Sari la conținut

Plimbare Pana la Snagov-pt incepatori


Postări Recomandate

Si ce sa faci la local, daca te duci cu motoreta?

acolo bem un suc ne relaxam.

 

 

@ceilalti: sincer, sambata la ora 13 00 am treaba pana pe la 15.00...deci dupa sau duminica

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu merg sigur,sambata pot dupa 3 duminica pot oricand


» Post actualizat in 09 Jun 2016 08:57

M as baga si eu, dar as alege alta locatie, Pizzeria Lions, au o pastrama la ceaun de plangi, la fel si restul mancarurilor!

arata bn


» Post actualizat in 09 Jun 2016 08:59

hai sa ne vedem vineri seara la un suc intr-o parcare ceva sa ne cunoastem daca e

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

Este bine si pentru mine maine pe la 20:00...

Alti doritori?

Vineri seara e aglomerat nordul capitalei si DN1 spre Ploiesti.

V-as recomanda ceva mai liber. Asta trecand peste faptul ca incepatorii n-ar trebui sa mearga niciodata noaptea.

Mare grija!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@ K Vineri seara se intilnesc, vorbesc, pun tara la cale ..... dupa care aflam si noi daca si cind se pleaca ..... sint incepatori. :D

Asa da. O agapa pentru programare de plimbare pentru sambata pe lumina e OK. Dar tot nu recomand nordul.

Drumuri bune!

 

A, inca ceva: evitati carciumile ca destinatie. Multi nu rezista tentatiei unei beri. Mai bine o padure, un castel, un conac, ceva. De exemplu entru sambata: Comana, Micul Trianon,

Editat de Speedy.K
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai nu pot sa merg tare cu burta plina, KFC, un suc, o aripioara. + toba goala + noapte. Arunca colegii cu pietre dupa mine! :)) Noapte merg incet si cu ambreiajul tras!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Corect! Uitasem de asta.

Baietii, daca iesiti la plimbarea aia mergeti fiecare in legea lui, nu va tineti unu' dupa altu, nu incercati sa mergeti grup compact. Schimbul de impresii si socializarea se executa la destinatie, pana acolo fiecare in legea lui.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hello ! as propune sa ne vedem undeva mai aproape daca e ....nu la ikea mai ales vineri mereu e RAR pe acolo si toata lumea se duce acolo...putem sa ne vedem in parcare la tribunal sau la blibloteca nationala e pe la unirii ...

 

Da am mai auzit ca nu e bine cu incepatorii, oricum fiecare pe legea lui ...oricum si cu experti am mers si am mers pe legea mea, am ramas in spate si i-am lasat pe ei sa se bage printre masini etc.

 

ziceam ca oricum iesim sa ne cunoastem nu neaparat sa facem o plimbare azi undeva.

 

ora 21:00 la parcare biblioteca nationale e ok ?

ma gasiti ca ionescu antonio pe facebook sau grup -ul https://www.facebook...23780621339875/

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...