Sari la conținut

Sa o prezint si eu pe Suzana..


Lifes Dbr
 Share

Postări Recomandate

Salut.Sa incep si eu activitatea pe forum prin prezentarea mobre'i pe care o detin ... un Suzuki gs 500 , fabricat prin '92.Las pozele sa vorbeasca de la sine,prin cate transformari a trecut si cum a ajuns in final . Astept pareri,pro si contra.

P.S Ca modificari,carene de rs taiate :)) , schimbata galeria cu una de masina de la imbinare,furca fzr 1000 completa,toba modificata,etc,urmeaza farul.

post-89140-0-37865100-1465746155_thumb.jpg

post-89140-0-34918700-1465746156_thumb.jpg

post-89140-0-69576500-1465746161_thumb.jpg

post-89140-0-26512000-1465746167_thumb.jpg

post-89140-0-35050800-1465746175_thumb.jpg

post-89140-0-88495400-1465746181_thumb.jpg

post-89140-0-32667700-1465746188_thumb.jpg

post-89140-0-02855300-1465746194_thumb.jpg

post-89140-0-87569100-1465746199_thumb.jpg

post-89140-0-92408400-1465746204_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mi se pare mie sau... numar ascuns, semnalizari lipsa... racing tunig.. si mai mergi si cu pasager(a).. plm ... daca o tii pe drumul asta o sa se termine cu doamne fereste.

Editat de Taz Asg
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

era mai bine sa o dai pe bucati... daca tot nu ai reusit sa o vinzi. Alea nu is semnalizari. Is niste beculete de (cuvant urat) care lumineaza cam ca alea din pomul de craciun Nu le vede nici dracu... mai ales cu soarele in mecla..... Si se intreaba lumea de ce nu vede ca bikeru tru semnalizeaza ( cand o face ) ....


» Post actualizat in 12 Jun 2016 15:59

Semnalizari fata urmeaza sa le pun maine , tot odata cu farul , iar pe spate semnalizarile sunt d'asupra la numar,stanga,dreapta. IMG_20160508_163837.jpg

aaaa retrag cuvintele dupa ce am vazut poza cu matale. Doar un numar in statistica cu pretentii de wanna be ... ai valoare coae !!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

era mai bine sa o dai pe bucati... daca tot nu ai reusit sa o vinzi. Alea nu is semnalizari. Is niste beculete de (cuvant urat) care lumineaza cam ca alea din pomul de craciun Nu le vede nici dracu... mai ales cu soarele in mecla..... Si se intreaba lumea de ce nu vede ca bikeru tru semnalizeaza ( cand o face ) ....» Post actualizat in 12 Jun 2016 15:59

aaaa retrag cuvintele dupa ce am vazut poza cu matale. Doar un numar in statistica cu pretentii de wanna be ... ai valoare coae !!

....ca tot e numai sporovaiala pe aici,sa sporovaiesc si eu :)))

"Coae-le" asta la care faci referire,are aceeasi pasiune ca noi toti astia ce calarim x tipuri de fiare. Mi se pare de bun simt sa ne acordam putin respect reciproc si sa ne ferim in a-i incadra pe toti in stereotipuri,doar din arzatoarea dorinta de a demonstra ceva,orice ...nu cred ca-i de bun simt sa jignesti,doar pt ca fotografia nu se ridica la valoarea artistica pe care ochiibtai sunt obijnuiti s-o vada,ori pt ca initiatorul topicului nu se incadreaza in tiparul tau,la categoria "cool". Respect... bro!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

....ca tot e numai sporovaiala pe aici,sa sporovaiesc si eu :)))

"Coae-le" asta la care faci referire,are aceeasi pasiune ca noi toti astia ce calarim x tipuri de fiare. Mi se pare de bun simt sa ne acordam putin respect reciproc si sa ne ferim in a-i incadra pe toti in stereotipuri,doar din arzatoarea dorinta de a demonstra ceva,orice ...nu cred ca-i de bun simt sa jignesti,doar pt ca fotografia nu se ridica la valoarea artistica pe care ochiibtai sunt obijnuiti s-o vada,ori pt ca initiatorul topicului nu se incadreaza in tiparul tau,la categoria "cool". Respect... bro!

