Sari la conținut

Cbr 600 rr 2008 păreri.


Postări Recomandate

Salut la toată lumea. .Sunt proaspătul posesor de honda de la un R 6 din 2000. As fi curios sa aflu niște păreri despre modelul 2008.intretinere,consum, probleme, recomandări pentru un service ok. Nu prea am avut timp să-mi dau seama de asta ca la nici o săptămână de la achiziția motorului m a lăsat pompa de benzina din semnele pe care le are.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am avut un R 6 din 2000 și acum am achiziționat un cbr 600 rr din 2008. Pentru cbr as fi interesat de aceste informații.


» Post actualizat in 04 Jun 2016 19:18

Bucuresti


» Post actualizat in 06 Jun 2016 10:45


Salut la toată lumea. .Sunt proaspătul posesor de honda cbr 600 rr 2008 de la un mai vechi model R 6 din 2000. As fi curios sa aflu niște păreri despre modelul rr 2008.intretinere,consum, probleme, recomandări pentru un service ok. Nu prea am avut timp să-mi dau seama de asta ca la nici o săptămână de la achiziția motorului m a lăsat pompa de benzina din semnele pe care le are.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 months later...

Cum se comporta CBR-ul?

 

Am gasit unul cam acelasi an si capacítate ca al tau si ma interesa ceva sfaturi, la ce surprize sa ma astept din partea fiarei

Editat de Burg_man
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...