Sari la conținut

! MOTORFEST SUCEAVA 2016 !


Fiziflash
 Share

Postări Recomandate

Ca si anul trecut deschid topic din simplu motiv ca nu am vazut nimic legat de acest eveniment pe forum.

 

Deci: SE ORGANIZEAZA DIN NOU MOTORFEST SUCEAVA 2016 !!!! Eu sunt foarte entuziasmat, anul trecut a fost prima data cand am participat pe doua roti (am mers si in alti ani dar cu masina) si a iesit foarte misto.

 

Programul din ce am inteles este ca si anul trecut: vineri seara este "incalzirea", sambata se merge in parada de la Malini sa Shopping City Suceava (unde sunt ogranizate mai multe activitati) apoi retur la Malini: distractie pana dimineata.

 

 

Duminica trezirea din mahmureala si plecarea acasa.

 

Ce am scris nu sunt informatii oficiale, ci doar ce am prins din barfe.

 

Sper sa fim in numar cat mai mare. Mie cea mai frumoasa parte mi se pare parada, insa sunt convins ca fiecare poate aprecia cate ceva la acest eveniment.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Povestea continua... Joi si vineri se merge pe acele trasee din Bucovina unde simti ca timpul s-a oprit in loc. Ciorba radauteana, berbecutul cu mamaliguta si lapte acru, placintele poale-n brau te fac sa salivezi oricat de satul ai fi. Vineri si sambata cantam si dansam cu cei de pe scena dar si la focul de tabara. Spiritul de motociclist este singura lege care conteaza. Am uitat de bere...

 

13501587_1022765937800896_74973024324488

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

De ce anuntati atat de tarziu?! Imi vine sa va injur! Sper sa o pot face personal, vineri seara :hug: :alcy:

Cred ca e intrunirea mea de suflet!

Editat de ZAPPY
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

De ce anuntati atat de tarziu?! Imi vine sa va injur! Sper sa o pot face personal, vineri seara :hug: :alcy:

Cred ca e intrunirea mea de suflet!

 

pai intalnirea e trecuta in calendar de la inceputul anului. acu a fost pe post de reminder, da cine a mai fost in suceava, are planurile facute.

baietii s-au luat cu organizarea si au uitat sa posteze, dar daca vii, cauta-l pe presu si sigur te imbuneaza cu un pahar de ceva bun.

» Post actualizat in 29 Jun 2016 08:26

@apriliacluj

 

invarte si tu rotile alea inspre bucovina. drumu-i fain, vremea buna, n-ai motive sa lipsesti :))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@apriliacluj

 

invarte si tu rotile alea inspre bucovina. drumu-i fain, vremea buna, n-ai motive sa lipsesti :))

mersi mult colegule de invitatie, dar niste probleme personale ma retin, nu pot pleca din pacate.....

la urmatoarea :cheers:

:banana:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 11 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...