Sari la conținut

Ajutor evaluare motocicleta - Oradea?


RaduAndrei
 Share

Postări Recomandate

Salut! De maine seara pana pe luni-marti voi fi la Oradea si voi profita de ocazie pentru a vedea si o motocicleta de vanzare. Problema mea e ca nu am motor, n-am avut niciodata - scuter nu se pune :P - si pe deasupra nici n-am carnetul A inca, sunt pe ultimele sedinte la scoala.

 

E cineva din Oradea si care ar fi dispus sa ma ajute sa evaluez motorul? Ar fi vorba de aprox o ora, poate nici atat daca e varza, sambata sau duminica, recompensez cu bere si recunostinta :) Dat un ochi, dat o tura, identificat eventuale probleme mai mult sau mai putin evidente etc. Daca pare ok, poate imi dati si o sugestie de atelier/service de incredere in oras, ca sa ii fac si acolo o verificare.

 

So? Ajutati un viitor frate? :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 weeks later...

Salut, ai reusit sa gasesti pana la urma pe cineva sa te ajute? Ca si eu sunt in aceeasi situatie - merg pe 17-18 aug sa vad o motocicleta, dar nu ma pricep deloc. Eu sunt dispusa sa si platesc evaluarea, in caz ca vede cineva interesat postarea mea.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...