2016. Vom incerca sa recreem aceasi atmosfera de libertate, muzica si distractie. Camparea, dusurile, toaletele si accesul raman in continuare gratuite si asa vor ramane mereu.

Va asteptam la muzica buna, concursuri, focurile imense de tabara si nu in ultimul rand, sa ciocnim un pahar.

post-67767-0-75348300-1464511877_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Lupii Liberi este festivalul libertatii, al muzicii bune, al prietenilor de peste tot si al oamenilor buni, indragostiti de rock, de motoare, de libertate.

 

Da! E adevarat! Lupii Liberi Editia a III-a se desfasoara in aceasi locatie intre 22-24 Iulie 2016. Vom incerca sa recreem aceasi atmosfera de libertate, muzica si distractie. Camparea, dusurile, toaletele si accesul raman in continuare gratuite si asa vor ramane mereu.

Va asteptam la muzica buna, concursuri, focurile imense de tabara si nu in ultimul rand, sa ciocnim un pahar.

attachicon.giffestival.jpg

unde anume in rasnov??

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

exact exact...


» Post actualizat in 29 May 2016 15:43

acum lasand misto-urile, poate aflam si noi mai multe detalii. cum, unde, cat, campare, bere, gagici, etc...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

recream

Multumesc ;)

» Post actualizat in 31 May 2016 07:50

Evenimentul se va desfasura langa pensiunea Damar, strada Glajeriei (drumul spre Diham). Cine vine dinspre Paraul Rece, inainte de a ajunge in drumul national Brasov - Bran, face stanga, imediat dupa ultima casa. Cine vine dinspre Brasov, Bran, va vira la dreapta. Revin eu cu o harta si oricum vor fi indicatoare pe drum.

 

Participarea la eveniment este gratuita (campare, dusuri, toalete), preturile vor ramane la fel de rezonabile ca anul trecut. Vor fi pregatite ceaune cu ciorba, gratare, bere, tarii, vin, etc.

 

Vor canta trupe rock vineri si sambata. Voi anunta programul in curand.

 

:mexicanwave:

» Post actualizat in 13 Jun 2016 17:55

Salut,

Asa cum am promis, revin cu ultimele noutati. Vineri vor canta Bucium si sambata Kempes.

Va tin la curent

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

OFF: din toti cei enumerati am auzit doar de Bucovina si Kempes. Daca Lupu' cel rau aproape ca e headliner sambata, nu vreau sa ma gandesc cum suna restul. Pe astia, "Lupu'", avand in vedere ce nume si-au pus, am fost curios sa-i ascult cum suna (search pe you tube). Intr-adevar sint unii care nu au simtul ridicolului (macar daca erau unii de 15 ani...). Nu ma refer stict la scufita rosie... eu nu vad nici vocal, nici instrumental... nimic! O sa ajunga rockul cam ca maneaua.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

OFF: din toti cei enumerati am auzit doar de Bucovina si Kempes. Daca Lupu' cel rau aproape ca e headliner sambata, nu vreau sa ma gandesc cum suna restul. Pe astia, "Lupu'", avand in vedere ce nume si-au pus, am fost curios sa-i ascult cum suna (search pe you tube). Intr-adevar sint unii care nu au simtul ridicolului (macar daca erau unii de 15 ani...). Nu ma refer stict la scufita rosie... eu nu vad nici vocal, nici instrumental... nimic! O sa ajunga rockul cam ca maneaua.

 

Pe pagina FB a evenimentului s-au anuntat cele 5 trupe "necunoscute": sunt artisti emerging care poate nu au avut ocazia sa cante in fata unui public mare. Ca vor canta bine sau rau, ramane la latitudinea fiecaruia. Eu sper ca o sa fiu placut surprins. Daca nu, beau o bere si astept headlinerii. Campul e mare si e loc de activitati :).

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...