Sari la conținut

Scoala Auto in Buzau


xploiter
 Share

Postări Recomandate

Salutari tuturor,

Recent m-am mutat din preailuminatul Bucuresti in Buzau si la ce trafic e aici mi s-a facut pofta sa invat sa conduc si o masina (cam era si timpul). Imi puteti recomanda o scoala auto bunicica de pe aici?

Momentan am gasit http://cursuriprimascool.ro/ care mi se par bunicei, dar poate sunt si unele mai bune.

Multumesc anticipat pentru raspunsuri.

 



Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutari tuturor,

 

Recent m-am mutat din preailuminatul Bucuresti in Buzau si la ce trafic e aici mi s-a facut pofta sa invat sa conduc si o masina (cam era si timpul). Imi puteti recomanda o scoala auto bunicica de pe aici?

 

Momentan am gasit http://cursuriprimascool.ro/ care mi se par bunicei, dar poate sunt si unele mai bune.

 

Multumesc anticipat pentru raspunsuri.

 

 

 

 

Nu vrea sa fiu arogant ca oricum o sa iti mai zica in scurt timp cativa...site-ul se numeste Motociclism.ro, nu vad legatura cu scoala auto...plus ca ai mai multe sanse pe un forum ceva sa gasesti un instructor bun decat aici, parerea mea...

 

Mai este totusi un topic cu scoli moto in Buzau, sigur au si pentru B.../index.php?/topic/53936-scoli-moto-in-buzau/page-2

Editat de yonustelystu1992
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

https://www.pdc.ro/scoala-de-soferi/enache-auto-serv-521

 

Florin Enache

 

E cel mai bun instructor auto (si moto) din Buzau. Cred ca e singurul (sau printre putinii) din Buzau care face meseria asta pe bune, nu e vreun habarnist esuat cu meseria initiala si convertit in instructor auto. Domnul Enache face meseria asta de zeci de ani si o face cu pasiune si seriozitate. Mai mult decat atat, isi tine si cu regularitate orele de teorie, unde, la sfarsitul fiecarei sedinte face teste cu elevii, explicandu-le unde gresesc si ce au de imbunatatit din punct de vedere teoretic. Un om deosebit, il recomand cu toata increderea. Acum vreo 10 ani, cand am facut eu, avea un Tico, insa acum are un VW Polo Diesel. Cauta-l, vorbeste cu el si convinge-te singur.

Editat de dionysos
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mai sunt scoli auto in Buzau.

Daca nu vrei sa mergi la scoala pe care ai gasit-o ma poti contacta la 0763 700 222 , in orice zi , dupa ora 15 , si-ti pot recomanda 3 locuri unde poti merge ( scoli/persoane pe care le cunosc ).

Succes !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@Lolo, @Dionysos - multumesc mult pentru sfaturi. O sa mai vad ce oferte sunt pana decid ceva. Am avut o experienta mai proasta cu un instructor in Bucale si as prefera sa evit genul ala de samsarei care ne sunt tuturor cunoscuti.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...