Sari la conținut

Info moto de vanzare CBR 954


ssk
 Share

Postări Recomandate

in afara de faptul e jenant anuntul cu pozele lui cu seria 7 si casca pe mijlocul capotei?si in afara de faptul ca nu e nici macar o poza mai close-up?si in afara de faptul ca anuntul e de cacao fara detalii si scris de un semi-analfabet?in afara de astea,e chiar ok.:))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

tu doar dupa ce ai vazut aceste poze te-ai decis sa te duci 500km sau mai ai si altele ?

Editat de cmd
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu a mentionat nici un defect desi are 13 ani vechime . Ar fi mai bine daca proprietarul face identificarea la RAR , ca sa nu te trezesti dupa ce o cumperi , cand ai nevoie de identificare , ca RAR-ul opreste cartea pentru ca nu e toba in regula.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

in afara de faptul e jenant anuntul cu pozele lui cu seria 7 si casca pe mijlocul capotei?si in afara de faptul ca nu e nici macar o poza mai close-up?si in afara de faptul ca anuntul e de cacao fara detalii si scris de un semi-analfabet?in afara de astea,e chiar ok. :))

Aia cu casca ca aia cu casca, dar ai vazut cealalta poza? N-am inteles ce-i face saracului motor.

 

post-39658-0-98951300-1465571544_thumb.png

Editat de JCDenton
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cocalarus maximus :)

BMW-ul e de vina sau pozitia nefireasca a "chilotului" care se craceste sa urce pe motor?lucru esential intr-un anunt,se observa aspectul cel mai incomod din intreaga lui utilizare. :crack: :crack:

» Post actualizat in 10 Jun 2016 15:21

Aia cu casca ca aia cu casca, dar ai vazut cealalta poza? N-am inteles ce-i face saracului motor.

 

attachicon.gif107872414_2_1000x700_cbr-954-rr-fotografii.png

haha,nu am apucat sa dau reply pana ai mentionat asta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut,

 

Vreo informatie despre aceasta motocicleta din roman? Maine as vrea sa bat un drum pana acolo, dar parca 500 de km dus/intors nu sunt chiar putini.

 

Multumesc pentru ajutor

 

 

 

http://olx.ro/oferta/cbr-954-rr-ID6qvIs.html

 

Sper sa nu supar proprietarul cu acest topic.

 

Daca vrei ceva sa mai semene a motor, mai pui si tu de o aluna iti dau eu vaca. Doar ca nu e honda :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

furca pe stanga are tubul stramb sau e de la poza facuta cu telefonul fix, din alt oras?

oricum ar fi, e un cocalar care a luat-o, a forjat-o de 2 ori pe strada si de alte 1894747328 ori in parcare si o da mai departe asa cum a luat-o, posibil si cu 100-200 euro in plus la pret :))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

oricum ar fi, e un cocalar care a luat-o, a forjat-o de 2 ori pe strada si de alte 1894747328 ori in parcare si o da mai departe asa cum a luat-o, posibil si cu 100-200 euro in plus la pret :))

haide bre ca nu e chiar asa rau anuntul si poate omul chiar e speriat de ea. Dar ca sa fie treaba completa, tre sa o vada cineva. 500km e fix pix...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

E posibil ca duminica sa am un drum pana la iasi si inapoi asa ca daca te intereseaza te pot lua cu mn ca sa nu mai cheltui banii pe 500 km, iar daca o iei te intorci cu ea daca nu mergem iasi si ne intoarcem :).

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca vrei ceva sa mai semene a motor, mai pui si tu de o aluna iti dau eu vaca. Doar ca nu e honda :(

Am deja o honda.

doar ca vreau o surioara mai mare :D

» Post actualizat in 10 Jun 2016 18:36

E posibil ca duminica sa am un drum pana la iasi si inapoi asa ca daca te intereseaza te pot lua cu mn ca sa nu mai cheltui banii pe 500 km, iar daca o iei te intorci cu ea daca nu mergem iasi si ne intoarcem :).

Mersi mult de oferta.

Imi asum un drum pana acolo, pun remorca pe masina, iau si sotia cu mine. Daca anuntul se dovedeste a fi "bascalie", raman cu o excursie pana la Roman.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

doar ca vreau o surioara mai mare :D

te inteleg. Exact asta e comportamentul unei honde, de 'surioara mai mare'. Kawa-ul e un fel de fratior rau, care ti-ar bate hondita mai mica :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu a mentionat nici un defect desi are 13 ani vechime . Ar fi mai bine daca proprietarul face identificarea la RAR , ca sa nu te trezesti dupa ce o cumperi , cand ai nevoie de identificare , ca RAR-ul opreste cartea pentru ca nu e toba in regula.

Imi asum treaba cu toba, sincer nici toba mea nu e prea silentioasa :)

» Post actualizat in 10 Jun 2016 18:39

Nu conteaza pozele si nici distanta, Honda e Honda :tomato:

plus ca ii gasesti piese de schimb in orice Dedeman :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca in banii aia iti da beemveul, ia l repede:)) ca din poze, e mai clar ala decat mobra. Succes! Si vezi ca e plin de radare, m am intors eu de la bacau..

Cu remorca si nevasta in masina merg domol
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

in localitati limita este de 50, nu 70, cum scrie pe indicatorul mare! mai exact: indicator mare 70, la 2m dupa el indicator mic de abia il vezi cu 50, si ceva mai incolo e radarul :))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...