apai... fara semnalizari si far, cu numarul pliat asa ca sa se vada numa din elicopter... plm stereotipuri de astea.,.. respect reciproc ?? pai respectul lui fata de mine ( ca si individ cu care imparte aceeasi pasiune) unde e ? nu incadrez, nu demonstrez.. numa constat . Nu contesc valoarea artistica a pozei... insa ma ingrijoreaza continutul...

» Post actualizat in 12 Jun 2016 16:27

Guma a fost schimbata,poza este de ceva timp ;)

baga o poza cu guma aia noua :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

apai... fara semnalizari si far, cu numarul pliat asa ca sa se vada numa din elicopter... plm stereotipuri de astea.,.. respect reciproc ?? pai respectul lui fata de mine ( ca si individ cu care imparte aceeasi pasiune) unde e ? nu incadrez, nu demonstrez.. numa constat . Nu contesc valoarea artistica a pozei... insa ma ingrijoreaza continutul...» Post actualizat in 12 Jun 2016 16:27

baga o poza cu guma aia noua :)

Si una cu farul montat. Iar daca inca nu l-ai cumlarat,promite sa postezi imediat cum faci rost de el ...altfel raman fara argumente innapararea ta :)
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si una cu farul montat. Iar daca inca nu l-ai cumlarat,promite sa postezi imediat cum faci rost de el ...altfel raman fara argumente innapararea ta :)

mda... se pare ca nu ai inteles nimic....

 

ma retrag din randul vostru... motociclisti adevarati. ma intorc in lumea posesorilor de jinlung, macar scuteristii umbla cu farul aprins ... sa fie vizibili, merg legal cat sa evite bizonii.

 

 

cu drag, Gogu de la cazane

» Post actualizat in 12 Jun 2016 17:38

cu aceeasi pasiune pentru fiare, inca doua specimene carora le sunt si eu, printre altii, recunoscator ca impartasim aceeasi pasiune, si aici e vorba de stereotipuri... nu?? : /index.php?/topic/738913-topic-de-multumire/

Editat de Taz Asg
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Gogule ...nu eram ironic. Totusi,bine faci ca te retragi ...nu de alta,dar la cat de virulent reactionezi,cred ca e potrivit sanatatii tale... incearca totusi magneziu,in caz ca ramai la fel,sincer cauta ajutor de specialitate,te agiti mult prea usor... Cat despre motociclism ... nu stiu ce-as putea discuta cu tine aici...eu nu am nimic de dovedit,nu am frustrari sau orice alt tip de problema,care sa madetermine sa ma port asemenea tie. Un sfat,la modul general,daca imi permiti ...ia-o mai usor,o sa mori devreme daca faci un razboi din orice si-n plus nu dovedesti nimic "Gogule" :). Pace! ;)

Editat de Costin-Dorian
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Gusturile dupa cum spuneau si coforumistii mai sus nu se discuta. Te sfatuiesc doar sa porti pantaloni potriviti mersului pe motor (cei pe care ii ai nu sunt).

 

De asemenea schimbarea culorii motocicletei trebuie operata la R.A.R. si trecuta schimbarea in talon. Ai facut chestia asta?

 

Tu probabil asteptai felicitari ca ai pus galerie de masina pe motocicleta. Te felicit eu pentru munca depusa (nu neaparat si pt rezultat) insa ai face bine sa iei seama de ce s-a spus mai sus. Chiar daca sarcastic, intentiile din spatele sarcasmului nu iti vor raul!

 

Succes si asfalt uscat!

 

P.S. : Corect este "deasupra numarului" si nu "d'asupra la numar".

Editat de Fiziflash
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...