Sari la conținut

2-4 septembrie -Kronstadt Bikers MC Moto Party IX


Postări Recomandate

Va asteptam ca in fiecare an cu slana, ceapa si palinca la poalele Cetatii Rasnov la a IX -a editie a KBMC Moto Party. Nici anul asta nu avem trupe ci doar muzica si voie buna asa ca cei care considera ca vor plati intrarea degeaba sunt rugati ca de fiecare data sa nu vina.Legat de cazare si progam vom reveni in curand cu detalii. Toate cele bune si asfalt uscat la toata lumea!

Editat de Kronstadt Bikers
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

Ceva noutati legate de program si locatia exacta? Eu n-am mai fost pana acum la Rasnov.

Mai e destul de putin...

Ahoi!

E pe drumul care coboara dinspre Poiana Brasov spre Rasnov, cand esti aproape la intrare in Rasnov pe dreapta e o parcare auto, dupa care vine o pensiune si un spatiu verde si un drum la dreapta.

post-25613-0-60133300-1472155528_thumb.jpg

 

Sper sa pot bifa si eu cu prezenta macar pe Sambata seara!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In mai putin de o saptamana ne vedem la KBMC Moto Party IX cu traditionala slana cu palinca, muzica si voie buna, jocuri si foc de tabara dar si cu targul de piese si echipamente .Va asteptam ca in fiecare an la ultima intrunire moto a sezonului intr-un cadru prietenos unde putem depana la un pahar amintirile de peste vara.Be there bikers!!!

https://www.facebook.com/events/728600237281779/

https://www.facebook.com/events/1638374819814452/

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca vin cu sotia ,(ea nu ramane peste noapte vine sa priveasca la concursuri si sa mancam ceva)tb sa plateasca si ea intrarea pt 2 ore?care le sta pe acolo.eu am camera la pensiune pt noapte cu gasca mea.


» Post actualizat in 04 Sep 2016 12:02

Eu as propune sa terminati cu aceasta intrunire.Concursuri de litera 3.unde este titirezul ,turat motoare,mers incet,carnatul,etc.noi venim sa vedem ceva nou,nu venim sa vedem ceva din ce in ce mai prost.nu este doar parerea mea.am vb cu f multi motoristi si toti vor o schimbare.va rugam sa luati in calcul aceste doleante.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...